Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Аз нищо не съм избирал, лаптопът по дефолт си е с Линукс - Линпус.

Опитвам се с буутабъл диск на уиндоус да започна инсталацията, ама ми казва, че не открива харда. Разбрах, че това било нормално при наличието на Линукс, и затова искам да го махна.

 

Ако Прозореца не ти открива диска вината си е изцяло негова. Очевидно му трябват драйвери. Ако диска е SATA, виж дали няма следната опция в BIOS-a: "Act like a SATA disk" и ако има такава пробвай да я изключиш. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хаха аз разбрах друго. Не прочетох какво искаш да свършиш. По - принцип хората правят обратното. Махат си бозата и слагат линукс.

Link to comment
Share on other sites

Само дето аз не влизах в лекциите по Линукс и бъкел не го чаткам :)

Ако говориш за ТУ е по - добре че не си бил. Наскоро им гледах какви неща ги учат. Колко грешки видях в настройката на един най - елементарен dhcp сървър...

Link to comment
Share on other sites

Как се изключват клиповете на Civilization 4(например когато се построи важна сграда или се роди някой)?

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Как може да разбера кой е собственик на даден автомобил ако имам номера на автомобилното средство . Сиреч имам номер на кола как да разбера на кой на името е .

Link to comment
Share on other sites

Как може да разбера кой е собственик на даден автомобил ако имам номера на автомобилното средство . Сиреч имам номер на кола как да разбера на кой на името е .
Намери познат в KAT.
Link to comment
Share on other sites

А какъв кяр имат Members+ във форума?

Питано е вече.Мисля, че можеха да си едитват собствени теми и още някакви такива хави.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли, дали при полета, в багажа си мога да пренасям нож?Не в ръчния, а в другия багаж.

Link to comment
Share on other sites

Питано е вече.Мисля, че можеха да си едитват собствени теми и още някакви такива хави.

 

Tова са Members++. Members+ нищо не могат да правят :) Само титла.

 

Някой знае ли, дали при полета, в багажа си мога да пренасям нож?Не в ръчния, а в другия багаж.

 

Можеш.

Link to comment
Share on other sites

Можеш.

Шукар тенкю.А колко броя ? :devil И също така, знаеш ли какво значи "хиляда къса цигари"?5 стека?

Link to comment
Share on other sites

Защо в събота 15-ти ще е работен ден? Някой знае ли кога се падат почивните дни за коледа и нова година?

Link to comment
Share on other sites

Следователно в събота учи ли се?

 

Някога отучвал ли си 31 декември? Аз мисля, че не. Причината е че тогава ние сме във ваканция, а работещите имат 3 работни дни след Коледа. Това отработване не се отнася за ученици.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Някога отучвал ли си 31 декември? Аз мисля, че не. Причината е че тогава ние сме във ваканция, а работещите имат 3 работни дни след Коледа. Това отработване не се отнася за ученици.

Ясно , мерси за инфото ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...