Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Има ли по-евтин вариант от "при бачо" за празнуване на рожден ден с 20-25 човека

Освен на домашно другаде по-тънко лично не се сещам аз . Даже може и по-скъпо да излезне като се сметнат и мизериите след празника .

Къде най-евтино се изкарва курс за компютърна грамотност имам предвид след завършването му да имаш сертификат за Excel , Power point , word и другите програми от този сорт ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко точно е висок Дани Де Вито :rolleyes: :unsure:

 

 

Edit:Не е Сашо.За това има такива гении на мисълта като теб да учат непросветените като мен

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в София на централната автогара или гара може да си наемеш шкафче и да си държиш някакъв багаж там за известно време...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в София на централната автогара или гара може да си наемеш шкафче и да си държиш някакъв багаж там за известно време...

Може таксата е два и петдесе или един и петдесе беше, но важното е че може, и ми е спасявало живота това доста често. Не е шкафче. Просто плащаш и оставяш и те ти дават бележка. Сигурно е.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Шукар тенкю.А колко броя ? :devil И също така, знаеш ли какво значи "хиляда къса цигари"?5 стека?

 

За броя не съм сигурен, но на билета ти трябва да пише. Мисля, че можеш да вземеш 100, стига да не надвишиш 23кг. За цигарите не знам. Непушач съм.

Link to comment
Share on other sites

искам да спра колата от движение.какво освен платени данъци и да занеса номерата в КАТ трябва да имам?

дано не кажете и талона,щото не съм го виждал от 4 години,май съм го изгубил.в такъв случай какво трябва да се направи?трябва ли да се вади нов?имам само един щото е от старите,не както сега голям и малък

и още нещо.преди около 1516 години имахме една ЛАДА,която майка продаде на...та оня ден в данъчното,когато плащах данъка на ОПЕЛ-а,видях че колата още се води на нейното име.не мога обаче да открия договора за покупко-продажба.как може да се изкара нов?и как мога да докажа че колата не е вече наша собственост?

Link to comment
Share on other sites

Талонът е задължителен.

 

Що се отнася до Ладата - много кофти проблем. Трябва да намериш купувача, иначе ще ви се трупат данъци до откат.

Link to comment
Share on other sites

и аз така си мислех за талона

 

а за данъците си прав,ама явно човека е що-годе сериозен и не ги е плащал само за 3 години.може ли да се разбере кой е кара в момента и да взема копие от неговия договор,ако още го пази,и да отпиша колата ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко струва нова карта Micro SD 1 GB и колко гаранция дават ?

 

Edit: Намерих цената и гаранцията колко е. :)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

LaZiaN4Oo.jpg

 

kak taka tva pokazva ip-to na tozi koito go gleda :blink:

 

знам че zlobil е питал преди 1,5 години,ама не видях някой да е отговорил та затова питам и аз.как ства тва нещо?някакъв софтуер ли се инсталира или....?

Link to comment
Share on other sites

знам че zlobil е питал преди 1,5 години,ама не видях някой да е отговорил та затова питам и аз.как ства тва нещо?някакъв софтуер ли се инсталира или....?

Не, просто влез в сайта и си направи.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае дали има сайт от който могат да се пращат смс-и на вивател ?

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Защо, по дяволите, все още не съм с warn и на moderated mode, въпреки че пуснах репорт с нарушенията си?

Link to comment
Share on other sites

Защо, по дяволите, все още не съм с warn и на moderated mode, въпреки че пуснах репорт с нарушенията си?

 

Или си от силовия борчески "клуб" ;) или някой там от модераторите те харесва :P и ти ги е опростил!

Нали знаеш: Признат грях не е грях!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...