Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Той моя и ЕМS не поддържа. :( Еми, значи ще си карам със заводските мелодийки. Много тъпо - има полифонични мелодии а не може да получава...

Link to comment
Share on other sites

Сони ериксон J100i - май така се казваше... такъв имах до скоро. Нищо няма, но пък батерията държи като акумулатор на ЗаЗ - по над две седмици

Link to comment
Share on other sites

Ето го баткоооо - http://mtel.bg/info/gsm_adv/phone_det.php?...&gsm_id=974

 

A искам и да попитам - има ли начин като направя таблица със списък от имена, на първата колонка да се въведе автоматично всички поредни номера до края на таблицата. Налага ми се, защото като имам списък от 130 имена с ЕГН-та и т.н. трябва да ги подредя по азбучен ред. По този повод ако в първата колонка въвеждам пореден номер, то и той ще се размести като натисна бутона за подреждане по азбучен ред и след това трябва ръчно да въвеждам всеки един номер. Няма ли начин само да напише поредните номера до края на таблицата?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

...A искам и да попитам - има ли начин като направя таблица със списък от имена, на първата колонка да се въведе автоматично всички поредни номера до края на таблицата. Налага ми се, защото като имам списък от 130 имена с ЕГН-та и т.н. трябва да ги подредя по азбучен ред. По този повод ако в първата колонка въвеждам пореден номер, то и той ще се размести като натисна бутона за подреждане по азбучен ред и след това трябва ръчно да въвеждам всеки един номер. Няма ли начин само да напише поредните номера до края на таблицата?
Не си го казал, но вероятно става дума за Excel.

Има начин и е елементарен: допускаме, че че имената са вече подредени по азбучен ред и първото име е в клетка B2. Тогава в A2 пишем 1, в А3 пишем 2 (за всеки случай), ентер; селектираме клетки А1 и А2, придвижваме курсора до долния десен ъгъл на селекцията докато плътното кръстче стане тънко, кликваме и задържаме десен бутон на мишката, провлачваме надолу колкото е необходимо.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте . Искам малко помощ . Значи искам да ми кажете каде изкупуват желязо ( освен белканто понеже не знам каде се манира път и става дума за около 70-80 кила максимум ) . В същото място да се изкупува хартия и стъкло . Понеже чистих бараката и изкарах 40-50 бутилки от Coca Cola ( старите ) и около 40 буркана .

Та всичко това стъкло не ми трябва , а един съсед ми вика , че било грехота да се хвърлят а булука буркабните . Ако някой ги иска да каже може да измислим някаква цена за шишетата и бурканите .

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем:искам да смъкна едно флаш клипче от един сайт.Програмите с които разполагам за тази цел, обаче, изискват точно урл, а аз го нямам/клипчето е "вградено" като банер/.Някой знае ли как да се справя?

 

Не искам да копирам целия сайт.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча заклет преводач.Трябва ми за превод на един документ на английски-1 стр.И ако може някакви ориентировъчни цени да ми кажете...

Апостол.Имаш му и телефони и мейли, предполагам ;)

Лада, имаш ЛС

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

имам проблем с качването на картинки във форума :wacko: Не знам как става.Ако някой бъде така добър да отговори на глупавия ми въпрос ще бъда благодарна :)

Link to comment
Share on other sites

имам проблем с качването на картинки във форума :wacko: Не знам как става.Ако някой бъде така добър да отговори на глупавия ми въпрос ще бъда благодарна :)

 

Ами пишеш, после като искаш да сложиш снимка, ако е Direct Link, просто цъкаш на картинката с дървото, и в полето, което ти излиза, paste-ваш линка.

 

ThOrestesErinyes.jpg

 

Другия вариант, ако ти е на компютъра.

Влизаш на някой, сайт, който предлага hosting на снимки. Например imageshack.us. Избираш файла, даваш host it и после в зависимост от начина, по който искаш да излезе в поста, копираш съответното URL.

 

Надявам се да съм бил полезен!

 

P.S. А за благодарност може да ми кажеш какво е това на Аватара ти, че се взирам от 15 мин вече, чак във PS си го отворих и пак недоумявам...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е да синхронизира smart phone с Google Calendar? Предлагат се из нета всевъзможни програми, но малко се притеснявам, преди да ги лепна на телефона... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мерси много. Относно аватара ми това е женско лице с розово цвете над него. Надявам се сега да си го представиш поне :music

 

Аха..... верно....

av18875ib9.jpg

Link to comment
Share on other sites

някои били ми казал как и с коя програма или не6то друго мога да си заключвам папките на компютъра си за тук или e-mail real_madr@abv.bg skype elemental_killer 10x предварително

 

някои били ми казал как и с коя програма или не6то друго мога да си заключвам папките на компютъра си за връзка тук или e-mail real_madr@abv.bg skype elemental_killer 10x предварително
Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е да синхронизира smart phone с Google Calendar? Предлагат се из нета всевъзможни програми, но малко се притеснявам, преди да ги лепна на телефона... :unsure:

Съдбата обича смелите :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...