Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това ли са настоящите цени на тока: 14,6 ст/квч за дневна и 9,3 ст/квч за нощна тарифа?

 

виж тук- http://www.evn-ec.bg/bg/faq/index.asp#Q1

може да си проверяваш и сметката онлайн,само трябва да се регистрираш

Link to comment
Share on other sites

ММ абе аджеба някой ще ми каже ли къде мога да си намеря некви рапарски такива дрехи в Пловдив. Без Тъчдауна до халите, там са мещо щазано боклуци ;) Ekco например :confused

Link to comment
Share on other sites

ММ абе аджеба някой ще ми каже ли къде мога да си намеря некви рапарски такива дрехи в Пловдив. Без Тъчдауна до халите, там са мещо щазано боклуци ;) Ekco например :confused

 

Ми виждал съм един магазин по Гладстон. Отиваш до Верди-то, което се намира в близост до Градската градина. От там тръгваш към Лъки Синема/Тарикати. След Формулата и бившия магазин Трансфер-111 (сега магазин за играчки), отдясно има магазин за рапърски дрехи. С рапърски манекени дори. И вътре имаше в началото шапки последният път като минавах. Там трябва да има :)

Link to comment
Share on other sites

Woox 10Х за помоща утре ще намина да проверя.

Karaman има в близост до Лиляната, пишеше май преоценени маркови дрехи ;) Пък и всички магазини отварят 10 часа

Edited by Defekt
Link to comment
Share on other sites

Woox 10Х за помоща утре ще намина да проверя.

Karaman има в близост до Лиляната, пишеше май преоценени маркови дрехи ;) Пък и всички магазини отварят 10 часа

 

Мерси, аз сутринта ще мина да проверя работното време на магазините, че в 11 пътувам и тръгвам само с 1 чифт дънки и не знам времето да не ми изиграе лоша шега :(

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават "спортни" :D скоростни лостове и педали?

На Руския пазар, избора е достатъчно голям.Толкова голям че може и още някакъв авто аксесоар да си харесаш. ;D

Link to comment
Share on other sites

ММ абе аджеба някой ще ми каже ли къде мога да си намеря некви рапарски такива дрехи в Пловдив. Без Тъчдауна до халите, там са мещо щазано боклуци ;) Ekco например :confused
В един магазин на пешеходния мост продават, както и метълски хави.
Link to comment
Share on other sites

В един магазин на пешеходния мост продават, както и метълски хави.

Там всичко е G-Unit обаче.. има 1-2 тениски на 2pac и сичко друго на оная боза 50 сент..

Link to comment
Share on other sites

Цъкаш на общия брой постове в темата , дето седи преди името на създателя :)

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават "спортни" :D скоростни лостове и педали?

зависи какво разбираш под "спортни" , на руския пазар има много глупости , но има едни където ако ти се играе (за педалите става дума) може с видийки да си ги хванеш за твойте си педали и не са като повечето да стават по широки , цена около 5 лв + 1,2, лв , за скоростен лост пак там може да потърсиш, но незабравяй да се пазариш ;) успех :music

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Я кажете къде около вас продават елхи, защото от 3 дена търся и са или пръчка с два клона за 10лв. или 40-50 лв. някакви!!! Пазаррите са ясни, както и кауфланд, ... а това без елха е ужас! :( Най-накрая и 40 лв. ще дам, но ... ако може по-тънко... :) Благодаря!

Edit : Намерих на Съботапазара супер елха за 5 лв, а не онези опърпани неща за 20! ;)

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават http://www.pazaruvaj.com/mp3-plejyri-c3147...-p18668614.html ? И има ли места където може да са по-евтини от споменатата тук цифра?

 

в Pic уж продават...

Link to comment
Share on other sites

Мъсъл Арт :) Рондо ;) Само там работят през всичките дни, единствено 1-ви е почивен за тях.В другите празнични дни от 8:00 до 20:00.Има и изненади на празничните дни ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...