Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Колко километра е от Варна до Балчик?

И някой знае ли колко е автобусния билет между тях?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко километра е от Варна до Балчик?

И някой знае ли колко е автобусния билет между тях?

Ако не се лъжа мисля че е е към 30-40 км най-много ;)

 

А сега аз да питам. :) Къде в Пловдив мога си намеря що годе свестни слънчеви очила за около 30-40 лв. , че тея по сергиите няма смисъл си давам парите. B)

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа мисля че е е към 30-40 км най-много ;)

 

А сега аз да питам. :) Къде в Пловдив мога си намеря що годе свестни слънчеви очила за около 30-40 лв. , че тея по сергиите няма смисъл си давам парите. B)

Ми свестни очила за 30-40 лева няма да си намериш да ти кажа честно :P .Поогледай из оптиките,но не по главната ми където и да е някоя оптика-влез и поразпитай за очила :) .Моите последните бяха Carrera-италянски за 60 кинта си ги купувах.Такава е горе-долу най-ниската цена на маркови очила-50-60 кинта :)

Link to comment
Share on other sites

Ловно-рибарските магазини?! Ама не тия кварталните, дето продават червеи...

 

А къде има такива магазини? Не съм рибар и идея си нямам къде има такива магазини :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде продават екипи от гумиран шушлек, като долнището да е с дълги крачоли?

 

 

Кръстовището на Васли Априлов и Пещерска. От страната на Робуста срещу оня клуб ... Мерцедес мисля. Магазина е на втори етаж има голяма витрина с изложени специализирани работни облекла.

Link to comment
Share on other sites

Колко километра е от Варна до Балчик?

И някой знае ли колко е автобусния билет между тях?

За Каварна маршрутката зима 6 лева, а Балчик е на половината път горе долу така че 3-4 лева ша ти земат.

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя климатик тоест коя фирма се отнасят добре с клиента и имат голям асортимент за да си харесам някой модел?

Link to comment
Share on other sites

От кога вече хората търсят добро обслужване, а не качествена стока? :rolleyes: Това не би ли трябвало да е вече навсякъде?

 

Иначе за климатиците, който и да питаш за качество все същото ще ти каже. Panasonic или Osaca. И вземи по-добре инвертор. Останалото са параметри и характеристики. :)

Link to comment
Share on other sites

Приеха ли официално закона, който задължава носенето на жълто-зелените жилетки в колата?

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя климатик тоест коя фирма се отнасят добре с клиента и имат голям асортимент за да си харесам някой модел?

 

По-скоро въпроса е кой да го монтира, защото можеш да го купиш отвсякъде. Препоръчвам ти Техноклима и мога да ти дам номера на едно момче, което работи много добре. При нас е слагал три климатика, като първия 2003 година, а последния преди 4 месеца. Много съм доволен, където му кажеш, там ще го сложи, ако не си избрал място ще ти предложи, като ще ти обясни всичко и т.н. Ако искаш ми драсни после в Q :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Няма ли някакви двойни....прими или бикънекти или квито и да са ваучери с безплатни разговори м-ду двете карти?

Link to comment
Share on other sites

Приеха ли официално закона, който задължава носенето на жълто-зелените жилетки в колата?

 

Доколкото знам е поне от месец в сила и се глобява за липсата им. Именно затова и наплива от предлагане, особено от циганите из улиците край маалите, само дето тия не светят на тъмно. Подозирам че вече всеки си има та се поуспокоиха

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някакви двойни....прими или бикънекти или квито и да са ваучери с безплатни разговори м-ду двете карти?

С абсолютно безплатни мисля, че няма вече(преди уж имаше на Глобул(Be-free), но после казаха че имаш еди колко си минути безплатни между двете карти), сега има за по 9ст.(примерно) или може да има с определен брой минути между картите. :)

 

edit: Psihara^^, то не е ли с абонамент безплатно? Мисля, че в предплатения вариант не са безплатни разговорите.

Edited by Salida
Link to comment
Share on other sites

Как се казва инспекторката на Информатика в ПУ.

 

 

ПП Трайкова беше оФцата.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че в предплатения вариант не са безплатни разговорите.

права си - на абонамент е безплатно, на предплатена услуга цената на минута е до 10 ст.

Link to comment
Share on other sites

Къде продават кутии, като тези от готовите салати, но различни размери?

Link to comment
Share on other sites

Наргиле почти във всеки индийски магазин ,има също така в уличките от страни на джамията на центъра.Мисля че беше магазина точно срещу един сулариум там.

Link to comment
Share on other sites

Наргиле почти във всеки индийски магазин ,има също така в уличките от страни на джамията на центъра.Мисля че беше магазина точно срещу един сулариум там.

Мерси, а тютюна с аромат от къде да го намеря. На четвъртък пазара дали ще има такива работи.

Link to comment
Share on other sites

Такъв тютюн има в магазинчетата за цигари. Аз съм взимал от 2 места - в уличката на центъра срещу Калигула и точно до хотел България.

Link to comment
Share on other sites

От кога вече хората търсят добро обслужване, а не качествена стока? :rolleyes: Това не би ли трябвало да е вече навсякъде?

 

Иначе за климатиците, който и да питаш за качество все същото ще ти каже. Panasonic или Osaca. И вземи по-добре инвертор. Останалото са параметри и характеристики. :)

 

За качествен ще го харесам разбира се въпроса е да не се държат с мен като говедо.

 

Иначе инвертор просто не ми е нужен защото климатика ще се ползва само лятото.Зимата съм на твърдо гориво, но по простата причина че сега всички нови климатици са с охлаждане и утопление ще си взема такъв чисто нов.

 

 

 

По-скоро въпроса е кой да го монтира, защото можеш да го купиш отвсякъде. Препоръчвам ти Техноклима и мога да ти дам номера на едно момче, което работи много добре. При нас е слагал три климатика, като първия 2003 година, а последния преди 4 месеца. Много съм доволен, където му кажеш, там ще го сложи, ако не си избрал място ще ти предложи, като ще ти обясни всичко и т.н. Ако искаш ми драсни после в Q :)

 

И от други места ме насочиха към тях.А случайно да дават и на изплащане?

Link to comment
Share on other sites

Това техноклима, бившето Технолукс ли е? И още ли са до панаира, че бая време им беше разтурен магазина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...