Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, slay said:

Здравейте, някой с актуална информация за автобояджийски и тенекеджийски услуги на нормални цени в Пловдив?

Какво значи нормални? 
Тея дни ще вкарвам моята барака за цялостно боядисване, 2 цвята, със смяна на преден капак, че е заминал, за 2000 лв всичко, материали и труд. Колата е миниван( Мицубиши Грандис)
 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

Значи си доволен?
А сигурно ли е, че го е оправил или проблемът отнема известно време, за да се появи, и няма как да кажеш в момента?

 

няма как да кажа в момента, но със сигурност ще му се обадя, ако изникне пак.

 

5 hours ago, w00x said:

 

https://vikuslugiplovdiv.wixsite.com/vik-uslugi-plovdiv/untitled-c16fm

Този номер, който завършва на 994.

 

аз говорих с ***875

 

16 minutes ago, XMD said:

Какво значи нормални? 
Тея дни ще вкарвам моята барака за цялостно боядисване, 2 цвята, със смяна на преден капак, че е заминал, за 2000 лв всичко, материали и труд. Колата е миниван( Мицубиши Грандис)
 

моя позната наскоро каза, че баща й е Стефанов... всички го знаят, забравих в кое село

нейният брат също работи там, той е перфекционист, така че ако попаднеш на него гаранция ще излезе по-добре от заводско..... ако се наложи ще извади от собствения си джоб, за да е доволен от крайния резултат..... 

не мога да ти кажа цени обаче

 

А, другото, което се сетих, че каза е, че понякога записва с месеци напред. Но мисля, че тази година не е така... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vikktorpenchev said:

моя позната наскоро каза, че баща й е Стефанов... всички го знаят, забравих в кое село

нейният брат също работи там, той е перфекционист, така че ако попаднеш на него гаранция ще излезе по-добре от заводско..... ако се наложи ще извади от собствения си джоб, за да е доволен от крайния резултат..... 

не мога да ти кажа цени обаче

 

А, другото, което се сетих, че каза е, че понякога записва с месеци напред. Но мисля, че тази година не е така... 

 

с. Ягодово.

 

Ами, имам какво да кажа за тях. Карал съм си колата там поне 6-7 пъти за оправяне. Поне. Като единия път я правиха от градушка, при която беше ударено всичко без двата прага и броните. Всеки един детайл.

Като цяло съм доволен от тях, но точно при това каране за градушката явяно са бързали и ... направо са си оставили ръцете.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vikktorpenchev said:

П. С. 
онова пак протече

 

Ам, обаждай му се и да идва да си го оправя...

А аз бях звънял на другия номер. То може и да е същия човек де. С гола глава и обеца на ухото. С един бял Голф 4-ка.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не знам с каква кола беше. Имаше обеца, ама на ушите. Даже не съм сигурен, че бяха на двете. Изглежда сериозен човек. Каза гаранция не съм сложил достатъчно тефлон. Викам добре, радвам се че само това е проблема. КОШМАР

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikktorpenchev said:

Не знам с каква кола беше. Имаше обеца, ама на ушите. Даже не съм сигурен, че бяха на двете. Изглежда сериозен човек. Каза гаранция не съм сложил достатъчно тефлон. Викам добре, радвам се че само това е проблема. КОШМАР

 

Хахахах. Да де. Ухото исках да напиша. :D :D 

Същия значи.
Егати досадния проблем..

Link to comment
Share on other sites

Каза, че ще сменя тоя целия модул. Утре ще се разберем кога. Но няма някви драми. Аз съм доста доверчив и мнението ми не винаги е адекватно, но мисля че този е сериозен. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vikktorpenchev said:

П. С. 
онова пак протече


Ебати панаира, честно.... Накрая ще се случи това, което казах да се случи в първия си пост по случая.... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RaptoR said:


Ебати панаира, честно.... Накрая ще се случи това, което казах да се случи в първия си пост по случая.... :laughing1:

Какво беше, че не си спомням, то този проблем май от миналата година стои :D

 

А някой да обръща прозорци качествено на дребно, щото нямам прозорци на жилищен комплекс за обръщане, а само 3-4 :D

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, vikktorpenchev said:

Е аз го казах преди 4 часа

ще резне ПВЦ-то и ще го запои. Аз така си го представям


Е аз ти го казах още първия път, когато попита. Това е единственото 100000% сигурно решение. 

Link to comment
Share on other sites

Каза, че тва вътре е превъртяло. Резна го, запои ново и тъй. Имам някои притеснения, но се надявам проблемът да е решен. Иначе пича е готин. Но както казах аз дъм доста доверчив и лесно могат да ми се измъкнат пари. За горното 100 лв

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vikktorpenchev said:

Каза, че тва вътре е превъртяло. Резна го, запои ново и тъй. Имам някои притеснения, но се надявам проблемът да е решен. Иначе пича е готин. Но както казах аз дъм доста доверчив и лесно могат да ми се измъкнат пари. За горното 100 лв

Ако го разбиеш 20лв идване + 80лв рязане, запояване с негови части? 

Link to comment
Share on other sites

Рязане, запояване.... полвината от частите са негови.

 

Аз не искам да споря за парите. Ако можех - щях да си го направя сам. Не мога, за това давам колкото ми кажат. Проблема ми е, че съм доверчив и ако беше казал 200 лв, сигурно щях да му ги дам. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktorpenchev said:

Каза, че тва вътре е превъртяло. Резна го, запои ново и тъй. Имам някои притеснения, но се надявам проблемът да е решен. Иначе пича е готин. Но както казах аз дъм доста доверчив и лесно могат да ми се измъкнат пари. За горното 100 лв


Аре ся се върни на първите постове по темата и за пореден път се научете да си водите записки, когато аз говоря по тия теми. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,
Харесал съм си един настолен компютър втора употреба Lenovo M82 Tower, но не зная на какви подводни камъни мога да се натъкна с покупката на подобна брандирана машина (например, да не мога да сложа обикновено захранване или да не мога да си използвам HDD и SSD дискове, които имам) или всякаква информация, каквато ви дойда на акъла.
Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

С дисковете няма да имаш проблем, стига в кутията да има достатъчно слотове и дъното да поддържа достатъчно SATA портове.

Със захранването обаче може да имаш проблем.

 

https://linustechtips.com/topic/918112-lenovo-m82-psu-upgrade-issue/

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, w00x said:

С дисковете няма да имаш проблем, стига в кутията да има достатъчно слотове и дъното да поддържа достатъчно SATA портове.

Със захранването обаче може да имаш проблем.

 

https://linustechtips.com/topic/918112-lenovo-m82-psu-upgrade-issue/

 

Оказа се, че трябва да го преценя по-добре, защото вслучай, че изгори, ще трябва да купувам адски скъпото захранване от каквото всъщност нямам нужда!
Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

@Ton4o

И да и не. Много солидна машина, с много лимитации.

Ще поддържа само 3то поколение, най-вероятно без К процесори, мисля че и Ксеони могат да му се сложат.

Кутията е много много здрава и също толкова ограничена откъм място за дискове и въздушен поток.

Всичко над 1050ti/1650 не е за вътре.

За естетика не говорим, cable-management нулев.

Задната планка на дъното е всъщност част от кутията.

Откъм памет не е никак претенциозно, би трябвало и ЕЦЦ плочки да приема.

По-ниска пазарна цена на марковата машина на вторичния пазар.

 

Всичко до тук като цяло обезсмисля смяна на захранване, освен ако не е изгоряло.

За което шансът клони към 0. Слагат истински захранвания, макар и неугледни и без излишък на букси...

Даже по-скоро обратното. АТХ е.

 

Иначе казахме безпроблемна и издръжлива базова машина, тежка, с истинско захранване, качествени вентилатори.

Дали си заслужава зависи най-вече от цената. Дай ако искаш линк.

Единствените забележки очаквани са по кутията- козметични. 

Не пречи да искаш да погледнеш 2-3 бройки или ако има повече да си избереш.

Трябва да върви със Win7 лиценз, с него имаш безплатен оригинален Win10.

 

Едит: Що не М81? Q65 чипсет е, има 1х Сата3 и гигабитова ланка. И абсолютно стандартно захранване.

+ процесорите са по-евтини.

 

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Пичове помагайте имам следния проблем:айпад и айфон със парола за екрана,която не знам.И на двете устройства има регистриран мой пръстов отпечатък,до момента ги държах "будни" така,но вече искат парола.Как мога да я преодолея?Трябва да сваля информацията от двете устройства,до колкото чета може да ги ресетна но ще се загуби всичко...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...