Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

1-Кога е следващият Бирфест в Пловдив ?

2-Къде в нета има карта на плановете за канализация на питейна и обратна вода на Пловдив . Просто любопитно ми е къде отива водата .

 

Обратната вода отива в пречиствателната станция, където се преработва и се връща в Марица (или в канализацията за питейна вода, не помня).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой знае ли дали е възможно да се възстанови един филм, който изтрих по грешка, без да го свалям наново естествено

ако ти е в ресайкъл бин може :)

Link to comment
Share on other sites

...Просто любопитно ми е къде отива водата .
Битово-фекалните води на южната част на Пловдив се преработват в пречиствателна станция на Ягодовско шосеа и пречистената вода се връща в Марица. За северната част на града мисля, че водата директно се зауства в Марица.
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли дали е възможно да се възстанови един филм, който изтрих по грешка, без да го свалям наново естествено

 

Ако секторите на харда не са били запълнени с друга информация след изтриването, можеш да използваш програма като Search & Recover и да си възстановиш филма.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли дали е възможно да се възстанови един филм, който изтрих по грешка, без да го свалям наново естествено

 

Опитай с Final Recovery

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли дали е възможно да се възстанови един филм, който изтрих по грешка, без да го свалям наново естествено

 

Mожеш на теория аз лично успях да върна някой снимки които бях изтрил по погрешка.За да въстановиш е добре да не си изтривал директорията в която е филма така е много по-сигурно да успееш да го върнеш но пак гаранция няма на 100%.Аз ползвах File Scavenger и на едно 30% можах да си върна изтритите снимки.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви на всички, успях да си върна само две малки клипчета, а ми бяха изтрити доста по-големи филми, използвах smart data recovery, мога да кажа, че върши работа. Понеже не ползвам никаква антивирусна, а само правя онлайн скенинг от панда и саймантек, но отдавна не бех правил, сега като направих имах три троянски коня, които убих, и редовни спай и ад уеъри. Благодаря ви за помощта

Link to comment
Share on other sites

Къде тряа да ходя да плащам гигабитския нет?Живея до ресторант стадиона :)

в офиса на евроком до вас :) аз там го плащам

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми информация за "аз-повествование"-то.Каквато и да е.Аз търсих в нета ама нищо не намерих .10x предварително

Предаваш сюжетното действие от първо лице единствено число...

Link to comment
Share on other sites

въй забравих името на магазина ама май беше "бонжур " - един на главната , м/у бингото и пощата от страната на заведенията

там на долния етаж продават

Link to comment
Share on other sites

Някой по едно време ме убеждаваше, че белите коне не са се родили бели, а са станали такива .. от старост...побелели са. True?

Те и червеникави не се раждат. Кана. :lol: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Колко ще ми вземат за пробиване на ухото, ама горе на хрущяла в Дома за красота и мода?

Там незнам но Shade проби мойто точно там абсолютно безплатно точно там, може би само една мед.обичка да си земеш...

 

едит: аз утре ще се възползвам от услугите му и ще си сложа още една там...

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Колко ще ми вземат за пробиване на ухото, ама горе на хрущяла в Дома за красота и мода?

Пет лева на дупка, ама с пистолет. Ще ти прави проблеми бая време след това (поне на мен ми правеше). С медицинска игла най-добре. Но си е до човек също.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...