Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

може разбира се

даже услуга ще му направиш

колкото повече смс-и толкова по-добре

ще получи бонус към сметката в края на месеца

 

 

Получаването на смс-и включително и когато си с роуминг е безплатно. Спокойно му пращай колкото искаш смс-и от сайта на мтел.

Мерси и на двамата за инфото :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде мога да видя тестове на cpu-та за различните игри и съответно с колко кадъра в секунда ще вървят?

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя тестове на cpu-та за различните игри и съответно с колко кадъра в секунда ще вървят?

http://www23.tomshardware.com/cpu.html дано ти свърши работа, няма много тестове с игри :/

 

някой знае ли къде се продават тея сладоледи изида, дето ги рекламират в големите кутии. гледах в метро и сано и или аз съм сляп, или ги няма :(

Link to comment
Share on other sites

Тук най-скъпия е $220, но пък е нов (било то и копие). Сам си реши дали ще дадеш 200 лева за този или ще си избереш самичък друго копие на оригинален часовник за до $220.

 

А и при положение, че е копие, не можеш да търсиш мнение за Breitling като марка.

 

абе то хубаво ама как да си го купя от саита ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя тестове на cpu-та за различните игри и съответно с колко кадъра в секунда ще вървят?

 

Намираш си 3d Benchmark теста в сравнително съвременен вариант. Не сваляй последна версия ако нямаш сериозна машина - не мое захапе.

 

На прима виста ей ти да четеш:

 

ТУК

 

ТУК

 

ЕТО го и предполагам най-новия

Link to comment
Share on other sites

абе то хубаво ама как да си го купя от саита ? :wacko:

 

Ами не съм разглеждал дали пращат до България. Но ако пращат, все може да намериш някой който притежава кредитна карта и да си го поръчаш... Или пък някой познат от САЩ като идва насам да ти го донесе. До USA доставят 100%, че даже сигурно и доставката ще е безплатна до там.

Link to comment
Share on other sites

Според рекордите на Гинес колко е висок 'най-високия' човек? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Според рекордите на Гинес колко е висок 'най-високия' човек? :blink:

Тва го гледах преди месец или два беше жена китайка и беше 2.3+ или 2.4+ бая си беше височка неможеше да стои права даже

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив правят златна баня ?

тоест занасям нещо метално и да ми го позлатят , има ли някакви специални изисквания към метала ?

благодарен ще съм на всяко инфо понеже аз не можах да намеря

Link to comment
Share on other sites

Защо е правилно да се пише италианец,а не италиянец,нали все пак е ИталиЯ :blink:

 

Например:София - софиянец

италианец е правилното(не ме питай защо се обръщат). единствените думи, които не преминават от Я в А са християнство, софиянец и всичките им производни (софиянски, християнски, етк...), защото става въпрос за столицата и официалната ни религия и се приемат като по-важни :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е по магазините новата Жилет м3 пауър, и колко струва

 

 

slay,в Метро го има.Цената е 16-17 кинта,забравих точно колко е.

 

"новата" Жилет е на около 3 години :D И на мен ми казаха цена около 30 лева. Няма логика нормалната самобръсначка да е 10, а тази да е 16.

Link to comment
Share on other sites

Нали става въпрос за тази,която е с батерия и уж пуска някакви ел. импулси?защото преди 2-3 часа се видях с един приятел и той ми казаза Метро и цената,на която я е закупил/без резервни ножчета/

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив се продават GSM апарати за кола и на какви цени са горе-долу? Става дума за тези телефони, които са със специална поставка и се захранват от акумулатора на автомобила.

Link to comment
Share on other sites

Защо е правилно да се пише италианец,а не италиянец,нали все пак е ИталиЯ :blink:

 

Например:София - софиянец

май беше, защото думата е от чужд произход, но не съм сигурен

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

Някой да знае къде в Пловдив се продават GSM апарати за кола и на какви цени са горе-долу? Става дума за тези телефони, които са със специална поставка и се захранват от акумулатора на автомобила.

 

в mobilebulgaria.com имаше няква нокиа ама цената и беше от сорта на 800-900лв :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Zlobil златна баня всички златари могат дати направят ама зависи за кво за метала няма значение ама след време тая баня се люпи и пак трябва се прави зависи ако е за часовник му дават месец-два ако него гърчиш много да издържи

Link to comment
Share on other sites

А, сетих се още нещо важно - вярно ли е, че 7ми и 8ми също са почивни дни? Една позната го прочела във вестника и твърдо каза, че няма да ходи на работа. Аз обаче искам да се подсигуря :)

Link to comment
Share on other sites

А, сетих се още нещо важно - вярно ли е, че 7ми и 8ми също са почивни дни? Една позната го прочела във вестника и твърдо каза, че няма да ходи на работа. Аз обаче искам да се подсигуря :)

Не знам със сигурност,но дори и да е така,ще се отработват в 2 последователн съботи ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...