Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Колко души ви честитиха последния рожден ден? На мен за 24 минути вече 6 :)

вече са 7 :)

 

иначе аз не ги броя :P дет викат геймърите- не съм "ванаб"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е,не е като да гледаш с удивление цирея на главата на онова нещо,което някой е сгрешил и нарекъл учителка по физика.....докато те изпитват :D

 

Има ли българи в книгата на Гинес?

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА фигурира в Книгата с рекордите и като отборът с най-много шампионски титли в света след Втората световна война.

 

Пък през 2005г. в София се игра най-дългото хоро, което също е записано в Книгата.

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

много тъп телефон не виждам изобщо кво харесваш в него а и цената е ...... :wacko:

 

на тая цена какво можеш да ми препоръчаш... щото така или иначе парите са мои, ще ги дам за телефон...

Link to comment
Share on other sites

Необходимо ли е да даваш толкова пари за телефон?

Не се опитвам да те разубеждавам, просто ми е чудно каква е мотивацията да се вземе нещо за 500, като може и за 200 да се вземе нещо, което може да няма 3 мегапикселова камера, но пък ще може да се обаждаш и да ти се обаждат :)

Link to comment
Share on other sites

Гъзария може би.И аз не го разбирам,особено като видя подрастващи с предплатена карта и телефон за незнамсиколко лева :blink: А по принцип телефонът е за говорене,за всичко останало си има фотоапарати,mp3 плейъри и прочее.Хора всякакви,нека разполагат с парите си както намерят за добре

Link to comment
Share on other sites

Не, аз в никакъв случай не искам да обиждам или критикувам. Брат ми си взе...хахаха, взеха му V3i, въпреки че си имаше просто чудесен C650. Преди това C450, преди това C350, преди това едно SONY...и ме е яд, че той е гаден манипулатор и получава всичко, което поиска, без самият той да знае защо го иска.

 

По-скоро е някаква мания, отколкото гъзария. Един вид пристрастяване, като хазарт :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Da be, to tova s telefonite e luda rabota.

I az ne moga da gi razbera tiq deto davat 600lv. i nagore za telefoni,no vseki si znae de.

 

Az sam imala samo edin takav 'po-taka' telefon - samsung E700, kupih si go kogato izlezna i ima-nqma edin mesec po-kysno mi go otkradnaha. Ot tam-nasam reshih, che greshni pari za telefoni nqma da davam.

 

Sega si polzvam edna motorolka, koiato niama absolutni nikakvi ekstri i si mi e mnogo dobre.

Mogat da mi se obajdat, i az moga, mogat da poluchavam saobshteniq, i az moga da pisha.

Kakvo mu trqbva poveche na chovek? :woot

Pyk ima edin + na evtinite telefoni - kato gi izgubish, nqma da te e tolkova jal za tiah. :D

 

 

 

едит - оправих си кирилицата, извинете ме, но ме мързи да си оправям и мнението... :)

Edited by Pechenata
Link to comment
Share on other sites

на тая цена какво можеш да ми препоръчаш... щото така или иначе парите са мои, ще ги дам за телефон...

 

 

Тая Нокиа единствено надписа и дига толкова цената и хич не си заслужава според мен.

 

Panasonic VS6 :D Също си има 16 милионка цвята има 2 Мегапиксела камера и МП3.Единствения недостатък е че имаш ограничение на "синия зъб" и на инфрареда да не получаваш от телефон на телефон файлове по-големи от 1 МБ иначе от компа няма такива грижи :)

 

 

Гъзария може би.И аз не го разбирам,особено като видя подрастващи с предплатена карта и телефон за незнамсиколко лева :blink: А по принцип телефонът е за говорене,за всичко останало си има фотоапарати,mp3 плейъри и прочее.Хора всякакви,нека разполагат с парите си както намерят за добре

 

Интересно е че и аз така говорих докато приятелката ми не си взе Сони Ериксон В700.Много си е по удобно хакнеш телефона в джоба и слушай яко МП3 и радио.Наистина както си дават по каталог 30 часа си слушаш без да падне батерията :)

 

П.П. Дам и В700 е много як телефон и струва 500 лв и той и е с 256 МБ карта 2 Мегапиксела камера.Разликте му с В800 са по-различния цвят липсата на автофокус на камерата и по-малката карта в комплекта :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

вземи си к750и на СЕ хиляда пъти е по-добър от тия нокии и панасоници 2мпх камера (прави учудващо добри снимки за телефон) , има си мп3 , слот за памет , телефона е масивен а не от няква евтина пластмаса

гарантирам че ще останеш много по-доволен , имал преди време такъв и останах много доволен макар да се бях зарекъл повече никога да не си купувам СЕ след като т630ката ми издаде багажа преди години

Link to comment
Share on other sites

вземи си к750и на СЕ хиляда пъти е по-добър от тия нокии и панасоници 2мпх камера (прави учудващо добри снимки за телефон) , има си мп3 , слот за памет , телефона е масивен а не от няква евтина пластмаса

гарантирам че ще останеш много по-доволен , имал преди време такъв и останах много доволен макар да се бях зарекъл повече никога да не си купувам СЕ след като т630ката ми издаде багажа преди години

 

А ти виждал ли си снимка от тоя Панасоник?На 99% съм сигурен че не си!Иначе за К750 наистина е така много добър телефон е.

Link to comment
Share on other sites

А ти виждал ли си снимка от тоя Панасоник?На 99% съм сигурен че не си!Иначе за К750 наистина е така много добър телефон е.

 

Панасоника наистина прави хубави снимки, но нито един от тея телефони не може да прав снимки като цифрово фото. Така че който и да вземеш все тая. На мен лично ми допада SE W800, който е различен от другите и заради дизайна и заради цвета на панела. K750i има вид на абсолютно нормален телефон или както каза един мой приятел - прилича на калкулатор. Но всеки с вкуса си де... Успех в търсенето :punk

Link to comment
Share on other sites

Малеей направо се уплаших. Човека е решил да даде тези пари и после ще му е кеф, че си има ново телефонче. Всеки за различно нещо си харчи парите.

 

П.С.

Утре ще се сдобия с чисто нов HP iPAQ HW6915 :P.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Не мисля че е гъзария. Имал съм T610 и Creative Muvo MP3 плеър... и реших да продам муво-то (въпреки че беше 128MB и телефона и да си купя K700 (вярно само с 40MB) но поне реших енергииния проблем. Няма спор че всяко едно мултифункционално устройство е такова за сметка на... функционалността си (или с други думи: всяко нещо трябва да си знае предназначението (по тази идея си взех digital audio interface m-audio audiophile) ноо.. когато говорим за мобилно устройство правя компромис. Нито държа толкова на качеството на звука на mp3 плеъра.. нито съм фотограф (а камерите на телефоните общо взето служат за да се снимаш сам и после да се гледаш колко си пиян :)) така че удобството откъм енергия взема връх според мен.

 

Иначе сега съм си харесал SE K800 .. мисля че това ще е следващият ми телефон :) ако ще и след година да е... :) Функционалността му ме презадоволява, пък и не съм фен на smart-фоните... идеята да си слагам антивирусна и на телефона не ме привлича особено :D

Link to comment
Share on other sites

По-скоро е някаква мания, отколкото гъзария. Един вид пристрастяване, като хазарт :)

 

Значи решил съм да си взема телефон и още едно 2 нещица, защото това лято поработих и си събрах доста пари. А причината да се разхождам с малко по-скъп телефон е, че просто до сега съм нямал хубав и искам да видя каква "гъзария" е да имам някакъв за 500 лв да речем...

 

Тая Нокиа единствено надписа и дига толкова цената и хич не си заслужава според мен.

 

Panasonic VS6 :D Също си има 16 милионка цвята има 2 Мегапиксела камера и МП3.Единствения недостатък е че имаш ограничение на "синия зъб" и на инфрареда да не получаваш от телефон на телефон файлове по-големи от 1 МБ иначе от компа няма такива грижи :)

Интересно е че и аз така говорих докато приятелката ми не си взе Сони Ериксон В700.Много си е по удобно хакнеш телефона в джоба и слушай яко МП3 и радио.Наистина както си дават по каталог 30 часа си слушаш без да падне батерията :)

 

Panasonic-а наистина е велик телефон. Един приятел има VS3 и е крайно доволен от него. Но не харесвам да си взимам такива марки телефони. За мен телефоните са Nokia и Samsung. Колкото и да ми говорят за новите модели на Siemens и Sony Ericsson, не мога да им вярвам, защото и 2-та съм ги имал и им изгърмяха батериите преди да станат на 1 година. (изгърмяли в смисъл - загаснаха и не тръгнаха повече...)

За нов телефон имам 3 изисквания - добро mp3, добра камера и батерия, която да държи ПОНЕ 5 дена. А за 6131 прочетох тук, че точно тези неща са калпави. Макар че питах 2-ма човека, които имат и казват, че всичко си е идеално и са много доволни.

 

@netrootbg Ще ми е кеф да си купя скъп телефон, щото парите съм си ги изработил и ще ми е драго, че нашите не са дали 1 стотинка за него. ;)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Panasonic-а наистина е велик телефон. Един приятел има VS3 и е крайно доволен от него. Но не харесвам да си взимам такива марки телефони. За мен телефоните са Nokia и Samsung. Колкото и да ми говорят за новите модели на Siemens и Sony Ericsson, не мога да им вярвам, защото и 2-та съм ги имал и им изгърмяха батериите преди да станат на 1 година. (изгърмяли в смисъл - загаснаха и не тръгнаха повече...)

За нов телефон имам 3 изисквания - добро mp3, добра камера и батерия, която да държи ПОНЕ 5 дена. А за 6131 прочетох тук, че точно тези неща са калпави. Макар че питах 2-ма човека, които имат и казват, че всичко си е идеално и са много доволни.

 

Според изискванията ти за мен само Сони Ериксон може да отговори на тях.Положението на 6131 с батерията наистина е ужастно като в мобилебг даже един се оплакваше че и 1 ден неможела да му изкара.Такова е и положението с Н90 един колега е има и мрънка че всеки ден 2 зарежда.Просто новите Нокии нещо не са особенно със силни батерии или по-скоро са с голяма консумация.Относно камерите на Нокиа какво да говорим щом К750 без оптика прави по-добри снимки от Н90 с оптика ;) Относно Самсунг аз лично имам много лошо отношение към качеството им защото бая народ изгърмя от тази макрка включително и аз.

 

Аз лично за тея пари ти препоръчвам В700 щом нехаресваш Панасоника.Преодолей страха си че ще се развали и няма да съжеляваш!!!!Камерата е отлична ,за МП3 ама ще си слушаш съвсем на воля просто батерията не мърда лично се убедих в това.За разговори също държи бая просто е перфектен.Все пак ти си решаваш аз лично ако имах толкова пари шях да си го взема ,но по простата причина че имах само 350 лв сметнах че Панасоника е най-доброто за тая цена!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Как мога да упоя без опасни последствия малко животно? Трябва да е и със сравнително подръчни материали. Защото някакъв боклук е влязъл в ухото на хамстера, а пък тъпчото само мърда и не мога да го извадя. Притеснявам се да не стане по-лошо ако стои така.

Link to comment
Share on other sites

Забрави за упойка на такова животно.Намери още един човек,който да го хване здраво,за да не може да мръдне и му бъркай в ухото през това време.

Link to comment
Share on other sites

Според изискванията ти за мен само Сони Ериксон може да отговори на тях.Положението на 6131 с батерията наистина е ужастно като в мобилебг даже един се оплакваше че и 1 ден неможела да му изкара.Такова е и положението с Н90 един колега е има и мрънка че всеки ден 2 зарежда.Просто новите Нокии нещо не са особенно със силни батерии или по-скоро са с голяма консумация.Относно камерите на Нокиа какво да говорим щом К750 без оптика прави по-добри снимки от Н90 с оптика ;) Относно Самсунг аз лично имам много лошо отношение към качеството им защото бая народ изгърмя от тази макрка включително и аз.

 

Аз лично за тея пари ти препоръчвам В700 щом нехаресваш Панасоника.Преодолей страха си че ще се развали и няма да съжеляваш!!!!Камерата е отлична ,за МП3 ама ще си слушаш съвсем на воля просто батерията не мърда лично се убедих в това.За разговори също държи бая просто е перфектен.Все пак ти си решаваш аз лично ако имах толкова пари шях да си го взема ,но по простата причина че имах само 350 лв сметнах че Панасоника е най-доброто за тая цена!

 

Мерси много за съвета! ;)

Значи прегледах v700 и наистина не е лош телефон. Спрях се и на избора Samsung D600. Ще прочета тва онова за него и като ида в магазина ще ги пробвам и 2-та... пък оттам нататък, което ми хареса повече.

Link to comment
Share on other sites

Забрави за упойка на такова животно.Намери още един човек,който да го хване здраво,за да не може да мръдне и му бъркай в ухото през това време.

хахах не мога да се здържа просто :lol: :laughing: :lol: "бъркай в ухото" хихихи

по-добре го заведи на ветеринар, да не стане някой фал :)

Link to comment
Share on other sites

хахах не мога да се здържа просто :lol: :laughing: :lol: "бъркай в ухото" хихихи

по-добре го заведи на ветеринар, да не стане някой фал :)

 

или просто си купи нов хамстер те са за еднократна употреба като се повреди нещо направо новичък :D

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...