Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

е да тов ами е ясно ама какви са точно разликите , в смисъл да не се явява нещо като М пакета ?

 

и един друг въпрос някой има ли наблюдения лични или не над марката часовници brеitling ?

по точно ето този попадна ми на добра цена естествено не оригинала понеже той е 30 бона , а репликата и се чудя дали да не го взема ?

breitling_bentley_001.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

е да тов ами е ясно ама какви са точно разликите , в смисъл да не се явява нещо като М пакета ?

 

и един друг въпрос някой има ли наблюдения лични или не над марката часовници brеitling ?

по точно ето този попадна ми на добра цена естествено не оригинала понеже той е 30 бона , а репликата и се чудя дали да не го взема ?

Ква е цената и от къде ти попадна :D Вече седа 3 месеца без часовник единствено от мързел да ида да си купа...

Link to comment
Share on other sites

попадна ми от познат цената на репликата му е около 300-400 долара на мене ми се предлага за 200лв понеже е на зор , и се чудя дали да го взема , наистина ми допада и е страшно красив но не нося часовници по принцип затова още се колебая иначе след като поизчетох доста за марката единственото което ми се върти из главата е

"breitling for bentley" и май май скоро ще имам breitling макар и имитация остава само bentley-to :D

Link to comment
Share on other sites

попадна ми от познат цената на репликата му е около 300-400 долара на мене ми се предлага за 200лв понеже е на зор , и се чудя дали да го взема , наистина ми допада и е страшно красив но не нося часовници по принцип затова още се колебая иначе след като поизчетох доста за марката единственото което ми се върти из главата е

"breitling for bentley" и май май скоро ще имам breitling макар и имитация остава само bentley-to :D

zlobil-e ако няма да го зимаш тоя часовник кажи аз да го зема :D .Иначе аз преди два месеца си зех един пак що-годе масивен часовник Casio и зарибих бащата и скоро и той си зе някаф още по-масивен,но му забравих марката.Та щом е масивен часовник-зимай момко :D

Link to comment
Share on other sites

Дюдс, има ли някъде у Пловдив лазерно наточване на ножове, ножици етс. ?

Мое да провериш обявите в някой вестник.Примерно "Марица".Сякви ралти съм виждал там, тъй че е много вероятно да има нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

попадна ми от познат цената на репликата му е около 300-400 долара на мене ми се предлага за 200лв понеже е на зор

 

Тук най-скъпия е $220, но пък е нов (било то и копие). Сам си реши дали ще дадеш 200 лева за този или ще си избереш самичък друго копие на оригинален часовник за до $220.

 

А и при положение, че е копие, не можеш да търсиш мнение за Breitling като марка.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

ето тук

макар да ми е страно да незнаеш къде е столипиново,но ......

Бах мааму.Кат са замисля и аз не знаех къде е Столииново.

 

[off]БТВ леля ми баца там в общината(жилищно настаняване или нещо такова)и мн ма радва кат почне да изброява циганските махали в Пловдив-аджисана,шикера... :laughing: :pirate [/off]

Link to comment
Share on other sites

Казаха ми че ако взема 2 неща (примерно печка готварска и абсорбатор) от Техномакрета наведнъж правили някаква отстъпка.Има ли наистина такова нещо и някой знае ли до колко пари каква е отстъпката? :confused :confused :confused

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде и до кога трябва да занеса бележка на военните,че ще уча 13 клас

 

Ами те трябва да те извикат и ти тогава им я носиш. Всеки случай никой няма да те измъкне от вас с военна полиция и да те натикат в поделението :D

 

 

До кой епизод е LOST по НОВА ТВ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...