Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

някой знае ли къде и до кога трябва да занеса бележка на военните,че ще уча 13 клас

 

Значи работата е следнта! Не чакай те да те извикат, защото може да е с известие кога влизаш в казармата, а не вярвам да имаш такова желание :D ! Зависи също и каде живееш за тези които са в кичука, се носи в една къща близо до белите брези! За другите квартали незнам!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Спокойно,изпусна септември,следващата партида отива януари.Район Източен носят уверения в кметството,което е отстрани на Полиграфията

Link to comment
Share on other sites

За кичука адреса е Райко Жинзифов 10. Една дебела лелка ша та обслужи :D А иначе по напористите инспектори освен да пращат известия звънат и по домашните телефони.

Link to comment
Share on other sites

Живея на центъра, обаче се чудя къде да я нося бележката - в малчика, където ме викаха последния път, или във военен отдел централен, който е зад халите. Днеска ходих до малчика, ама беше затворено. Иначе съм сигурен, че няма да ми пратят повиквателна да им нося бележка, защото последния път, когато ме викаха, през юни , казаха, че който ще учи нататък да носи бележка до определена дата, ама толкова съм и слушал, до кога става дума

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Спокойно,изпусна септември,следващата партида отива януари.Район Източен носят уверения в кметството,което е отстрани на Полиграфията

изобщо не е изпуснал септември :bgrin: на мен повиквателната ми я пратиха на 12ти, а ги зимат на 28 трябва да си там, където са те разпределили :) @slay по-добре бягай да им я носиш, че после колко разправии са, ако ти пратят повиквателна :wacko:

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде и до кога трябва да занеса бележка на военните,че ще уча 13 клас

за дата...

ученици трябва да занесат до 30 септември, а студентите до 15 октомври... :)

Link to comment
Share on other sites

slay носи я където си регистриран на постоянен адрес, сиреч където са те викали преди. иначе няма да ти пратят известие, ти сам трябва да си им ги носиш.. ама и да изпуснеш срока не се кахъри няма да те викнат в казармата ся на есен....

Link to comment
Share on other sites

Ша дават ли утре мача на наще по тв-то ?

20:50 Футбол: Румъния – България, квалификация за Европейско първенство 2008 – пряко предаване от Констанца

 

po kanal 1

Edited by miro123
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко струва,В МОМЕНТА,операция за премахване на диоптър(късогледство).

 

от това което прочетох във форумите които открих с търсачката хората говорят много за клиниката "луксор" намира се на бул.българия

от ескейп тръгваш към х-л санкт петербург на 100м е под блока зелена фасада

а иначе в монтана на познати им излезна към 300 евро за детенцето

Edited by laury75
Link to comment
Share on other sites

Да де до м-теладжия, ама в чужбина ако е, дали може?

 

може разбира се

даже услуга ще му направиш

колкото повече смс-и толкова по-добре

ще получи бонус към сметката в края на месеца

Link to comment
Share on other sites

може разбира се

даже услуга ще му направиш

колкото повече смс-и толкова по-добре

ще получи бонус към сметката в края на месеца

Получаването на смс-и включително и когато си с роуминг е безплатно. Спокойно му пращай колкото искаш смс-и от сайта на мтел.

Link to comment
Share on other sites

трябва ми инфо за ел. радиатори, които се инсталират на стена. цени, производители, качество и т.н. мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...