Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип отпред долу за поемане на въздух и в самото начало на комина. При мен и на двете камини са така.  

добре, видях отпред в ляво една ръчка. Движи се наляво и надясно. Но по-нагоре в стената от лявата страна имам 2 дупки. Те за какво са? Аз помислих, че там трябва да си вкарам ръката и да натисна нещо? (Btw котката в момента е там - между стената и вътрешната част на камината).

Link to comment
Share on other sites

добре, видях отпред в ляво една ръчка. Движи се наляво и надясно. Но по-нагоре в стената от лявата страна имам 2 дупки. Те за какво са? Аз помислих, че там трябва да си вкарам ръката и да натисна нещо? (Btw котката в момента е там - между стената и вътрешната част на камината).

 

Няма как да разгадая точно твоя модел камина, нали се сещаш? Най-малкото трябва да се снима. Това, което си видял ВЕРОЯТНО е предната клапа. Отпред под вратата би следвало да има ред отвори, които този лост отваря и затваря. Другата клапа е вътре и трябва да си вовреш главата (препоръчително е да не гори в тоя момент  :laughing: ) и да погледнеш нагоре и ще я видиш. Трябва да е с отделен лост някъде. Той вече нямам понятие на твоята камина къде е. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте отново.

 

Скоро смених квартирата, но на новото място няма покритие на доставчикът ми на интернет и цифрова телевизия. Остават ми още 6 месеца и няма друг вариант, освен да прехвърля договора си на друг абонат, където има покритие. Ако някой планира да смени доставчикът си на Cooolbox, нека ми пише лично съобщение - ще платя полвината от оставащите такси (от април до октомври 2015) в размер на 180 лв.

 

Къде трябва да се намират клапите на камина?

Мисля, че може временно да го спреш срещу такса, а след това се прекратява. Звънни по телефона и ги питай. Преди няколко години бях в офиса и една касиерка обясняваше точно такава схема на една клиентка.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да се купят пана са окачен таван?Става дума за тия квадратните мисля 60х60 см. налага ми се да сменя десетина....

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде по хипермаркетите и където се продава гипсокартон, в момента има промоция в БРИКОЛАЖ. 

 

ЕДИТ: Сега погледнах - там промоцията е за другия вид - дето се лепи по тавана... Но трябва да си има и за окачен вариант. 

Link to comment
Share on other sites

Ники, ти за окачен таван чувал ли си? На човека не му трябват плочи, които се лепят, а плочи, които се редят в конструкцията. 

Link to comment
Share on other sites

Окачен таван имам в къщи. Гипсокартон захванат с едни шини, и вата над него, а картона е шпаклован по ръбовете и боядисан с латекс. Практически е неразличимо от другия таван, само дето е идеално прав и имам и скрито осветление по ръбовете.

 

И понеже има няколко вида окачен таван аз боб ли да хвърлям, че да разбера за кой вид се говори?

Link to comment
Share on other sites

Нестандартен въпрос с еднакво съдържание 4123412 - защо по дяволите тук си разправяте вицове???

 

Е, как защо? Защото зададох въпрос и те ми отговориха  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Във фирмата мисля че имаме останало почти цяло кашонче, ще проверя утре и ще ти пиша.

Link to comment
Share on other sites

Нестандартен въпрос с еднакво съдържание 4123412 - защо по дяволите тук си разправяте вицове???

Още по-нестандартен въпрос: модераторите не могат ли да местят постове в други теми по тяхно осмотрение, ако преценят, че е по-правилното място за въпросните постове?

Link to comment
Share on other sites

Само на него значи.... :P

 И на теб също. :thumbs-up: Поиграх си и аз доколкото успявах да вдена нещо, та криво ляво го докарахме да мяза. Искаш ли да видиш сорс кода? Може да ти е полезно. Ще го правя по-късно на лични. Аз С# такова животно не бях виждал, до миналата година февруари. Едно на ръка, че комбинаториката не ми е ясна, а и С# също. Та в благодарение на Вас двамата с мирката успяф да избутам изпита. Като се дипломирам, ще почерпим

Edited by KingoftheROAD
Link to comment
Share on other sites

Във фирмата мисля че имаме останало почти цяло кашонче, ще проверя утре и ще ти пиша.

Благодаря за офертата,преди малко купих от Щром в изгрев :-)Между 7-13лв върви квадрата ако някой му трябва...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да пиша че има останали само 5 листа, но щом си свършил работа ок :))  

П.П. Е ти си бил точно до нас  :)

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Хора, имам чуденка:

Искам да преподпиша с М-тел и да си взема ново смартфонче на изплащане. Като се има предвид, че досегашния ми HTC Desire C ми върши работа и само леко ме дразнеха неща като липсата на светкавица и автофокус на камерата, както и сравнително мудната работа, сега се оглеждам пак за бюджетен модел. Заглеждам Lenovo-тата, Microsoft Lumia 535 и HTC Desire 510. За последния четох доста разочароващо ревю по отношение на дисплей и камера, затова и го слагам последен.
Смяната на платформата не ме притеснява толкова, важно е да работи с външна памет (т.е. Моторолата не е опция) и да не е с над 5" дисплей, че ми идва твърде голям. Всъщност избрания ценови диапазон закономерно ограничава размера на дисплея :).
Приемам съвети спешно, че до ден-два трябва да съм решил.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

От седмица съм с това и съм много доволен, нямам забележки :)
За тази цена е идеално!

Ако искаш да питаш нещо конкретно за телефона, на среща съм, ако мога, ще ти отговоря :)

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Навремето някой от форума, бивш пицар, ми беше дал много добра рецепта за тесто за пица. 

За съжаление, не мога да си го намеря никъде, а го бях записал уж.

 

Дайте някаква добра рецепта за тесто за пици?!

 

 

И втори въпрос.

Това струва ли си? http://www.emag.bg/r-chen-chasovnik-samsung-galaxy-gear-fit-cheren-sm-r3500zkarom/pd/D3YPCBBBM/

Съвместимо ли е с всякакви Android телефони или само със Samsung?

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

И втори въпрос.

Това струва ли си? http://www.emag.bg/r-chen-chasovnik-samsung-galaxy-gear-fit-cheren-sm-r3500zkarom/pd/D3YPCBBBM/

Съвместимо ли е с всякакви Android телефони или само със Samsung?

 

Само Самсунг. Напълно Apple style.

Погледни тия на Сони.

 

--------------

 

В къщи вече си имаме едно такова: http://www.cooker.philips.bg/philips-multicooker/

Не съм го купувал аз. Тъй като все още може да се върне. Исках да попитам. Някой дали има подобно нещо? Дори да не е същото, може да е на друга марка, но реално върши ли някаква работа тоя Multi-cooker.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...