Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Няма как да стане с отварянето, поне не и за дълго. Трудно е да се съобразяваш с още 30 човека. Има някакви йонизатори, ама не вършат работа...

Не ти трябва йонизатор, а овлажнител. Взех наскоро от ОЛХ-а некъф френски. Върши работа, може и малко аромат да сложи..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да бе, ясно, ама говорим за корпоративно помещение, дето само в нашата част сме 30+ човека. 

Link to comment
Share on other sites

Той щом е в зала с добитък, забрави ги тия... Следва да се информира ръководството ако проблема не е единичен, след което ако не се вземат мерки да се извика инспекцията по труда. Те си имат изисквания и за осветеност, и за влажност и т.н. и т.н. Ако обаче само на Наско му е сухо - да си носи вода в шишенце да си пийка.... 

Link to comment
Share on other sites

А кво ще кажеш за ТЕЗИ стават ли за усилвател като ТОЗИ 4x75W

 

:)

По принцип стават, но може да ги ползваш и без усилвател.Ако ще ги съешаваш заедно, внимателската с настройките и волумето.

Link to comment
Share on other sites

По принцип стават, но може да ги ползваш и без усилвател.Ако ще ги съешаваш заедно, внимателската с настройките и волумето.

Вързах ги на предния канал ляво и дясно стандартно, а на задния канал вързах буфера на bridge свирят добре и доста плътно, нали не съм згафил нещо?

Link to comment
Share on other sites

Кръстовището на Капитан Райчо и Петко Д. Петков. 

 

Не можах да устоя и току що отскочих до магазина от работа и си взех килограм и 100 от маринованите хапки от свинско джоланче. Довечера ще ги пекна и ще ги пробваме. Предполагам ще са хубави, понеже и аз си взимам обезкостен джолан и си го мариновам от Триумфа.

Не си.Сега остава да си им включил и HPF-a и да си настроил правилните честоти.Както и на субуфера.

 

Точно на това е, най добре ми звучеше на тази настройка  :))

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха, да..логично да звучи най-добре...Добре си се справил.А суб-а е с пуснат LPF нали?Там е желателно да го пуснеш на около 80Hz.

 

Е, не мога да кажа точно колко е, но е там някъде. Добре дъни, ама съм го намалил малко, че е слабичък и почва да криви като го поосиля. Ще търся друг да слагам по-мощен, този е 100W.

Link to comment
Share on other sites

И никой ли не знае добра рецепта за тесто за пици уе? Бах ва в псевдочревоугодниците!

Ми в хлебопекарната занеш ли как убаво фтасва :D  Някво елементарно е тестото ;) Имам един колега Турчин,ходи на бригада в Америка и работи в пицария.Мога да го питам него :)

 

Пробвай някво от нета  ? В била пълнозърнестото е добро,онзи ден ядохме пица :P

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Много ясно! А невероятните пици са ми на няма и 100 метра.... Как не тръгнах да ги правя.

Ако кажеш, че са Верди считай се за изплющян по вратленцето.

 

Напоследък така ги развалиха, че за нищо не стават.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Де са тея невероятни пици?

 

PICANTINO, ул. Родопи, много близо до Богомил. 

 

Ако кажеш, че са Верди считай се за изплющян по вратленцето.

 

Напоследък така ги развалиха, че за нищо не стават.

 

Аз да не се казвам Ники. И те са наблизо, но потвърждавам - пълен боклук

Link to comment
Share on other sites

PICANTINO, ул. Родопи, много близо до Богомил. 

 

 

Аз да не се казвам Ники. И те са наблизо, но потвърждавам - пълен боклук

 

Да не би да е ТАЗИ , потвърждавам страхотни са.

Link to comment
Share on other sites

Точно! Аз по-хубави пици в тоя град не съм ял. 

 

Вярно е, ама за жалост вече не мога да ги ям, е може би веднъж в месеца едно парче.

Link to comment
Share on other sites

Преди месец ядох в Пикантино. Пицата не беше хубава. Изобщо не ми хареса. Тестото беше сурово. Преди май бяха по-хубави.

Link to comment
Share on other sites

Преди месец ядох в Пикантино. Пицата не беше хубава. Изобщо не ми хареса. Тестото беше сурово. Преди май бяха по-хубави.

Явно лош късмет, или разгневена сервитьорка  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Виваком вече прилагат правилото за прекратяване/пренасяне на номер с плащане на само 6 такси (а не всички до края на договора, а след май месец ще са само 3), това важи ли и за Теленор и Мтел?

Не ме интересува хипотетично "може" и "ако". Разглеждам им общите условия и не намерих конкретно указано колко такси или всички такси се дължат при пренос на номер.

 

__________________________

за Теленор намерих само  ама това "края на договорните отношения" е пълен локум > 

 

Потребителят на индивидуален договор е задължен да запла-
ти на Теленор и всички задължения, свързани с ползването на пре-
насяния/те номер/а, които са възникнали след подаване на заявле-
нието за пренасяне на номер до прекратяване на договорните от-
ношения с Теленор.
Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...