Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Преди месец ядох в Пикантино. Пицата не беше хубава. Изобщо не ми хареса. Тестото беше сурово. Преди май бяха по-хубави.

 

Значи може да сте сигурни, че всичко в Пикантино е наред! Освен може би чорапите на готвача. 

 

Между другото собственикът е май баш италианец и затова всичко там е на ниво. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи може да сте сигурни, че всичко в Пикантино е наред! Освен може би чорапите на готвача.

 

Между другото собственикът е май баш италианец и затова всичко там е на ниво.

Сега и каква пица да харесвам ли ще ми казваш? Запри се малко. Пицата в Пикантино последно като ядох, беше все едно съм си я взел на парче от дюнерджийницата срещу Хепи, но с по-малко мазнина и по-недопечена.

 

Мисля, че пицата в Поко Локо ми беше най-вкусна.

Link to comment
Share on other sites

На мен в Орджинале ми харесват доста, в редките пъти когато ям. В Златната Круша също ставаха. За Верди знам, че използват евтини продукти.. Но като цяло сам трябва да си я прави човек. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам кога за последно си ял от Ориджинале, но преди доста често поръчвахме от там в офиса и бяха супер. После ги развалиха. Последната, която поръчах (наскоро - преди някоя и друга седмица) беше меко казано ужасна.

 

А преди години Верди-то до радиото и телевизията имах една случка - бяхме с жена ми и моята пица я забравиха. В един момент взех да се нервирам и точно тогава дойде лично готвача да ми се извини, донесе ми и една бира... после станахме приятели и всеки път аз пък го черпих бира. Е каквито пици ми правеше тоя точно просто нямаше други. Ама това е леко с връзки един вид. Последните, които бях поръчал от верди преди време бяха и те ужасни и не мисля да повтарям.

 

Пиците от Хепи са по-хубави от техните

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно предложение - пробвайте Пикантино. 

 

Ангеле, никой нищо не ти казва на тебе - не можем да променим твоя вкус (който знаем е различен от на всички). Тук трима вече се изказаха по тоя въпрос и все суперлативи... Само че аз поне два пъти месечно си взимам пици оттам и до тоя момент грешна няма. Има няма на моя коментар за примерно 50 пици ти слагаш коментар за една.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно предложение - пробвайте Пикантино. 

 

Ангеле, никой нищо не ти казва на тебе - не можем да променим твоя вкус (който знаем е различен от на всички). Тук трима вече се изказаха по тоя въпрос и все суперлативи... Само че аз поне два пъти месечно си взимам пици оттам и до тоя момент грешна няма. Има няма на моя коментар за примерно 50 пици ти слагаш коментар за една.

 

И с такова впечатление според теб, дали ще сложа коментар за още 49? Тя не беше ужасна пицата. Дори никак. Просто не беше и нищо особено, че чак да се хвалят толкова...

Link to comment
Share on other sites

Естествено че не можеш. Хайде сега го обясни това на другите с опит там. Приемаме, че аз съм се заблудил последната повече от година. Верди всички подобни са кенеф. НЕ става въпрос за хвалене, става въпрос дали става за ядене и за тия пари. 

Link to comment
Share on other sites

И на двете места стават за ядене. Аз чак такива претенции нямам за храната.

 

Във Верди ми харесват повече, отколкото в Пикантино. В Пикантино пицата последния път беше като принцеса с шунка и кашкавал, но с по-тънка филийка и без коричката.

 

Няма какво толкова да го нищим. Просто не е нормално да ми се нахвърляш за негативното мнение, но съм сигурен че и за представите ми за нормалност имаш какво да кажеш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ти се нахвърлям - как може да ядеш нещо от Верди??? Последния път щях да се скарам с жената, че ми донесе нещо, негодно за ядене! Освен че прегоряло! 

 

Никой е ти се нахвърля - но все си мисля 50-1 е показателно, дип че у Верди управителят й бе познат! Нищо че е гей и ми е правил уникална пица у дома .....

Link to comment
Share on other sites

Що не си ги мерите в раздела за кулинария?

 

Имам интересен проблем. Като се свали нещо в торент клинета(qBittorrent) и кликна 2 пъти за отваряне или пък му дам да отвори папката получател, ми стартира LIbre Office - началния екран и след това - нищо. Под линукс. Идеи защо? Да съм объркал файловите асоциации - не съм...

 

Ред. Оправих се - за файлов мениджър по дефолт ми е бил зададен Libre Office(  :wtf: ). Смених го и всичко е ок.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Що не си ги мерите в раздела за кулинария?

 

 

+1

 

Някой да му се намира една ей такава задна планка:

 

d1c5245d5ac8eb8e.jpg

 

За Asus m3a78 става дума.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Менюто им е мега зле. То май целия сайт общо взето...

 

http://www.picantino-bg.com/salads.htm

 

И онлайн поръчки нямат...

 

Както всичко, което виждаш само и единствено през монитора си - да, мега зле са. УЛТРА зле са, не ходете там по никакъв начин. 

Link to comment
Share on other sites

Както всичко, което виждаш само и единствено през монитора си - да, мега зле са. УЛТРА зле са, не ходете там по никакъв начин.

Шаран! Не съм казал, че пиците не струват бе! Идея си нямам как е, ама със сайта са се изложили. И ми е криво, че не мога да поръчам онлайн. По телефона е леко досадно.

 

И нямат регистрация в amam.bg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Идеи днес къде мога да намеря VERBATIM DVD+R DL диск

 

Гледам, че office 1 имат, ама от към наличности нз. Обиколи и технополис и техномаркет и виж там дали няма...

Два въпроса: приличен предплатен мобилен план с интернет и прилични оферти за коли под наем. Идеи?

Bob като че ли най-много ще ти допадне... Купуваш си първоначален пакет за 15тина лв и действаш според тези планове:

http://www.bob.bg/bob-tariffs/index.php

Имай предвид, че ги променят непрекъснато...

Link to comment
Share on other sites

Bob като че ли най-много ще ти допадне...

Баси, това без пари бе! За 15 кинта 2GB интернет и 1000 минути! Мерси, явно това ще е. Обаче нямат офис на летището. Това към кой оператор се явява?

Link to comment
Share on other sites

Виж в сайта има къде да ги търсиш. Уж са отделни, но май са подразделение на Мтел. Както Фрог са с номера на Глобул/Теленор

Link to comment
Share on other sites

Преди месец ядох в Пикантино. Пицата не беше хубава. Изобщо не ми хареса. Тестото беше сурово. Преди май бяха по-хубави.

Аз преди малко се връщам от там.Абсолютно подкрепям.Много плънка но я донесоха сурова отгоре.Не останах особено доволен.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Ползват мрежата на Мтел.

Явно тия ще ползвам. Значи СИМ картата с този пакет идва 29 кинта и като го обърнеш в долари направо става без пари. :)

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли бръснар в Кичука, в района отколо васила даскалото или наблизо.

-Става въпрос за бръснене на брада, но да си знае от работата, а не някоя изрусена на кичури шматка, да ме изпонареже.

Link to comment
Share on other sites

Баси, това без пари бе! За 15 кинта 2GB интернет и 1000 минути! Мерси, явно това ще е. Обаче нямат офис на летището. Това към кой оператор се явява?

Сега Вивакома имат 1000 минути + 4000 МБ за тез пари
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...