Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам едно проблемче и се нуждая от бързо отговорче значи първия диск на Карибски Пирати е 704Мб и не мога да го запиша с нерото на диск-ат-онце и сега с virtual dub мисля да отрежа края на филма обаче не знам как да го направя ... някой може ли да напише 5 реда какво да направя ? мерси предварително
Не ти трябват никакви програми. На Nero burning rom отиваш на File/Preferences/Expert Features и поставяш отметка на Enable generation of short lead-out. Така може да записваш дискове до 714 МВ, върху нормален 702 МВ диск. Записа задължително на Disc-at-once. Обаче ако записваш върху дискове по-големи от 700 МВ трябва тази отметка да е махната.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип филмът е базиран изцяло на слухове за тайландски сайт, който предлага, срещу заплащане, възможността да убиеш друг човек, но дори Рот признава в интервюта, че никога не е виждал този сайт :) Та... то, че е inspired спор няма, ама никой не е доказал това :)

 

Което ме подсеща... я се сетете за The Blair Witch Project... Там не пишеше ли също, че е по действителен случай, ама в крайна сметка се оказа, че всичко това е просто рекламен трик :)

Аха аха.То може би затфа на почти сички хоръри вече пише Inspired by true events.Аз вярвам на тоя надпис само ако в самия филм покажат истински снимки от камера,която да е заснела действието-пример-Тексаско клане(края на филма) и The Amitvil Horror(началото на филма(не съм сигурен дали точно така се пише :bgrin: )).

 

Edit:забравих да си задам моя въпрос :).Знам че си има тема за програми,но тя се чете рядко и за това питам тук-някой може ли да ми даде програма с която сравнително лесно да си конвертирам файлове от Avi. формат в 3Gp или MPEG4 ;)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php...40686&hl=zlobil

 

с НЕРО 7 се конвертират в мп4 и ти гарантирам че за момента по-добра няма

иначе за 3гп може да ползваш тая

http://store3.data.bg/breakneck/software/

 

 

едит : програмата за мп4 се казва nere recode и я има в неро 7 пакета

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

14:00-16:00 - правилно. В делнични дни е до 22:00 вечер, събота до 24:00.

от 22:00 до колко сутринта и от 24:00 до колко сутринта ?

Link to comment
Share on other sites

с колко пари средно на ден тръгвате за морето?

знам че въпроса не е обективен щото всеки тръгва с колкото може повече но все пак

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае бензиностанция в Пловдив от която може да се наеме прахосмукачка (за вътрешно почистване на колата) за ... 1 час примерно :)

 

Казаха ми, че в някои ОМВ'та в софия има тази услуга! Някой да е виждал такова нещо в Пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Къде точно се намира Канапето?

 

Тва е магазина за дрехи нали. Ами това което аз знам е, на Пещерско шосе. Като се спускаш от Иконома по Гладстон, стигаш до кръстовището с бул. Васил Априлов, пресичаш го, и тръгваш към прелеза по Пещерско шосе и 200 метра в ляво се оглеждаш за един червен магазин с голями букви пише КАНАПЕ и си готов :) или с едно "кликване" се намира точно ТУК

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае бензиностанция в Пловдив от която може да се наеме прахосмукачка (за вътрешно почистване на колата) за ... 1 час примерно :)

 

Казаха ми, че в някои ОМВ'та в софия има тази услуга! Някой да е виждал такова нещо в Пловдив?

 

Мда...в Пловдив в ОМВ-тата също има.Незнам,дали във всички,но съм виждал

Link to comment
Share on other sites

с колко пари средно на ден тръгвате за морето?

знам че въпроса не е обективен щото всеки тръгва с колкото може повече но все пак

Смисъл ? Принципно с колко пари се чудиш да прекараш почивката си ли ?

Не е колкото се може повече - не и за този, когото са обирали на морето...а такива много. ;)

Ами сметни си - за 1 хотел 3 звезди примерно, ако отиваш за седмица 7 х 15 лв. + едно ядене ти излиза 5 лв в забутано ресторантче - значи и по 10 на ден за ядене, щото няма само в ресторанти да ядеш де. 7 х 10 за харчене и 30 резерва, ако се обърка нещо да можеш да се върнеш /бензин, влак/. :)

Total : 105 + 70 + 70 + 30 = 275 лъва / седмица

 

Pesho93 : Последните ти поустове са...no comment.

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Тва е магазина за дрехи нали. Ами това което аз знам е, на Пещерско шосе. Като се спускаш от Иконома по Гладстон, стигаш до кръстовището с бул. Васил Априлов, пресичаш го, и тръгваш към прелеза по Пещерско шосе и 200 метра в ляво се оглеждаш за един червен магазин с голями букви пише КАНАПЕ и си готов :) или с едно "кликване" се намира точно ТУК

той май има предвид онва Канапе, дето правят щампи, значи то е в капана там около ggbigi, ама не мога да ти обясня точно къде, трябва да се поразровиш

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоъча къде мога да започна да се занимавам с йога?

 

Тотал Спорт на Иван Вазов, зад складовете на Булгартабак :)

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив мога да си купя слънчеви очила RAY BAN на сносна цена ?

 

Сносна цена? Цената под 300 лева няма да падне. Има ги във всяка маркова оптика в града.

Link to comment
Share on other sites

е чак пък 300.....

http://www.amazon.com/s/ref=br_ss_hs/103-8...n&Go.x=4&Go.y=9

 

преди време приятел на баща ми ми донесе от америка едни но се счупиха и определено не бяха 300лв , и тука не вярвам да са чак толкова , утре ще проверим

 

едит : иначе ей тука 1 младеж продава в датата очила и си харесах няколко модела ама нещо не мога да се сета как да ги пробвам.....

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=8773...%EE%F7%E8%EB%E0

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Е то и в двете прават щампи ве.Онова в капаня е точно срешу ggbigi(или както там са пише).

 

Абе срещу 18Г-то :). За най-лесно :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Смисъл ? Принципно с колко пари се чудиш да прекараш почивката си ли ?

Не е колкото се може повече - не и за този, когото са обирали на морето...а такива много. ;)

Ами сметни си - за 1 хотел 3 звезди примерно, ако отиваш за седмица 7 х 15 лв. + едно ядене ти излиза 5 лв в забутано ресторантче - значи и по 10 на ден за ядене, щото няма само в ресторанти да ядеш де. 7 х 10 за харчене и 30 резерва, ако се обърка нещо да можеш да се върнеш /бензин, влак/. :)

Total : 105 + 70 + 70 + 30 = 275 лъва / седмица

 

Pesho93 : Последните ти поустове са...no comment.

мерси за отговора :P

просто исках да разбера другите горе долу с колко пари тръгват за морето да направа сравнение

иначе аз ся тръгвам с 300лв. за 5 дена

Link to comment
Share on other sites

мерси за отговора :P

просто исках да разбера другите горе долу с колко пари тръгват за морето да направа сравнение

иначе аз ся тръгвам с 300лв. за 5 дена

 

Зависи колко харчиш. Миналата година бях в апартамент и изкарах със 150 лева. Самоче не плащах пътни..

 

е чак пък 300.....

http://www.amazon.com/s/ref=br_ss_hs/103-8...n&Go.x=4&Go.y=9

 

преди време приятел на баща ми ми донесе от америка едни но се счупиха и определено не бяха 300лв , и тука не вярвам да са чак толкова , утре ще проверим

 

едит : иначе ей тука 1 младеж продава в датата очила и си харесах няколко модела ама нещо не мога да се сета как да ги пробвам.....

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=8773...%EE%F7%E8%EB%E0

 

 

Ми купи си ги от Амазон тогава. Аз също си бях харесал Ray Ban и цената им беше 295 лева. Затова и ти казвам. А при положение, че този продава някакви си там очила Ray Ban за 140 лева, колко мислиш, че ще са по магазините? 150? Обиколи оптиките и сам ще се убедиш.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже каква е била задачата по химия на кандидат - студентския изпит в Медицинския униваерситет, заради която станаха такива скандали??

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже каква е била задачата по химия на кандидат - студентския изпит в Медицинския униваерситет, заради която станаха такива скандали??

Едното беше Соли другото от органична химия нещо бензен или ароматни съединения .Влез в гогъл търси вми пловдив ама не съкратено и ще видиш.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...