Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

edit : някой може ли да ми даде кратък точен и ясен отговор колко е златото на циганския пазар

интересува ме точна цифра не догатки ;)

buy or sell ? :D

100 гр. - 14 лв без догатки

Може и коментар... пак :P

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко е максималната разрешена скорост в Сърбия? 120 на магистрала и 80 извънградско? Толкова ли е или се бъркам? Също ме интересува къде точно се намира безмитната бензиностанция на Калотина. Преди няколко дена излизах от страната и за мое учудване ми казаха че се намирала още преди кпп-то и митницата в което няма никаква логика. Когато се влиза към България къде се намира?

Link to comment
Share on other sites

alchemy мерси. Ще видим дали ще я намеря. Да имаш случайно идея дали дизеловото гориво им е качествено или по добре да заредя в някоя от големите бензиностанции.

Link to comment
Share on other sites

Хоп и аз са намъквам при zlobil-a с въпроса за златото :laughing: .Някой може ли да даде повече "инфо" за тфа злато-крадено ли е,боядисана тенекия ли е или е просто много нисък карат

Link to comment
Share on other sites

... Да имаш случайно идея дали дизеловото гориво им е качествено или по добре да заредя в някоя от големите бензиностанции.
За съжаление нямам представа за качеството на горивата там. Просто наскоро ми се случи да отида до Калотина, но не съм излизал, само до митницата ходих и видях бензиностанцията. Тогава малко се обърках на "детелина"-та и ако взема да ти обяснявам как се стига откъм Сърбия, ще те объркам сигурно повече. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Хоп и аз са намъквам при zlobil-a с въпроса за златото :laughing: .Някой може ли да даде повече "инфо" за тфа злато-крадено ли е,боядисана тенекия ли е или е просто много нисък карат

 

Не, мангалите са си изобретили философски камък и си го правят сами...

Link to comment
Share on other sites

Не, мангалите са си изобретили философски камък и си го правят сами...

Ми тфа може да значи две неща-крадено е и е що годе качествено,боядисана тенекия.Айде едното отпадна остават още две :blink: .Що просто не дадеш отговор ако знаеш да не са разкарвам само до там пък и то мангала кат го питам той да не би да ми каже-Хаби златту ни и ич убву ба душа-ндей гу зима

Link to comment
Share on other sites

Добре ли виждам че някой се опитва да каже, че някъде се продава някакво ЗЛАТО за 14ст/гр ?!?!?!? :blink:

 

Кажете го това място да си купя 10кг

Link to comment
Share on other sites

Хоп и аз са намъквам при zlobil-a с въпроса за златото :laughing: .Някой може ли да даде повече "инфо" за тфа злато-крадено ли е,боядисана тенекия ли е или е просто много нисък карат

 

златото е хубаво преди време си взех синджир от там но незнам в момента какви са цените днеска сигурно ще отида да проверя

 

Добре ли виждам че някой се опитва да каже, че някъде се продава някакво ЗЛАТО за 14ст/гр ?!?!?!? :blink:

 

Кажете го това място да си купя 10кг

 

и аз тъкмо се зарадвах ама човека явно се е бил объркал видял е изкупната цена , макар че като се замисла май и това не е видял както трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво се пие след много бира, за да спре да се върти главата?

Link to comment
Share on other sites

Какво се пие след много бира, за да спре да се върти главата?

 

Още бира! :punk

 

 

Почвай да пиеш много течности (в никакъв случай газирано - сокове, айрян, вода). Пробвай се да хапнеш нещо (препоръчително шкембе чорба или чорба от свински крачета хахаха) и след това шаткаш два аналгина. Не ги пий на гладно! В момента си обезводнен тотално и ако ти се залепят за хранопровода с часове ще стоят там.

 

Общо взето в момента основното е рехидратацията и едно добро нахранване (не преяждай - ефекта е обратен)

Link to comment
Share on other sites

Абе да ви питам един въпрос,който чух наскоро по едно предаване.Какво ще стане ако караме кола със скоростта на светлината и пуснем фаровете? :P :)

Link to comment
Share on other sites

според мен, фаровете ще са жълти, но няма да излъчват светлина, защото щом ние се движим със скоростта на светлината, светлината, излъчена от фаровете не може да ни изпревари и да свети пред нас.

Link to comment
Share on other sites

А според мен ще светят, но няма да осветяват... Защото скоростта като е еднаква няма наваксване... Пък и 300000м/с не са малка скорост....

Link to comment
Share on other sites

Ми тоя въпрос е доста хипотетичен,щото за момента може да се провери само на самолет доколкото знам :laughing: .zlobil-кфо стана ходи ли да проверяваш на руския пазар кфи са цените на златото?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се намира магазин Мухоморка в капана?По-точният въпрос е някой може ли да ми обясни? :D Преди време го бях видяла ама и на идея си нямам къде се намира?!...

edit:Всъщност...като се замисля, може и да не се казва Мухоморка :bgrin: ...просто го пишеше на(оттук излиза и втория ми въпрос...) преградата на магазина* ...

(много малоумен въпрос, ама... )А как се казват тия решетки, които ги спускат на магазините като не работят?

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Ми тоя въпрос е доста хипотетичен,щото за момента може да се провери само на самолет доколкото знам :laughing: .zlobil-кфо стана ходи ли да проверяваш на руския пазар кфи са цените на златото?

 

ходих , цената е от 28-30лв но нямаше нищо интересно

но не е на руския пазар а на циганския в изгрев.... :zzz

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

кви фарове кви коли бе :) при тая скорост материята ще да е под формата на елементарни частици

Ма то и аз така казах, ама никой не обръща внимание :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...