Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мисля че въпросът ми се отнася в тази графа . Не мисля че трябва да пускам тема за него .

Та въпросът ми е : някой знае ли какво точно трябва да направиш или да събереш за да спечелиш на чио чипс Ипода ? Ям чиспа им и няма нищо вътре . Мислех , че ще е като с парите - две полувинки , но не е . За това искам да попитам , какво трябва да имам за да е мой Ипода ?

Благодаря Ви .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто задачата по химия не бе в темите за зубрене! Хората, които не са зубрели, а са мислели са се справили. Така направиха отсявка след 127-те шестици по биология...

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ме светне утре (димек неделя) от къде мога да закупя secure digital card ?

 

 

Мисля че в Декома има ! Би трябвало да работят в неделя :)

Link to comment
Share on other sites

да ама в декома принципно е бая скъпичко , горе долу 1гб върви към 60 там най-вероятно е повече.....

 

 

едит : еи сега се сетих че имат сайт

картата е 55лв което ме устройва идеално ако някой не се обади в обявата ми в бай/ селл ще се ходи там , мастерД мерси за съвета декома изобщо го бях изключил като възможност

http://www.dekom.bg/index.php?page=product...173c821dc250599

кофтито е че не пише дали бачкат в неделя ама дано да работят..... :unsure:

 

edit2: дейба тъпия деком не бачка в неделя , 2бе-то ме спаси.... ;)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Просто задачата по химия не бе в темите за зубрене! Хората, които не са зубрели, а са мислели са се справили. Така направиха отсявка след 127-те шестици по биология...

Това ясно, ама мен ме интересува конкретното условие на задачата.

Link to comment
Share on other sites

Това ясно, ама мен ме интересува конкретното условие на задачата.

То е по скоро тема . Соли е тема от 7 страници , която следва един логичен ред пишат се 2 таблици ( 2 схеми по какъф начин се получават соли ) и след това на всеки начин по 2 примера се пишат и се следва логичен ред на примерите . Една схема 20 примера с по 2 уравнения ( 40 дотук ) след това пак се прави схема и пак още толкова примера . Едното е от какви метали , киселини се получават другата схема е начина нза свързване каква химична връзка е .

Link to comment
Share on other sites

То е по скоро тема . Соли е тема от 7 страници , която следва един логичен ред пишат се 2 таблици ( 2 схеми по какъф начин се получават соли ) и след това на всеки начин по 2 примера се пишат и се следва логичен ред на примерите . Една схема 20 примера с по 2 уравнения ( 40 дотук ) след това пак се прави схема и пак още толкова примера . Едното е от какви метали , киселини се получават другата схема е начина нза свързване каква химична връзка е .

За твоя информация изпитът се състои от 2 теми и 2 задачи - тема и задача от органична и такива от неорганична химия, все пак там уча и съм по наясно.Темите са ми ясни, интересува ме условието на задачата, която в случая е толкова спорна..

Link to comment
Share on other sites

Имам два въпроса :

1) Искам да попитам АДИДАС-а на центъра събота и неделя до колко работи ако си имате и представа ?

2) Някой знае ли какво точно трябва да направиш или да събереш за да спечелиш на чио чипс Ипода ? Ям чиспа им и няма нищо вътре .

Благодаря .

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми магазин за автоаксесоари, където има избор на калъфи за седалки. Ходих в Метро и в още един хипермаркет, но изборът не беше много богат и следователно нищо не харесах. Ако някой знае къде има - нека сподели :D

 

И също да питам - някой знае ли, дали е вярно, че след 2007, ако евентуално ни приемат в ЕС, ще паднат всички мита за автомобили внос от ЕС?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми магазин за автоаксесоари, където има избор на калъфи за седалки. Ходих в Метро и в още един хипермаркет, но изборът не беше много богат и следователно нищо не харесах. Ако някой знае къде има - нека сподели :D

 

И също да питам - някой знае ли, дали е вярно, че след 2007, ако евентуално ни приемат в ЕС, ще паднат всички мита за автомобили внос от ЕС?

 

 

Мито за внос на автомобили от ЕС не се плаща и в момента бе момко. Плаща се ДДС и акциз.

 

След 2007 ако ни вземат ще се избегне двойното плащане на ДДС т.е. като си платиш веднъж ДДС-то при покупка в коя да е държава-член на ЕС не го плащаш повторно у нас.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Мито за внос на автомобили от ЕС не се плаща и в момента бе момко. Плаща се ДДС и акциз.

 

След 2007 ако ни вземат ще се избегне двойното плащане на ДДС т.е. като си платиш веднъж ДДС-то при покупка в коя да е държава-член на ЕС не го плащаш повторно у нас.

 

Да де момко( :D ) знам, че е ДДС, но 90% от хората казват на ДДС мито и оттам и аз. Значи отпада ДДС - мерси за инфото :)

 

Някой ще ми отговори ли за магазините за автоаксесоари :bgrin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Това какво е и някой иска ли да го осинови?
Link to comment
Share on other sites

Абе треа да питам едно нещо и моля да ми отговори някой наистина компетентен и да няма догатки.Та въпроса ми е-аз сега навършвам 14 години и почвам 15 съответно вече имам и лична карта.Мога ли аз с първия ми братовчед,който е навършил 18 години и кара 19 да отида с него в някое нощно заведения(дискотека) и той да ми е придружител?

 

Забележка-фамилийте ни са различни

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

в гладиатори в кичука още довечера може да отидеш и да си влезеш самичък там ходят всички непълнолетни от кичука последния път като бях помислих че съм на детска дискотека .......възрастовата граница беше от 15-17 като 18 годишните се брояха на пръсти ...... :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Номерата на автобусите имат ли връзка с маршрута им или са подбрани на зула?

Link to comment
Share on other sites

Номерата на автобусите имат ли връзка с маршрута им или са подбрани на зула?

е ква връзка?нашите улици са с имена а не както е в някои страни с цифри.между другото до 30 някъде ги има всичките-или автобуси или тролеи

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...