Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хайде и аз да се похваля :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Днес таман я завърших. Нови ключове, нови струни, магаренце. Тая китара беше черна на цвят, и в ужасно състояние. Захванах да я правя, щото грифа и е прав и си струваше. Поне като почвах мислех че си струва. Днес съм сигурен, че си струваше :) Много хубав звук вади. Аз доволен :) Часовете преминали в търкане, чистене, лакиране и т.н. и т.н. се отблагодариха.

Link to comment
Share on other sites

Ако не е тайна колко струва ,че гръмна миксера скоро :D И сега само в каната бъркаме всичко.

109 в Техномаркет. Много е удобно с купата, включваш го и той си бърка, а ти си правиш други неща през това време.

Хайде и аз да се похваля :)

Ахаааа... това обяснява някои неща ;) Хай да ти е честита и повече свири и по-малко чети :)

Link to comment
Share on other sites

4:0 и за мен! Четири 6-ци вече. Остават само още 3 оценки. Ръцете да му изсъхнат на този, който подписа заповедта да има оценка всеки семестър по всеки предмет, дори да е двусеместриален! Стискайте палци! Иначе днешната 6-ца е по Немска Класическа Философия, общо взето най-трудното за четирите години обучение.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Да ми са честити новите джанти ОЗ Рейсинг :) Ето няколко снимки:

017167897.jpg

017167883.jpg017167886.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Честито, това е хубава джанта. И на МеганЯ ще седят добре.

 

Благодаря.И мен мноого ме радват и исках точно спици и малко трудно ги намерих ама успях.Имам и гуми към тях и 16 болта :)

Link to comment
Share on other sites

Утре трябва да ми дойде това: http://www.apple.com/magicmouse/

 

(т.е. в четвъртък)

 

И за какво ти е пък това?

 

 

System Requirements

  • Mac computer with Bluetooth wireless technology
  • Mac OS X v10.5.8 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0* or Mac OS X v10.6.1 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0
  • Existing keyboard and mouse for setup
  • Two AA batteries (included)

Да нямаш MAC и да не съм разбрал до сега?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

S**T... това не го прочетох и реших че няма как да не тръгне на PC ...

 

 

w00x не ме шашкай бе. Работело си:

 

повече ей тука

 

I have just purchased this new mouse yesterday as soon as it was available in Australia. I can confidently say that I have this mouse working in Vista x64 and x86. It was basically just a simple Bluetooth pairing.

 

 

 

И тука: how to use apple magic mouse on a pc

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

 

People already have success using it on Windows 7 via bootcamp though.

 

Bootcamp е програмата за зареждане на Microsoft операционна система на MAC.

 

Макар че, без софтуера не съм сигурен как ще се получи, но ти ще споделиш. :)

 

Ако ли пък не, ще ти обяснявам как да сложиш MAC OSX на PC.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Сработи на Win7 и благодарение на любезните хора от uneasysilence.com и въпросната статия от линка работи дори скрола. Не че съм особено впечатлен, още повече, че нещо не се разбра с мойта машина и не тръгна на 2003 сървър но ще го преживея :)

 

Иначе си е гъзария и половина мишката. Перфектно като за лаптоп - хем е плоска хем няма бъзикни ми се закача по bluetooth-a

Link to comment
Share on other sites

На второ четене - хареса ми. По-удобна ми е VX Revolution-a но това е друга тема. Батериите са 2 броя АА 1.5 волта, не се зареждат - или ако държиш си взимаш акумулаторни но е досадно като свършат да чакаш да се заредят а и с алкални май издържа по-дълго.

 

Прецизна е и скрола е много удобен. Доста плоска е за разнасяне с лаптоп, няма допълнителни джаджи и ако лаптопа има bluetooth се закача безпроблемно с Win7. Цъка приятно, десния бутон го хваща правилно.

 

Цената - 155лв с 2 бакшиш за куриера от официалния представител на apple за BG съм я поръчал: http://store.apcom.bg/apple-magic-mouse-p-1191.html

Link to comment
Share on other sites

VX Revolution-а не ти ли е малко манечък? Продаваш ли го?

 

Дума да не става! Нито него нито MX1100 нито обикновения MX Revolution си давам. Особено пък VX-a ми е най-удобната мишка която съм барал до момента.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...