Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гаджето 3 дена ми е на гости .... секс ,секс,секс ,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс

,секс,секс,секс :lol:

 

След 2рите 24 часа съм капнал ... ама като си се хванал на хорото , няма пускане :lol:

Хубаво че влиза чат-пат в банята та да видя кво се случва тук xd

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Искам да се поФала с това, че съм ЖИВ. А на копелетата, които караха с ПОНЕ 200 км в час зад Метро им пожелавам да се видят със Св. Петър. Нещастници. Така не съм се стряскал, може би НИКОГА до сега

Link to comment
Share on other sites

Гаджето 3 дена ми е на гости .... секс ,секс,секс ,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс,секс

,секс,секс,секс :lol:

 

След 2рите 24 часа съм капнал ... ама като си се хванал на хорото , няма пускане :lol:

Хубаво че влиза чат-пат в банята та да видя кво се случва тук xd

 

 

 

Тва сериозно ли го каза ?

Шибаш гаджето и като влезе да се подмие в банята ти влизаш у форума да не изпуснеш нещо .... !?!?

ЕБАХТИ :wacko: :wacko: :punk :cry :cry :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

За едното еб*не да зарежеш форума ! Безобразие как може първо трябваше да пита дали може или неможе да е*е пък тогава да се захваща за работа без разрешение на форума как си го е позволил ? Предлагам да му сложат 80% + модерате за това , че не е искал разрешение !

Да се изфукам не се бях бръснал няколко месеца и днес предновогодишно се избръснах.

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихте за бръсненето като вид обезкосмяване - и аз, и аз :lol: ... и се изчипках...и турих нова боя на косата...и маникУр, педикУр...абе с една дума - гиздосах се, че утре заминавам при любимия :P :D

Link to comment
Share on other sites

Тва сериозно ли го каза ?

Шибаш гаджето и като влезе да се подмие в банята ти влизаш у форума да не изпуснеш нещо .... !?!?

ЕБАХТИ :wacko: :wacko: :punk :cry :cry :wacko: :blink:

всички са изпаткали тотално покрай Афекс а :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва сериозно ли го каза ?

Шибаш гаджето и като влезе да се подмие в банята ти влизаш у форума да не изпуснеш нещо .... !?!?

ЕБАХТИ :wacko: :wacko: :punk :cry :cry :wacko: :blink:

 

Ахахахахаха култово! Как го пропуснах одеве не знам?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що си не гледате работата :lol: ...

 

Е това сега е мъжка приказка! Сериозно. Като бях в щатите и накупих маса подаръци за кой ли не, но за жена ми направо я затрупах. Един приятел тогава взе да ми говори че съм бил прекалявал и какво толкова съм я глезил. Такава хубава майна му теглих обаче той се ухили и вика - а ей тва е сега мъжка приказка: колкото ти е кеф толкова ще я глезиш и хич не се връзвай на хорските акъли! И много правилно, то ако тръгнеш да се водиш по чужди съвети края няма да му излезе, затова правиш каквото самия ти считаш за правилно пък кой кво щял да каже... ми аз да не плащам данък обществено мнение, аамаха! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що си не гледате работата :lol: ...

Ние си я гледаме, ама ти май не си я гледаш като хората ;) :D

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ние си я гледаме, ама ти май не си я гледаш като хората ;) :D

 

Е дееее... таз' работа денонощно не може да се прави... ако някой може ще е бахти шампиона... Трябва си малко почивка чат пат.

Link to comment
Share on other sites

Е дееее... таз' работа денонощно не може да се прави... ако някой може ще е бахти шампиона... Трябва си малко почивка чат пат.

Но признай, че ако си си организирал секс маратон, в почивките няма да гледаш форума, а ще правиш нещо друго. Най-малкото ще трупаш сили за продължението

Link to comment
Share on other sites

/off

 

tupo e che 902895 choveka hapqt edin. ama toi si go zasluji s oshte po-tup post de da znam az li sum neshto ne v red, no prosto ne bix pisal vuv foruma za lichniq mi jivot nai-veche za towa kakwo prawq s priqtelkata mi.. naprao ujs izpushil forum :D

Link to comment
Share on other sites

Но признай, че ако си си организирал секс маратон, в почивките няма да гледаш форума, а ще правиш нещо друго. Най-малкото ще трупаш сили за продължението

 

Не се знае :P Като отчетеш че с жена ми в къщи половината време си комуникираме по ICQ... Въпреки че ако е това за което си мисля по-скоро ще релаксирам някак то не че ровенето в нета и четенето на форуми е кой знае колко изтощително физически...

 

 

/off

 

tupo e che 902895 choveka hapqt edin. ama toi si go zasluji s oshte po-tup post de da znam az li sum neshto ne v red, no prosto ne bix pisal vuv foruma za lichniq mi jivot nai-veche za towa kakwo prawq s priqtelkata mi.. naprao ujs izpushil forum :D

 

Или аз съм прекалено перверзен или начина по който го каза ме накара да си мисля какво ли не но ми стана ИЗКЛЮЧИТЕЛНО любопитно какво по-точно правите с приятелката ти че да не може да се опише просто с баналното: "секс"... Е сега вече сигурно няма да мога да спя от почуда какво толкова правите заедно....

Link to comment
Share on other sites

Е дееее... таз' работа денонощно не може да се прави... ако някой може ще е бахти шампиона... Трябва си малко почивка чат пат.

Ееееех....ний к'ът бяхме млади що секс без прекъсване пра'йхме....ама сега к'ът одъртехме само до 5 пъти на вечер го докарваме. :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...