Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Или аз съм прекалено перверзен или начина по който го каза ме накара да си мисля какво ли не но ми стана ИЗКЛЮЧИТЕЛНО любопитно какво по-точно правите с приятелката ти че да не може да се опише просто с баналното: "секс"... Е сега вече сигурно няма да мога да спя от почуда какво толкова правите заедно....

 

 

Ами все си мисля че е смешно да се обяснява във форума. Ама си намери за кво да се заядеш де.. нали тва чакаше :) хаха няма да изпадам в някви смешни спорове по 1 страница. Не те интересува кво правим. Не ми се прави на много интересен..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Хайде да потвърдя думите си с една снимка от тази вечер,за която току-що се сетих :lol:

 

dsc02222un8.jpg

 

 

кажи ми че не е облечена със анцугово долнище и палто ....... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами все си мисля че е смешно да се обяснява във форума. Ама си намери за кво да се заядеш де.. нали тва чакаше :) хаха няма да изпадам в някви смешни спорове по 1 страница. Не те интересува кво правим. Не ми се прави на много интересен..

 

Ей виж колко часа е а аз още не спя и се въртя в леглото в почуда какво толкоз правите дето не е за казване :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей виж колко часа е а аз още не спя и се въртя в леглото в почуда какво толкоз правите дето не е за казване :lol: :lol: :lol:

Май обърка темата....а и след онова 12 часово спане ще ти е доста трудно да заспиш тази нощ... :)

Link to comment
Share on other sites

кажи ми че не е облечена със анцугово долнище и палто ....... :ph34r:

Не е !

 

Приготвяме се за път , злобиле ... тя те нарече неандерталец ... и после ще се фукам :) . Иначе има много логика в "това е мъжка дума" на дядо мраз :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Е това сега е мъжка приказка! Сериозно. Като бях в щатите и накупих маса подаръци за кой ли не, но за жена ми направо я затрупах. Един приятел тогава взе да ми говори че съм бил прекалявал и какво толкова съм я глезил. Такава хубава майна му теглих обаче той се ухили и вика - а ей тва е сега мъжка приказка: колкото ти е кеф толкова ще я глезиш и хич не се връзвай на хорските акъли! И много правилно, то ако тръгнеш да се водиш по чужди съвети края няма да му излезе, затова правиш каквото самия ти считаш за правилно пък кой кво щял да каже... ми аз да не плащам данък обществено мнение, аамаха! :lol:

Ми същата работа е при мен .. хвърлих маса пари по празниците по нея .. е и ? Нали виждам че и е кеф , нали сме заедно .. а относно работата ... след коментарите дето ми ги подхвърлят приятелките и , явно не се оплаква изобщо :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ама ти и приятелките й ли оправяш.....палавник такъв... :bgrin: :lol:

С това заключение можеш да ме "разведеш" ... :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Не е !

 

Приготвяме се за път , злобиле ... тя те нарече неандерталец ... и после ще се фукам :) . Иначе има много логика в "това е мъжка дума" на дядо мраз :)

 

 

Ако ти отговоря какво мисля за мнението на приятелката ти няма да мога да посещавам форума поне месец ........ :cry мъкааааа , мъкаааааааа :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ако ти отговоря какво мисля за мнението на приятелката ти няма да мога да посещавам форума поне месец ........ :cry мъкааааа , мъкаааааааа :ph34r:

Може ли на мен на ЛС, че ми стана интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ти отговоря какво мисля за мнението на приятелката ти няма да мога да посещавам форума поне месец ........ :cry мъкааааа , мъкаааааааа :ph34r:
Ако може и на мен да го пишеш като ЛС. Изказа ти винаги е къртел мивки :D
Link to comment
Share on other sites

Купих си коледен подарък Меган Коуч.Много съм радостен и от тук до София вървешпе като фурия.Тея дни ще разкарам и Софийските номера. :love 009643451-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Двигателят е 1.6 90 коня.Държах за него, че над 102 коня скачам в големият данък и щях да се побъркам.По документи е август 1998.Има 2 еърбега за шофиора и спътника, климатик, 4 ел стъкла.Там хидравлики и т.н. не гги броя като екстра.

 

П.П.Забравих си лятите джанти и чупещият се волан :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако ти отговоря какво мисля за мнението на приятелката ти няма да мога да посещавам форума поне месец ........ :cry мъкааааа , мъкаааааааа :ph34r:

Сигурно същото , каквото и аз мислих за твоето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фурия?!Господе, опази.

 

Не се заяждам ама на мене ми правите забележки и на други във форума за състезателни аспирации...Шшш, това направо затапи всичко.

 

Edit:

Извинявам се, че пропуснах да честитя.Много безаварийни км ти пожелавам.

Горе имах предвид израза "въриви като фурия", който на мен не ми стои ок на нищо, което е под психологическата - за мен - граница от 200 к.с. Някак помпозно ми прозвуча.Ако е било на базик, значи не съм разбрал правилно.

 

А като стата въпрос за пробване, ест. че си требе тест - без сменени консумативи 160 км/ч в деня в който я рег-нах :D беше ме страх, че не съм сменил още маслото да не прецакаме хубавицата :D :D :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хм незнам кво точно искаш да кажеш...С никой не съм тръгнал да се сътстезавам ама според мен като се взима нова(стара за европеец) трябва да се тества как дърпа и дали тропа и т.н.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ха да ти е честита ! :)

Да си я караш дълго и със оригинални ламарини , стъкла и всякакви разновидности на фарове , брони и лайсни :lol:

 

А относно състезанието .. май пак подпукваме старата тема за рейсинга , а ? Ми всеки ще си кара квото му е по джоба и квото му харесва ... всеки си има различен критерий за бързо , всеки си има различен критерий за всичко . Може и най-голямата барака да е ... задволанното у-во като е съобразително и като си обича возилото .. боли го та му дреми Вуте кво мисли :punk

 

Много е хубавка колицата jozo :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...