Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

@chistacha, Ако се събираме пак за формула 1 или ако се разберем ще се повозим :)
По-добре не рискувай...освен ако не ти дадоха с колата и резервни амортисьори... :laughing:
.... днес @Лорд_Гудо като скачаше на предният калник...
Внимавай Гудо да не направи нещо на колата, че като скача дълго време...нали го знаеш... :devil :bgrin:
4.Привърженик съм на малките автомобили.Нямам намерение да избивам комплекси с големи коли.
Аз пък ще избивам комплекси...готов съм да си мерим багажниците + разстоянието пред задните седалки при максимално издърпани назад предни, с твоята и с на дядо мраз колата взети заедно. :P

 

Иначе ще почерпя само се изтупай и без тва от вчера ми е тръгнало само с бонбони, газирано, алкохол и т.н се разкарвам
...то и аз имам да черпя за мойта и от форума още никой не е намазал...

Ами хайде де...свиркайте и да се черпим 2 в 1...или май 3 в 1...че като се замисля и аз май не съм черпил... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.По-добре не рискувай...освен ако не ти дадоха с колата и резервни амортисьори... :laughing:

 

2.Внимавай Гудо да не направи нещо на колата, че като скача дълго време...нали го знаеш... :devil :bgrin:

 

3.Аз пък ще избивам комплекси...готов съм да си мерим багажниците + разстоянието пред задните седалки при максимално издърпани назад предни, с твоята и с на дядо мраз колата взети заедно. :P

 

 

4.Ами хайде де...свиркайте и да се черпим 2 в 1...или май 3 в 1...че като се замисля и аз май не съм черпил... :D

 

1.Ами те със сигурност трябва да се возят 1 по 1 :D Иначе са здрави доста.Както казах са бая твърди.

 

2.Най-много да ми лъсне бяло петно на предният капак :lol: :lol: :lol: После може да ме огрее на автомивка аванта :lol: :lol:

 

3.На моята максимално назад предна седалка ми опира в задната такава :lol: Практически тоя отзад тогава трябва да е без крака :devil

 

4.Свир :P

Link to comment
Share on other sites

4.Свир :P

 

Чакам Дядо Мраз да се обади - сбирка -> у тях...ще се повозим на ескалатора на кафемашината му... :lol: ...майтапът настрана - много е фешън. :punk

 

...и за да не съм офтопик...преди време ми бяха правили чип-тунинг на колата, но нещо не ми допаднаха настройките и вчера си разглобих сам компютъра, сам си смених оригиналния чип, сам си го сглобих, че и за капак - сам си монтирах един парктроник....направо не очаквах такъв талант у мен... :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си! Голф3-ката със спортния вид е мечтата на всеки новософиянец. Двойката е служебното возило на PHI (Pernik Heavy Industries, справка)

Когато говорим за Голф 3 трябва да знаете, че гадна жена в Голф не се вози. Пише го в книжката с колата - "Найн уроди".

Link to comment
Share on other sites

Ами хайде де...свиркайте и да се черпим 2 в 1...или май 3 в 1...че като се замисля и аз май не съм черпил... :D

 

Аз явно съм проспал, но така и не разбрах ти за какво щеше да черпиш... от друга страна имам един мега спешен проект и трябва на 1ви януари да бачкат с моята програма та сега около-празнично буквално бачкам денонощно...

 

Иначе мойта ако ще я гледаме първо трябва да взема да я измия че отдавна не и се е случвало :(

Link to comment
Share on other sites

... от друга страна имам един мега спешен проект и трябва на 1ви януари да бачкат с моята програма та сега около-празнично буквално бачкам денонощно...
Ааааа....май на измъкване от отговорност ми понамирисва... :devil
Аз явно съм проспал, но така и не разбрах ти за какво щеше да черпиш...

Ти пък сега...все ще се намери за какво да почерпи човек...ако помисля малко ще се сетя за поне 10 повода. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще избивам комплекси...готов съм да си мерим багажниците + разстоянието пред задните седалки при максимално издърпани назад предни, с твоята и с на дядо мраз колата взети заедно. :P

Ако ще си ги мерим, багажниците и растояниата, да дойдем и ние. Разполагаме с един :censored2: (Цензурирано от Midex - "Аааа, такива мръсни думи не давам да се пишат!" :bgrin: )

 

1.По-добре не рискувай...освен ако не ти дадоха с колата и резервни амортисьори...

Все пак всеки ден "обладаваме" едно клио и още са му бая твърди пружините, може да не се притеснявате

 

Това Клио да не е онова старото на Психара? :lol: (Midex)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си! Голф3-ката със спортния вид е мечтата на всеки новософиянец. Двойката е служебното возило на PHI (Pernik Heavy Industries, справка)

 

Е новософиянецът си е жив перничанин (особено по манталитет) както и да го погледнеш.

Link to comment
Share on other sites

едва ли ще доживея да гледам номера на някой голф 3-ка със сини неони ма както ида е , може и да го мерна за секунди ма най-вероятно ще е в огледалото за задно виждане :)

ся да не ме почне някой друг , мнооооого далече съм от мисълта че това е бърза кола , просто с мултитроника и нютон метрите има достатъчно добро ускорение за да не гледам на повечето гоуфове задните номера особено пък на 10 годишни ..... виж на инециатора бмв-то е друга бира , що не го подхванете и него ся как като иде на митницата някви спаружени сапунерки ще го праат смешен :lol:

 

Много ключова дума, ама много........

 

Вярно, че фиат не се повлияват от години, състояние, опит на водача и т.н. Nm си е доста важно също.

Например, 150 hp БМВ ще върви повече от 150 фиат ;)

 

Глупости на търкалета. Нека има разлика 200 кила в двете коли и дай по-леката на 9-годишно...дори и то ще се справи с тежкия кораб. Много ми е чудно дали така мислиш и за 150 коня на БМВ срещу 150 такива на 4G team. ;)

 

зависи , ако фиата има повече от 3 неона ша го мине голфа с 300

 

Ако ше си говорим глупости, а не като големи хора - няма проблеми. - http://videos.streetfire.net/video/Audi-rs...-marea_9684.htm Арпаджика и картофите са натВарени :):):)

 

Няма значение дали е Голф, Сивик, Фиат или СЛ. Важното е да е лек и мощността да се предаде добре към асфалта, а не да стоиш на едно място до края на 3-та. И задавал ли си си въпроса защо Ариел Атом прави 100 км в час за 3.06 секунди, а е мнооооого далеч от показателите на Бугати Вейрон, Додж Вайпър Венъм, Кьонингсег ССХР. Мисля, че това трябва да приключим спора и да си кажем наздраве за новата 2009-та година ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Най-накрая успях да мина първата мисия от кампанията на елфите на HMM 5 - надявам се да успея да я врътна тия дни цялата игра, че експанзията е минах а тая не.

Чак ме е срам, че чак сега се сетих кво да правя на тая мисия.

Link to comment
Share on other sites

...и за да не съм офтопик...преди време ми бяха правили чип-тунинг на колата, но нещо не ми допаднаха настройките и вчера си разглобих сам компютъра, сам си смених оригиналния чип, сам си го сглобих, че и за капак - сам си монтирах един парктроник....направо не очаквах такъв талант у мен... :blink: :)

 

 

 

Тва на тая кола с лепенките ? :blink: или не си почерпил за другата

 

 

 

 

Няма значение дали е Голф, Сивик, Фиат или СЛ. Важното е да е лек и мощността да се предаде добре към асфалта, а не да стоиш на едно място до края на 3-та. И задавал ли си си въпроса защо Ариел Атом прави 100 км в час за 3.06 секунди, а е мнооооого далеч от показателите на Бугати Вейрон, Додж Вайпър Венъм, Кьонингсег ССХР. Мисля, че това трябва да приключим спора и да си кажем наздраве за новата 2009-та година ;)

 

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Все пак всеки ден "обладаваме" едно клио и още са му бая твърди пружините, може да не се притеснявате

 

Това Клио да не е онова старото на Психара? :lol: (Midex)

Няма как да е на Ванчо, щото на неговото, му бяха много меки, нали се сещаш от какво ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Жената се постара тоя уикенд :wub:

 

Напълно задоволен съм ........ :devil

 

Блазе ти... Моята играе "Травиан" от месец насам и съм напълно незадоволен :cry Нямала време милата... :crazy:

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

А моята си сложи тва което и бях взел и от вчера на обяд до днес на обяд ... не ме пусна ... какво си причинихме не е истина . Направо няямам думи ... :lol: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Редактирам поста по молба на pazu :D

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

А моята си сложи тва което и бях взел и от вчера на обяд до днес на обяд ... не ме пусна ... какво си причинихме не е истина . Направо няямам думи ... :lol: :wub:
Абе ти кога ще запознаеш форума с тая твоя прословута жена...или поне си признай какво толкова си й сложил, че така се е подпалила... :blowup:
Link to comment
Share on other sites

Абе ти кога ще запознаеш форума с тая твоя прословута жена...или поне си признай какво толкова си й сложил, че така се е подпалила... :blowup:

Ааа няма , няма .. ще ме изложите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...