Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Купих си коледен подарък Меган Коуч.Много съм радостен и от тук до София вървешпе като фурия.Тея дни ще разкарам и Софийските номера. :love

 

А честито и от мен, разкарвай шопските номера по-бърже само :) Хубава кола е това със здраве да си я караш! Не разбрах само кога каза че ще почерпиш? :P

 

Ми същата работа е при мен .. хвърлих маса пари по празниците по нея .. е и ? Нали виждам че и е кеф , нали сме заедно .. а относно работата ... след коментарите дето ми ги подхвърлят приятелките и , явно не се оплаква изобщо :) :punk

 

Само внимателската щото имам 1 приятел който го заряза неговата "защото имала чувството че я купува"... абе жени, иди ги разбери... той хубаво изръси злобил преди време че каквото и да направиш или кажеш все си в грешка... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@jozo, цветът е убийствен...да не си 'боядисвал' допълнително снимката? :lol:

 

Не разбрах само кога каза че ще почерпиш?

@djadomraz, как кога бе...обеща още утре - давай да се организираме и да му ходим на гости. :D

Link to comment
Share on other sites

Купих си коледен подарък Меган Коуч.Много съм радостен и от тук до София вървешпе като фурия.Тея дни ще разкарам и Софийските номера. :love

Евала Жоре, тва се вика подарък. Ще ти пожелая безавариино, но да не я караш дълго, а да я смениш с по-хубава. Въпрос: "Кога ша на повозиш в новия звяр?" :devil :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Горе имах предвид израза "въриви като фурия", който на мен не ми стои ок на нищо, което е под психологическата - за мен - граница от 200 к.с. Някак помпозно ми прозвуча.Ако е било на базик, значи не съм разбрал правилно.

 

 

абе не че се опитвам да се заяждам с тебе ама някак си от 2 дена такива неща ръсиш насам натам че ми идва е така от вътре да напиша неква тъпотия...... ама да го оставим тва настрана я кай ся волвото с всичките му 115 коня колко много върви ? ма прав си де и аз отказвам да се качвам на кола под 300 коня......... то нали знаеш , бръза кола за един е бавна за друг........ и аз искам рс6 580 коня ма карам а6 155...... усещаш ли накъде бия ? че заради един елементарен извод се вкара в ебати размишленията ........ :wacko:

 

ако все пак не си :

 

върви като фурия -------> думи на собственник на НОВА кола , която е платил преди броени часове и за него по-добра няма...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Е вървежа зависи от 100 неща. Нищо лично, ама дори един 10годишен голф ако е за вървенето а6цата ще гледа задния номер. Аз преди да съм се качил в колата да усетя как е не се наемам да коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Е вървежа зависи от 100 неща. Нищо лично, ама дори един 10годишен голф ако е за вървенето а6цата ще гледа задния номер. Аз преди да съм се качил в колата да усетя как е не се наемам да коментирам.

 

 

абе да не би докато ме нямаше у форума афекс да ви накарал да му пушите от тревата ?

аз за кво говоря , ти кво ми обясняваш.... !?!? аз давам обикновен пример с а6-цата и пак ме захванаха , с 10 годишен голф с 82 годишна мазда кво ше гледам и кво не .... говорих за друго боли ме фара дали някой с 10 годишен голф ще ме дръпне , като преценя че ми се кара бърза кола и мога да я поддържам определено няма да си зема а6 с 2,5 дизелов двигател .......

 

 

 

и айде да го оставите тва мойто пусто ауди , то не го пускахте с хонда цвик , то не бяха голфове и волфове ..... :wacko: :wacko: :wacko:

 

 

Аз преди да съм се качил в колата да усетя как е не се наемам да коментирам.

 

 

само за протокола , след като не се наемаш , как точно успя да прецениш коя кола чий номер ще гледа ? :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

и айде да го оставите тва мойто пусто ауди , то не го пускахте с хонда цвик , то не бяха голфове и волфове ..... :wacko: :wacko: :wacko:

 

Това ми хареса! В интерес на истината всеки търси различно нещо. Аз не мога да си обясня защо разни хора искат да карат спортни коли след като возят по-кофти, по-ниски са и един бордюр не можеш да качиш и т.н. В тоя ред на мисли и джипове (не SUV а баш джипове) също не ме кефят, но всеки луд с номера си. Аз ако имам кинти бих си взел или Infiniti FX 45 или BMW X6 (последния според разни хора тука бил грозен аз пък му се кефя всеки път като го видя!)

 

Аз не искам мега-бърза кола а комфортна, стабилна и здрава. Не ми и кой знае колко бърза освен в редки случаи а за тях имам скорости, че да я изрежа ако толкова се налага...

Link to comment
Share on other sites

Злобил спешъл:

 

140 к.с. е Волвото, чисто информационно.Горе отбелязах, че не съм искал да се заяждам със собственика.

Факт е, че през послдените години евтиния спортен клас( Голф ГТИ, Фокус РС ) все повече левитират около 200 к.с. Това е моето основание да определям един автомобил( сравнително нов ) като спортно ориентиран едва когато се навърта към тези мощности. Колата която карам, лично аз я считам за недомислие като двигател. За градска кола е напълно ненужно да е 140 к.с. само вдига разхода, 110 са напълно приемлив и задоволителен за мен вариант. Тази която карам, нито е достатъчно спортна, нито достатъчно икономична.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

и айде да го оставите тва мойто пусто ауди , то не го пускахте с хонда цвик , то не бяха голфове и волфове ..... :wacko: :wacko: :wacko:

само за протокола , след като не се наемаш , как точно успя да прецениш коя кола чий номер ще гледа ? :wacko:

 

Сигурно има причина. Ако всеки 2ри (айде 3ти щот напоследък си почнал да пишеш по-айляшки постове) твой пост не засягаше индиректно превозните ти средства на никой нямаше да му направи впечатление.

 

Само за протокола, повече от ясно е кой на кой ще гледа номера та затова си позволих...:lol:

Link to comment
Share on other sites

едва ли ще доживея да гледам номера на някой голф 3-ка със сини неони ма както ида е , може и да го мерна за секунди ма най-вероятно ще е в огледалото за задно виждане :)

 

 

 

ся да не ме почне някой друг , мнооооого далече съм от мисълта че това е бърза кола , просто с мултитроника и нютон метрите има достатъчно добро ускорение за да не гледам на повечето гоуфове задните номера особено пък на 10 годишни ..... виж на инециатора бмв-то е друга бира , що не го подхванете и него ся как като иде на митницата някви спаружени сапунерки ще го праат смешен :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли що не подхванете и Мицубишито на RIP? :) (то и на Godfather но той е прекалено далече)

 

Злобиле, има разлика между коли които вървят бързо и които вървят комфортно. Ти го каза че може да е това и онова но като стъпиш на паваж не ти падат пломбите. Що продължавате да се препирате кой чий номер ще гледа и откъде не ми е ясно. Напоследък ги гледам състезателите как се набират и не ми пука... щото ми е кеф да си карам тойотата и щото когато трябва и я настъпя подскача (покарах старото поло и усетих много голяма разлика в "ряза"). Е и какво от това? Ти на състезание ли си тръгнал или какво? За дълъг път с голф или а6-тица пък дай да не почваме - на всеки е ясно. Возих се със Z4 от LA до Vegas и да ти кажа после ми беше изтръпнал задника... Не е малко пътя но чак толкова много не е, просто спортна кола... тва е...

Link to comment
Share on other sites

абе не че се опитвам да се заяждам с тебе ама някак си от 2 дена такива неща ръсиш насам натам че ми идва е така от вътре да напиша неква тъпотия...... ама да го оставим тва настрана я кай ся волвото с всичките му 115 коня колко много върви ? ма прав си де и аз отказвам да се качвам на кола под 300 коня......... то нали знаеш , бръза кола за един е бавна за друг........ и аз искам рс6 580 коня ма карам а6 155...... усещаш ли накъде бия ? че заради един елементарен извод се вкара в ебати размишленията ........ :wacko:

 

ако все пак не си :

 

върви като фурия -------> думи на собственник на НОВА кола , която е платил преди броени часове и за него по-добра няма...... ;)

 

Почти съм съгласен. Сега остава да ми покажеш МАРКА кола(няма значение каква) с 1200 кубика миксер и стрелката на километража да ми показва 185 или 187 км в час бяха. ;) Един авер също не вярваше докато не видя.

 

Е вървежа зависи от 100 неща. Нищо лично, ама дори един 10годишен голф ако е за вървенето а6цата ще гледа задния номер. Аз преди да съм се качил в колата да усетя как е не се наемам да коментирам.

 

От едно нещо зависи .... КИЛО/КОНСКА СИЛА и ....малко Nm ;)

Link to comment
Share on other sites

Вярно, че фиат не се повлияват от години, състояние, опит на водача и т.н. Nm си е доста важно също.

Например, 150 hp БМВ ще върви повече от 150 фиат ;)

Link to comment
Share on other sites

Ха да ти е честита ! :)

Много е хубавка колицата jozo :)

 

Благодаря :) Мен ме радва много.Да нестава за семейна кола но пък аз най-често съм с 1 спътник или сам така че ме устройва идеално.

 

А честито и от мен, разкарвай шопските номера по-бърже само :) Хубава кола е това със здраве да си я караш! Не разбрах само кога каза че ще почерпиш? :P

 

Ще ги разкарам стига КАТ да вземат да работят.Благодаря за пожеланията.Иначе ще почерпя само се изтупай и без тва от вчера ми е тръгнало само с бонбони, газирано, алкохол и т.н се разкарвам :lol: :lol:

 

@jozo, цветът е убийствен...да не си 'боядисвал' допълнително снимката? :lol:

 

Не съм барал снимката.Цвета е тъмно син металик ама снощи зет ми като светна неговите фарове към нея изглежда лилава...Май е нещо като хамелион....

 

Евала Жоре, тва се вика подарък. Ще ти пожелая безавариино, но да не я караш дълго, а да я смениш с по-хубава. Въпрос: "Кога ша на повозиш в новия звяр?" :devil :beerchug

 

Благодаря!!И аз това викам само живот и здраве да има.Ако се събираме пак за формула 1 или ако се разберем ще се повозим :)

 

Тва от жуната лий Жоре?

 

Не е от жената. :) Купих си е сам :)

 

върви като фурия -------> думи на собственник на НОВА кола , която е платил преди броени часове и за него по-добра няма...... ;)

 

Ами да прав си донякъде.Ама като знам че със старата 5-чка съм се пускал с БМВ-та 3-ки,Алфа Ромео Т Спарк 1.6 , Ауди А4Т и до 100 км/ч ги правих бърливи с 1.4 60 коня определено не е само това че ми е нова.

 

Това ми хареса! В интерес на истината всеки търси различно нещо. Аз не мога да си обясня защо разни хора искат да карат спортни коли след като возят по-кофти, по-ниски са и един бордюр не можеш да качиш и т.н. В тоя ред на мисли и джипове (не SUV а баш джипове) също не ме кефят, но всеки луд с номера си. Аз ако имам кинти бих си взел или Infiniti FX 45 или BMW X6 (последния според разни хора тука бил грозен аз пък му се кефя всеки път като го видя!)

 

Аз не искам мега-бърза кола а комфортна, стабилна и здрава. Не ми и кой знае колко бърза освен в редки случаи а за тях имам скорости, че да я изрежа ако толкова се налага...

 

Наистина всеки търси различно.Твърдо вози наистина и днес @Лорд_Гудо като скачаше на предният калник се убеди нагледно в това.Аз мога да кажа защо си купих Купе което се води спортна.

1.Много ми харесва формата на купето.

2.Както споменах по-горе возя най-често мен и още 1 човек.Рядко повече хора.

3.Не съм женен, нямам деца не ми е нужна семейна кола.

4.Превържъник съм на малките автомобили.Нямам намерение да избивам комплекси с големи коли.

5.Според мен важно е не само колко к.с. имаш под капака а съотношението килограм/к.с.За това по-малко килограми ----> повече вървеж като ми се наложи.(някой ще каже повече к.с. ама там и гориво е повече и данъци и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

Ще ги разкарам стига КАТ да вземат да работят.Благодаря за пожеланията.Иначе ще почерпя само се изтупай и без тва от вчера ми е тръгнало само с бонбони, газирано, алкохол и т.н се разкарвам

 

Абе не е спешно... то и аз имам да черпя за мойта и от форума още никой не е намазал... :)

 

Наистина всеки търси различно.Твърдо вози наистина и днес @Лорд_Гудо като скачаше на предният калник се убеди нагледно в това.Аз мога да кажа защо си купих Купе което се води спортна.

1.Много ми харесва формата на купето.

2.Както споменах по-горе возя най-често мен и още 1 човек.Рядко повече хора.

3.Не съм женен, нямам деца не ми е нужна семейна кола.

4.Превържъник съм на малките автомобили.Нямам намерение да избивам комплекси с големи коли.

5.Според мен важно е не само колко к.с. имаш под капака а съотношението килограм/к.с.За това по-малко килограми ----> повече вървеж като ми се наложи.(някой ще каже повече к.с. ама там и гориво е повече и данъци и т.н.)

 

Не си прав за голямата кола. Има 2 много важни неща:

 

1. голям багажник в който може да събереш повечко неща... не че в Поло-то не успях да събера нам си колко куфара + детска количка + играчки, но имаше и на задната седалка и едвам се събраха нещата пак. Не ми се мисли ако човек има 2 деца какво ще стане.

 

2. достатъчно свободно място на задната седалка да се качат

 

Другото е че вози по-меко на паваж.

 

Иначе малко по-трудно се паркира но то пълен кеф няма.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав за голямата кола. Има 2 много важни неща:

 

1. голям багажник в който може да събереш повечко неща... не че в Поло-то не успях да събера нам си колко куфара + детска количка + играчки, но имаше и на задната седалка и едвам се събраха нещата пак. Не ми се мисли ако човек има 2 деца какво ще стане.

 

2. достатъчно свободно място на задната седалка да се качат

 

Другото е че вози по-меко на паваж.

 

Иначе малко по-трудно се паркира но то пълен кеф няма.

 

Днес е тъмно но утре като е светло ще снимам багажника на Коуча.Не е като на семейна кола ама според мен за 2-ма човека си е пре, пре достатъчен.Даже и палатка сгъната мога да сложа вътре, походно легло, масичка и т.н. работи които ще стигнат за 2-ма.Както казах нямам жена, нямам деца.Ако ми потрябва семейна кола след време ще си купя.Незнам що трябва да мъкна 2 тона тенекии всекидневно само за моя задник като и малката кола ще ме вози в града.Не съм на принципа на някой хора "Сега ще си купя семейна кола че след 3 4 години ще имам деца".За мен по-добре е тогава да си зема такава.Прав си вози по-твърдо и в това спор няма.Но е логично все пак някой ще се прави на рацер и трябва да има твърдо окачване за да земе завоя (не визирам мен а попринцип купетата като такъв тип автомобили)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Майтап няма, Golf 3 VR6, модел 93та - 174 hp - мечтата на всеки перничанин :D Иначе е резачка. С малко тунинг ще литне.
В дълбока заблуда си! Голф3-ката със спортния вид е мечтата на всеки новософиянец. Двойката е служебното возило на PHI (Pernik Heavy Industries, справка)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...