Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

...Преди две години си купихме за фирмата 4 климатика от същата марка и ни дадоха 4 прахосмукачки, но с по-малка мощност. Климатиците все още работят без проблем, прахосмукачките - от 4 оцеля само 1 и тя работи без проблем. Фирмата е все още една от най-известните в града и расте. Най-вероятно сега дават бонуси, щото не е сезон. Лятото не дават и е със записване за месец напред...

 

[Офф] Това ще го препратя на Ненчо Христев, та като седне на маса тия дни да има за какво да се дуе! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/Офф]

 

А сега по темата :) Днес попаднах на невероятно кадърен автомонтьор (след неколкодневни обикаляния по какви ли не безхаберници). Сега колата ми не просто се движи, а лети ниско!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Днес попаднах на невероятно кадърен автомонтьор (след неколкодневни обикаляния по какви ли не безхаберници). Сега колата ми не просто се движи, а лети ниско!
Я сподели. Специално фордове ли оправя или каквото дойде?
Link to comment
Share on other sites

Я сподели. Специално фордове ли оправя или каквото дойде?

Специално Форд, много ги усеща, но съдружника ми е карал какви ли не коли при него и казва, че няма нито една засрана. Човека обаче работи предимно двигатели и ходова част с ел. не се занимава доколкото знам. Мен ме бяха кръстили за масметър или бордкомп. или нови дюзи или горивна помпа.... , абе през колкото главочи минах толкова диагнози получих ! Оказа се, че катализатора ми е двоен и едната секция се е отделила от корпуса и е застанала леко на криво (въпреки, че катализатора съвсем не беше затлачен) Човекът за половин час усети каква е хавата а на другите не им стигнаха дни..., е сега съм с изкормен катализатор, но всичките катъри и магарета са си по местата (пък и харчът няма да е 13-15 бенз.) :punk

 

Ако те интересува мога да ти дам телефона му...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ако те интересуват ксенони и монтаж - мога да съдействам. И за отстъпка мога да съдействам :D

 

То не знам дали не е за оплакването, ама... почнах работа.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

[Офф] Това ще го препратя на Ненчо Христев, та като седне на маса тия дни да има за какво да се дуе! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/Офф]

 

А сега по темата :) Днес попаднах на невероятно кадърен автомонтьор (след неколкодневни обикаляния по какви ли не безхаберници). Сега колата ми не просто се движи, а лети ниско!

 

Кажи му тогава и да ми прати нов ъглов климатик за безплатната реклама, щото стария изгоря от токов удар :lol:

 

А днес най-накрая приключих с ходенето по мъките с новия комплект документи, които ми свиха през юли :) . Ако пак някой ми ги пипне, важен орган ще му изсъхне! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако те интересуват ксенони и монтаж - мога да съдействам. И за отстъпка мога да съдействам :D

 

То не знам дали не е за оплакването, ама... почнах работа.

Колко струва за Алфа156 ксенони?

Link to comment
Share on other sites

Ако те интересуват ксенони и монтаж - мога да съдействам. И за отстъпка мога да съдействам :D

 

То не знам дали не е за оплакването, ама... почнах работа.

H1 с монтажа? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Колко струва за Алфа156 ксенони?

 

159 lv с монтаж и 1 година гаранция(ако късите и дългите са на една крушка е малко по-скъпо). Не ги слагам аз, но ги слагат на 50 метра от нас :rolleyes: . Та дядо КолеТО ще ми донесе един от по-хубавите комплекти и RC болида на Кими от миналата година М1:10 :love . Дано имат болида на Маса :bgrin:

 

H1 с монтажа? :wub:

 

За теб е същото. Ако решиш обаче да сложиш angel eyes на FK automotive трябва H1 да стане комплект H7 ако правилно съм разбрал ситуацията дето ми обясняваха

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хаххахахаахха, всяка сутрин се събуждам с нея :D Ще ти донеса, не си казал :)

 

"Земля в илюминаторе, земля в илюминаторе..." :music

Link to comment
Share on other sites

Ай ПО-ЗДРАВ по случая!

 

Така и нищо не си ми донесъл на мен :devil

Видене понеже знам, че си почитател на този вид музика, бих ти препоръчал едно местенце, където пеят такива песни на живо: пиано-бар "LimeLight" до площад "Съединение". Бяхме там с брат ми и останахме много изненадани и доволни, от това което пускат там. Ако си навит да отдем само кажи :)

Link to comment
Share on other sites

Измислих highly profitable измама.

С около 300% възвращаемост на вложените пари. Хъхъхъхъ!

 

Edit: Нее, не... Ръчно изработените неща изобщо не са профитабъл ;)

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Измислих highly profitable измама.

С около 300% възвращаемост на вложените пари. Хъхъхъхъ!

 

Моделинено човече на стойност 50 ст, пласирано за 3 лева? :bgrin:

 

Нужни Валентину деньги, се ла ви! :)

 

---------------------

 

Видене понеже знам, че си почитател на този вид музика, бих ти препоръчал едно местенце, където пеят такива песни на живо: пиано-бар "LimeLight" до площад "Съединение". Бяхме там с брат ми и останахме много изненадани и доволни, от това което пускат там. Ако си навит да отдем само кажи

 

САМО ако някой изкара качествено

:devil
Link to comment
Share on other sites

Изгадняваш :lol:

 

Що бре :) Какво лошо казах :bgrin:

 

-----------------------

 

В момента Кими е паркирал под елхата:

 

img3557skr2.th.jpg

 

Само мойта жена може да ми подари нещо подобно за коледа :woot

Link to comment
Share on other sites

Подарък от мъж ми, супер сладко стои като бижу на телефон ;) Само че моето е 4GB.

 

Баси огромната снимка... съжалявам...

 

МОД ЕДИТ: Ти сериозно ли го пльосна това тука, имаш ли акъл :)

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Що бре :) Какво лошо казах :bgrin:

 

-----------------------

 

В момента Кими е паркирал под елхата:

 

img3557skr2.th.jpg

 

Само мойта жена може да ми подари нещо подобно за коледа :woot

 

Само, че Шуми е паркирал под елхата с болида от 2006-та. :):) Моя за жалост ще бъде на Кими :(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...