Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-големият БОКЛУК - да! Сериозно говоря, ако е така дай да ги сменяме :laughing:

 

Моята е подарък от един друг голям ФЕРАРИСТ ;). Не е редно да се разменят такива неща, ама няколко ракийки може да обменим :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Изключително много.През последните 6 години ползвам само Kbs с RSI подредба на A4 Tech и съм свикнал.Никакви болки в китките нямам при продължително писане :) Тази хубавица обаче ще е временно решение, тъй като съм си харесал една на Genius на 2.4 Ghz която е и егономична чупка и наклон спрямо лявата и дясната ръка.Възпря ме само приятната й цена от ~ 110лв.

Link to comment
Share on other sites

th_P1050555.jpg

 

като никой друг неще, сам ще си правя подаръци :/

Много е готин :punk

 

 

Получих солидно увеличение на заплатата :)

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Изключително много.През последните 6 години ползвам само Kbs с RSI подредба на A4 Tech и съм свикнал.Никакви болки в китките нямам при продължително писане :) Тази хубавица обаче ще е временно решение, тъй като съм си харесал една на Genius на 2.4 Ghz която е и егономична чупка и наклон спрямо лявата и дясната ръка.Възпря ме само приятната й цена от ~ 110лв.

 

Ако търсиш ергономия - горещо ти препоръчвам ей тази:

 

keyboard4000large.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ако търсиш ергономия - горещо ти препоръчвам ей тази:

 

Говори в цифри? Че и аз трябва да сменям клавиатурата ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ами нещо такова беше http://www.geniusnet.com/geniusOnline/uplo...goMidia-700.jpg в Ера я гледах.Комплект с мишка.Ама мен ме блазни, че е wireless, а тази на MSoft е жична като моята сега на A4 tech.

 

Точния модел в Ера е Genius ErgoMediaR800+Laser Ms. и е на 102лв.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами нещо такова беше http://www.geniusnet.com/geniusOnline/uplo...goMidia-700.jpg в Ера я гледах.Комплект с мишка.Ама мен ме блазни, че е wireless, а тази на MSoft е жична като моята сега на A4 tech.

 

Точния модел в Ера е Genius ErgoMediaR800+Laser Ms. и е на 102лв.

 

Да с кабел е но е USB, а аз имам USB портове на монитора. От друга страна кабела е доста дълъг и гъвкав... Genius-a също изглежда прилично но не е толкова "ергономичен" като майкрософтската.

 

Освен това като гледам комплекта е с мишка. Предимство на майкрософтската клавиатура е че няма нужда да търсиш и да инсталираш екзотични драйвери за да работят всички копчета :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Мен ми трябва да си бачкам от хола с нея ;) имам безжична връзка с ТВ-то там и искам просто да си цъкам понякога ГТА-а от там или просто да си гледам снимките ;) да не трябва да се разкарвам до РС-то да пускам това и онова.Още повече понякога ми писва да седя на стола и няма да си кривя душата - мързелив съм и идеята да си легна и допиша каквото съм почнал ми се нрави :D

Link to comment
Share on other sites

Най-хубавото момиче ме изтърпя цели 3 месеца .. надявам се още толкова по 33 на корен квадратен 33 да продължи любовта ни :wub:

Link to comment
Share on other sites

Най-хубавото момиче ме изтърпя цели 3 месеца .. надявам се още толкова по 33 на корен квадратен 33 да продължи любовта ни :wub:

Жоро.. вкара си автогола.. :D Дано Джу-то да не влиза в тоя форум ;D

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

Изключително много съм доволен от 2008-ма година :)

 

- пусках си авторската музика на 3 open-air партита: armospheric fest на Лакатник, на Аладжа Манастир с едни варненци, на Беглика fest... съпроводено с палатки + хората които ме подкрепиха :)

- две клубни прояви: едната миналата седмица: dark ambient + visual в София където се получи супер яко и даже мисля да пусна видеото из интернет да промотира допълнително :) и втората проява която беше преди 1 час в Петното... малко хора се бяха събрали но пък в крайна сметка си заслужиха предпразничните drum and bass мелачки :D

- в личен план... вече не се взимам толкова насериозно и като резултат на това се чувствам доста по-щастлив от преди :)

 

Тъй като след два дена навлизаме в серия от празници.. съм планирал да дам мозъка си в standby режим ... някъде до към Ивановден :D

 

Ще се видим в 2009-та :P Весело изкарване на всички.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...