Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Така е, което не е забранено е позволено.Златно правило, както и разграничаването на действията на субектите по типове ама да не говоря, че Ташев дебне от някъде и ще ме скъса пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аха... е то си има тънкости винаги :)

всъщност заобикалянето на закона автоматично превръща договора в нищожен. но по-интересно е коя от страните ще иска тази нищожност да бъде прогласена, при положение, че и е изгодно :D

остава някое трето лице да се напъне, но тва заобикаляне е почти невъзможно да го докаже в съда :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се изфукам,че последната една седмица всяка седмица се събуждам щастлив,смея се много през деня и си лягам с усмивка на лицето...май в днешно време не много хора могат да се похвалят с това :D ...

И също така най-накрая успях да си купя парфюм

Diesel_Fuel_for_Life_mica_m.jpg

Най-новия аромат на Diesel :love

И си купих книгата на Хю Лори-Търговецът на Оръжие и мога да ви кажа че е супер :pirate

Link to comment
Share on other sites

имам един приятел с автосалон който наскоро си е взел ето такъв звяр , след 30мин обеждения ми го даде да му направя едно кръгче...... ииии ЕБАХТИ колата , направо свърших от кеф , от ускорението ти се повдига........... основавам си касичка и почвам да събирам за такова.......

 

 

maserati9.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Аматьори :D Коли, телефончета... :P Аз вчера минах първия си тесняк, вярно, позаклещих се, но без това не може. :lol:

 

Понякога, за да стигне до тук, човек трябва да мине през тук.

Link to comment
Share on other sites

ако са мушна там и трябва да ма вадат с тирбушон......

 

 

Видях как много по-едър от мене човек си мина от там като пич.

Link to comment
Share on other sites

отзад опитваха ли се да го вкарат с обувалка ..... не бе майтап и мене ми е кеф да гледам такива работи ама проблема е че ми става кофти от такива тясни гадости .....

Link to comment
Share on other sites

Аматьори :D Коли, телефончета... :P Аз вчера минах първия си тесняк, вярно, позаклещих се, но без това не може. :lol:

 

Понякога, за да стигне до тук, човек трябва да мине през тук.

Само като те гледам и ме хваща клаустрофобия!
Link to comment
Share on other sites

то мойто си е за темата с оплакванията ...... като дойде време да слизам и ме измъкнаха 3ма човека даже надрах волана защото се дърпах и се бях зачепил за него :)

Link to comment
Share on other sites

отзад опитваха ли се да го вкарат с обувалка ..... не бе майтап и мене ми е кеф да гледам такива работи ама проблема е че ми става кофти от такива тясни гадости .....

 

Абе кофти е ако някой пръдне.Има си техника на навлизане.

 

Е, ся...не може да сравняваме Мазера с пещерата... :)

 

Оооо, може и още как!

Само като те гледам и ме хваща клаустрофобия!

Аз затова се навирам - имам клаустрофобия, ама си я лекувам по тоя начин.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се похваля, че на 19.08.2008 г. станах леля. :P Малкият шумозамърсител се казва Моника, като не е кръщавана на никого, за да няма сърдити. :D Ето и няколко снимки на пухкавелника

 

dsc01624kq1.th.jpg dsc01627oe5.th.jpg dsc01712ch9.th.jpg dsc01623kk3.th.jpg

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Аз и мъж ми отслабнахме 6-7 кила за 1 месец :) Борбата продължава!!!

 

Аз пък познавам един човек който за 3 месеца свали 25кг защото се хвана на бас... дръж се да не паднеш - баса беше за 25,000 евро (да, двадесет и пет хиляди евро.... може и да се бъркам леко и да е било за повече даже)

 

И аз чакам подобни предложения... :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:ee9f3a90

 

Десантът над Брестница.

(първият филм на LAV/Leshper Audio Video/)

С участието на моя милост, Морския и сестра ми.Ето с какво се занимаваме през почивните дни :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...