Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

garmin mobile xt на нокиа 6630 - подкарахме го за около час. :) ми за мен тва е за хвалене, колкото и да четох никъде не видях някой да е подкарал гармин на 6630 , само том том и рут66.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

toku 6to mi saob6tiha 4e pri pora4kata na atv-tata ot sa6t pak sme hvanali promociq i 6te ni gi oburudvat s rolbari , lebedki i navigaciq tomtom one xl , super oferta , 6te si sipq edno uiski po slu4aq

 

 

едит : което ме подсеща за забавната случка която се случи при първата поръчка , пристигнаха атв-тата разтоварихме ги от тира сглобихме набързо пласмасите , погледахме ги като индианци и единият от момчетата даде брилянтната идея да ходим да караме в асеновград , питаме го ние дали няма да се изпогубим тоя вика не няма проблеми имам оффроуд карта на навигацията , речено сторено.

Стигнахме асеновград направихме шоу на целият град и събудихме всички малки дечица (16 атв-та реват мнооооого силно) стигнахме изворите и от там в едни гори , карахме кво карахме и единият пич затъна , всички сме много щастливи пича с атв-то в калта още по (било му първото затъване) и нали всички сме много умни започваме да се изпреварваме кой да го дръпне (понеже всички имахме лебедки) та изтеглихме чопа караме другото атв и ...... ГРЕДА , никой незнае как се включва лебедката.... седим си 16 човека и се чешем по главите ама копче или ръчка няма да го еба...... прегледахме всички атв-та..... ама йок няма как да пуснем лебедките...... тука идва вече гениалната идея да го избутаме избутахме го ама нямаше по кални хора , мих се с пароструйката и аз после ...... тааа изтеглихме го без лебедка .... :lol: и решаваме да си ходим при което едното момче тръгва да ни води (тоя с навигацията) ама единият ни колега е наблюдателен и забеляза че се въртим в кръг навигацията е полудяла , бензина е на привършване , лебедките са удоволствие което незнаем как да ползваме с 2 думи "е ся си еба мамата" спряхме да измислим кво да правим и тъкмо вече всеки проклинаше и се клееше че на атв няма да се качи когато съвсем случайно единият се сети къде е пътеката и се прибрахме..... тука вече идва смешната част момчето което поръча атв-тата започва да звъни ядосан на свъзката в америка и да се кара защо са ни дали развалени лебедки при което докато се разправя изведнъж само измънква по телефона "аа така ли , добре извинявайте :bgrin: ) обръща се към нас и ни казва че всичките лебедки са с дистанционни и са в малко кашонче в задният куфар на единият брут форсе....... спогледахме се , спогледахме се и се посмяхме бая.... особено на срама на нашето момче , мадамата по телефона му казала че бил много застрелян и че повечето лебедки били с дистанционни :lol: :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

toku 6to mi saob6tiha 4e pri pora4kata na atv-tata ot sa6t pak sme hvanali promociq i 6te ni gi oburudvat s rolbari , lebedki i navigaciq tomtom one xl , super oferta , 6te si sipq edno uiski po slu4aq

 

Мисля че е крайно време да сипеш на нас по едно уиски по случая!

Link to comment
Share on other sites

toku 6to mi saob6tiha 4e pri pora4kata na atv-tata ot sa6t pak sme hvanali promociq i 6te ni gi oburudvat s rolbari , lebedki i navigaciq tomtom one xl , super oferta , 6te si sipq edno uiski po slu4aq

Мога да те отърва от него за...50 лв. примерно...всъщност с Виден ще дадем по 25 и ще си го менкаме. :bgrin:

 

П.П....и да вземеш да си сложиш най-после една кирилица на лаптопа...

 

...а по темата...то моето не е точно 'успех'...ама след няколко години без да съм почивал никъде, успях за десетина дена да отдъхна на едно прекрасно място, без интернет и компютри. :)

Link to comment
Share on other sites

дайте си пощите за по 25лв мога да ви пратя по 1 снимка , даже ако дадете по 50 на човек ще навия няква мацка да се снима върху него гола :)

 

видене заеби ги тия уискита , хич не ги харесвам ама си имам тука та да не се развалят като са отворени си ги пия :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене аз измислих друго! Дава ми едно АТВ-нце на мен на цена като за наши хора, пък аз ще му го плащам по 50 лева на месец :punk

Link to comment
Share on other sites

Пламене аз измислих друго! Дава ми едно АТВ-нце на мен на цена като за наши хора, пък аз ще му го плащам по 50 лева на месец :punk

Докато го изплатиш, Злобила ще забрави за кво му даваш пари :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Тъй и тъй се заформи като чат малко да взема и аз да се изкихам в темата :)

 

 

видене заеби ги тия уискита , хич не ги харесвам ама си имам тука та да не се развалят като са отворени си ги пия :)

 

Абе човек, недей така. Хубавото whiskey си е друга работа. Ти верно и бейлис не харесваше но много добре ми върви на мен с кафето. По малко Чивас също. Пък ако толкова ти е излишно дай покани ни по случай новата придобивка пък няколко човека все ще се справим с излишните количества :)

 

Мога да те отърва от него за...50 лв. примерно...всъщност с Виден ще дадем по 25 и ще си го менкаме. :bgrin:

 

П.П....и да вземеш да си сложиш най-после една кирилица на лаптопа...

 

...а по темата...то моето не е точно 'успех'...ама след няколко години без да съм почивал никъде, успях за десетина дена да отдъхна на едно прекрасно място, без интернет и компютри. :)

 

 

Честито. Но гледам много си съкратил почивката. Нали каза че целия август но гледам над 15 дена не си успял да устискаш без "цивилизацията" :)

Link to comment
Share on other sites

От днес съм пълноправен шофьор :lol:

 

Още една заплаха на пътя.. :lol: Безаварийно ти желая и да не качваш повече от 4 руси каки в колата, че става опасно.. ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Днес попаднах на страхотен автентичен японски ресторант. Невероятна обстановка и най-богатия избор от оригинално саке (пробвах сливовото саке, което доста силно прилича на нашата сливова ракия). Забележителното в случая е, че всички рибни деликатеси се доставят ежедневно от световно известния Tsukiji Fish Market в Токио (това се явява най-добрия пазар за пресни рибни деликатеси в цял свят). Японската кухня в автентичния си вид е най-невероятното нещо, до кето може да се докосне всеки чревоугодник. Лично за мен един специалитет е в състояние да ми достави душевен оргазъм - Tako Sunomono (вид студена супа с подчертан лимонов вкус, много специални прозрачни нудълс, краставица, тънки ленти от морков и парчета октопод плюс резенчета лимон):

 

 

Tsukiji-Restaurant-2-039.jpg

Link to comment
Share on other sites

(защо няма олигавен емотикон) Ееее.... ! Да му ... ....та, ся трябва да изстрелям булката да ми взима салата от бейби октоподи.

Нямаше си друга работа и ти ........ ! :bgrin:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Най-после след дълго отлагане се сдобих с предпазна чанта за фотоапарата ми. Политиката в големите хипермаркети и супермаркети забранява да се внасят фотоапарати в магазина, да се чуди човек в такъв случай как да си купи калъф/чанта за фотоапарата. Не че не може да започна да правя видеоклип с телефон и да си го сложа на ухото все едно че говоря, а всъщност да си правя клип. Снимки с телефон съм правил и са ми правили в Billa, а политиката срещу фотоапаратите е по-строга :angry1

Link to comment
Share on other sites

Честит ми рожден ден ! Довечера със сигурност ще се напивам ! :)

Ми айде да си жив и здрав , само хубави моменти да те сполитат! :)

Link to comment
Share on other sites

You know... There is one thing that we want in Iraq, Afghanistan, in Georgia and Russia and in Bulgaria too... WE WANT YOUR MOTHERFUCKING OIL! :music

 

Три дни спокойствие, хубава музика, достъп до backstage-a и много мили хора. И един частен плаж (в интервала до 18 ч.) без потни туристи, пищящи деца и опаковки от вафли. UK Apache ми откъсна главата, да не говорим за Pendulum, ADF, Kosheen, и още, и още.

 

Посмях се от сърце на позьорите от Cradle of Filth, на шишкавия Дани, дето все още не си е изгубил способността да пищи, все едно няма топки.

Или сякаш някой много здраво го е стиснал за тях.

Поне сред целия скрап се открои барабанистът, който се справи доста добре.

 

Имаше и някакви неуредици, но в наш'та мила Бълхария няма традиции в организирането на такъв тип мероприятия. И все пак... Като за първи път беше добре.

 

За сметка на това имаше някакви смешни младежи, дето се бяха намазали некадърно с гримовете на мама, които открито недоволстваха заради "комерса". Все едно щяха да дочакат да чуят смешничките Cradle, ако не беше тоя фестивал. И най-вероятно щяха да са забутани в нашата тъй мила зала 'Христо Ботев'. И озвучението щеше да е покъртително. :D

Както и да е. Важното в случая е, че Сатаната е техният imaginary friend :laughing:

 

ПС - Чудничък стоп се получи - Бургас-София с две коли, почти без чакане и с много приятни младежи.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...