Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Мани бре.....Аз съм член на грийн пийс и не мога да убия няколко коня с климатика.........Къде да изрежа катализатора :rolleyes:

 

Ами разлика не намирам във вървенето с включен климатик и без клима.Тая сутрин карах на отворени джамове на обяд в най-голямата жега като пуснах климатика същата работа.

 

Иначе погледни дали нямаш ламбда сонда и на катализатора че иначе лошо.Някой коли имат и там.Ако нямаш отиваш в най-близкият който оправя гърнета, резва ти го, слага една тръба на негово място и естествено си го пребираш защо можеш да му земеш 100-на лева като го продадеш ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ей, някой дали още не си е затворил браузера да копи/пейст злобил вс христуу (и на пм може).

 

Човешко е да си Сейрджия :)

Link to comment
Share on other sites

Засякох се с една зубърка от старото училище, дето бяхме до 7-ми клас, сега е станала баси яката мадама, чудя се дали да не давам газ.. Това нЙещо - жените, как се променят не е истина..

 

едит: хахаха, и отивам на кафе с нея :lol:

Edited by spot_ex
Link to comment
Share on other sites

Имайки предвид пътя, който е поела тази тема, няма да се учудя, ако след някой друг ден прочета хвалби от рода на "Изпиках се, без да си намокря панталоните", "Направих си салата с краставици", "Днес си извадих един ей такъв сопол - мисля, че ще влезе в книгата на Гинес".

 

Не може ли да оставите поне няколко теми, които да са поне малко смислени?

Link to comment
Share on other sites

Колко коня е това животно, че да не се усеща климатика :blink: Няма начин просто...

 

Опел Вектра Б 97-ма година. 1.6 16 Вентила 74 киловата или 101 коня :)

Link to comment
Share on other sites

Опел Вектра Б 97-ма година. 1.6 16 Вентила 74 киловата или 101 коня :)

 

При мен са все едно две различни коли. На ХГТ-то също леееко се усеща. А на тия 100 кончета и 1000+ кила предполагам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

При мен са все едно две различни коли. На ХГТ-то също леееко се усеща. А на тия 100 кончета и 1000+ кила предполагам :rolleyes:

 

Еми незнам как е въпросът е, че не се усеща тая кола.Щом когато е гледахме да е купуваме и като седнахме да е караме моят пирятел(бившият собственик на белият Кадет ясно ти е кой ;) ) не се усети кога съм пуснал климата можеш да си представиш.На 2-ра без газ и с клима може да си тръгнеш без проблем. :rolleyes:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Еми незнам как е въпросът е, че не се усеща тая кола.Щом когато е гледахме да е купуваме и като седнахме да е караме моят пирятел(бившият собственик на белият Кадет ясно ти е кой ;) ) не се усети кога съм пуснал климата можеш да си представиш.

 

Е не... сори ама не мога да се стърпя. Сериозно по ТОЗИ начин ли говориш? Е-кайки? Не че аз пиша особено правилно винаги и навсякъде но това Е в случай когато е очевадно че трябва да е Я направо ми вади очите. Бедна ти е фантазията колко ме дразни като го видя :)

 

 

 

 

На 2-ра без газ и с клима може да си тръгнеш без проблем. :rolleyes:

 

To и аз с едно BMW карах със 140 на трета и на мен не ми направи особено впечатление после направо на пета включих но на собственика му изби студена пот като ме видя какво му правя колицата (а той всичките си вещи ги пази много внимателно - повечето жени са по-"джаста праста" от него тъй да се каже).

Link to comment
Share on other sites

Имайки предвид пътя, който е поела тази тема, няма да се учудя, ако след някой друг ден прочета хвалби от рода на "Изпиках се, без да си намокря панталоните", "Направих си салата с краставици", "Днес си извадих един ей такъв сопол - мисля, че ще влезе в книгата на Гинес".

 

Не може ли да оставите поне няколко теми, които да са поне малко смислени?

Темата се казва " Искам пък да ви се изфукам с....., ...или кои са най-големите ви (или по-малки) успехи :) " За някой тези изброени от теб неща може да са успех, но все пак това е раздел "Tя и Той" известен още като "спамаркия раздел", така че не виждам защо се възмущаваш. :confused

Link to comment
Share on other sites

Офф. Как може Хилъри Дъф да е сложиш при рока? :lol: :lol:

това е само отделна песен :)

според wiki -> Genre: Power ballad, pop rock

Пък и не слушам рок и се доверявам на каквото пише у нета :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

To и аз с едно BMW карах със 140 на трета и на мен не ми направи особено впечатление после направо на пета включих но на собственика му изби студена пот като ме видя какво му правя колицата (а той всичките си вещи ги пази много внимателно - повечето жени са по-"джаста праста" от него тъй да се каже).

 

После обра ли бутала и сегменти по пътя като съвестен гражданин :)

 

Тая седмица ставам се в 7. Не съм ли супер мен ?

Link to comment
Share on other sites

После обра ли бутала и сегменти по пътя като съвестен гражданин :)

 

Тая седмица ставам се в 7. Не съм ли супер мен ?

 

Що бре. Едно аверче ми изправи косите пак на трета, ама с по-висока скорост. Мисля че на 150 или 155 му свършва трета. Да не забравяме, че е Хонда. А оборотите бяха много :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

след като си покаарах атв-то известно време го продадох почти двойна цена , да живее американският долар , в момента чакам да пристигне следващото което ще покарам месец- два , ето за такова чудовище говорим :

 

Kawasaki_brute_force_750_4x4i_camo_5_bw.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

след като си покаарах атв-то известно време го продадох почти двойна цена , да живее американският долар , в момента чакам да пристигне следващото което ще покарам месец- два , ето за такова чудовище говорим :

 

Курчо това вече и аз ще го покарам! И да не чувам приказки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Най-после съм ловджия....ДОЧАКАХ...Ако някой има и иска да се отърве от сайга 12 с пистолетен хват,енергично и с желание приемам покани за лов :)

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Не знам, но винаги ми се е струвало, че АТВ-тата са адски нестабилни... Не знам, може и да греша, но все си мисля, че кросарките са по-стабилни, колкото и парадоксално да звучи...

Е, ясно е, кое е най-проходимото в планината :Р

Link to comment
Share on other sites

Е, ясно е, кое е най-проходимото в планината :Р

 

Koe?, моторната резачка ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, ясно е, кое е най-проходимото в планината :Р

Аз. :Р

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

Не знам, но винаги ми се е струвало, че АТВ-тата са адски нестабилни... Не знам, може и да греша, но все си мисля, че кросарките са по-стабилни, колкото и парадоксално да звучи...

Е, ясно е, кое е най-проходимото в планината :Р

 

principno na asfalt sa adski nestabilni , 2te draskoti po racete mi go dokazvat . za krosacite neznam ne sum karal v prese4en teren krosov no na asfalt s motora se pada dosta po trudno.

 

vsu6tnost tova koeto sega sum pora4al bi trqbvalo da e po stabilno na asfalt poneje se vodi rabotno i otzad ima kardan a staroto mi nqma6e i pri lek zavoi ako ne se nakloni6 pravilno stava6 na kalbeta :lol:

 

 

a ako gi sapostavqme atv sre6tu krosaci spored mene atv-tata biqt po prohodimost i ustoi4ivost pri prese4en teren vse pak sa na 4 gumi :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

a ako gi sapostavqme atv sre6tu krosaci spored mene atv-tata biqt po prohodimost i ustoi4ivost pri prese4en teren vse pak sa na 4 gumi :unsure:

 

Абе това си зависи основно от задкормилното устройство и от владеенето на машината... (което май пак опира до задкормилното) ;)

 

А ако ги съпоставиш по планински дерета и пътеки ендурото се справя доста по - добре, единственият му минус е, че не може да се товари с багаж. (защо то се губи маневреността му)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...