Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам Kawasaki ZXR750 Ninja :punk

bikepics-1398149-800.jpg

Ами честито ! :) Дълго и безаварийно каране и умната да не те четем после по вестниците. ;)

 

Аре пък от догодина и аз пак ще съм на манежа.

Link to comment
Share on other sites

брей то тука много мотористи имало бе , и при мене работите ако не се объркат до 2-3 месеца трябва да ми пристигне к7-цата :) може някой път да си направим форумно каране

Link to comment
Share on other sites

19732.jpg

 

Снайперски костюм за 50лв :lol: Нека копеленцата ме засекат, като играем на страйкбол.

И утре отивам пак да покарам водни ски.

Link to comment
Share on other sites

19732.jpg

 

Снайперски костюм за 50лв :lol: Нека копеленцата ме засекат, като играем на страйкбол.

И утре отивам пак да покарам водни ски.

С този костюм печелиш кастинга за ролята на Mud Monster в моите кошмари ;)

Link to comment
Share on other sites

Направих си баница :) и е много вкусна :) (само където трябваше да се пече още 2 мин, ама като за първи път става)

Link to comment
Share on other sites

6 часа мъки ама накрая успях да си сложа гармин навигацията , отивам на бачково да ям кебапчета

 

Мда, и аз съм чувал че без навигация е трудно да ги намериш тези скрити бачковски кебапчета :P

Link to comment
Share on other sites

Мда, и аз съм чувал че без навигация е трудно да ги намериш тези скрити бачковски кебапчета :P

 

На навигацията са отбелязани само тези с големината на трудовашки пи*ки :lol:

Link to comment
Share on other sites

На навигацията са отбелязани само тези с големината на трудовашки пи*ки :lol:

 

Аааа това ли било? Тъй тъй, требе да се знае къде са "правилните" кебапчета!

 

Един познат хубаво вика че българина го е страх най-много от 2 неща: "да не настине и да не се мине" :)

Link to comment
Share on other sites

След 2 седмици бачкане се получава това(гледайте към втория етаж):

Преди:

1141711_orig.jpg

Сега:

1141707_orig.jpg

 

Бая пот и труд хвърлихме, но си заслужаваше

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Браво браво!Супер къщичка ще стане :)

 

Аз пък най-накрая си купих Adidas Porsche Design...от кога искам да си намеря някой хубав модел на тази серия на Адидас и най-накрая успях :)

 

ЛИНК към снимка- http://lh5.ggpht.com/_zWlSRhwl-TU/R90rYNxv...4w/P1030784.JPG

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Имайки предвид пътя, който е поела тази тема, няма да се учудя, ако след някой друг ден прочета хвалби от рода на "Изпиках се, без да си намокря панталоните", "Направих си салата с краставици", "Днес си извадих един ей такъв сопол - мисля, че ще влезе в книгата на Гинес".

 

Не може ли да оставите поне няколко теми, които да са поне малко смислени?

 

Направих си баница :) и е много вкусна :) (само където трябваше да се пече още 2 мин, ама като за първи път става)

 

Хаха.

 

 

nokia-e71.jpg

 

проблема само е че ми идва леееко сложен и от 4 часа се мъча да му сложа навигация :lol:

 

6 часа мъки ама накрая успях да си сложа гармин навигацията , отивам на бачково да ям кебапчета

 

Като ти е толкова трудно, защо си взел смартфон? Хубаво се беше ориентирал към ония Prizm, Sirrocco и Arte небивалици. Ся с телефон, който реално върши работа ще ти е малко терсене.

Link to comment
Share on other sites

Като ти е толкова трудно, защо си взел смартфон? Хубаво се беше ориентирал към ония Prizm, Sirrocco и Arte небивалици. Ся с телефон, който реално върши работа ще ти е малко терсене.

:D (bow)

да се похваля - тази седмица ще си откривам банкова сметка, а с колко пари...може да кажа в темата за "срам ме е" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Открих доста по-икономичен начин да си правя солна киселина в домашни условия :D А и вече не ми се налага да хвърлям празни пластмасови бутилки :D

Link to comment
Share on other sites

Ей го, лудия пак се е активирал! :D Пази се, човеко!

 

 

Що бе, съквартирантите найш колко се изкефиха - почти унищожих хлебарките по време на работния процес, вече няма плесени в банята и кенефа е доста по-бял, даже след което и да е миене.А забравих - канала се отпуши на втората минута :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що бе, съквартирантите найш колко се изкефиха - почти унищожих хлебарките по време на работния процес, вече няма плесени в банята и кенефа е доста по-бял, даже след което и да е миене.А забравих - канала се отпуши на втората минута :lol:

Я кажи рецептата, че и аз имам такива проблеми :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...