Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

станах преди 10минути , главата ми е като тъпан , проклинам всичко свързано с ром и лимони , ужассссс а е 1.30 , добре че ме офертираха да ходим да пием по 1 бира ..... ебавам ти коктейлите повече такива работи няма да пия .......

 

Васенце хубаво е да рабереш, че батко ти нема те излъже... Знаеш ли колко пъти преди теб се е спъвал....

 

За всеки случай, но макар и късно:

 

НЕ СЕ НАПИВАЙ С КОКТЕЙЛИ

 

 

Единственото по-лошо нещо, което може да си причиниш е напиване с Шампанско

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Васенце хубаво е да рабереш, че батко ти нема те излъже... Знаеш ли колко пъти преди теб се е спъвал....

 

За всеки случай, но макар и късно:

 

НЕ СЕ НАПИВАЙ С КОКТЕЙЛИ

Единственото по-лошо нещо, което може да си причиниш е напиване с Шампанско

 

А кво ще кажеш за напиване с мастика :lol: Вчера с Ванчо усетихме въздействието на анасона в/у човешкия език, пробвахме дали след 1/2кг ще се разбираме нормално, добре беше. Единствения проблем беше, че след като спряхме да пием ни одари изведнъж и аз се прибирах на авто-пилот до нас :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре бе мили мои момченца, не ви ли разказах историята с мача, 3 литра мастика и 3-мата хубавци после

 

Аз съм я пропуснал. Дали ще може като за мен да разкажеш въпросната история че ме заинтригува сериозно :)

Link to comment
Share on other sites

Добре бе мили мои момченца, не ви ли разказах историята с мача, 3 литра мастика и 3-мата хубавци после

 

Просто много ни се ослажда и докато пием няма проблем, с изключение на това, че свършва и трябва да си на ливаме пак, а на никой не му се става, щото ти знаеш кво се случва при отмесване на главата с милиметър :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Изкарах една седмица в невероятната...магическата местност "Беглика", заедно с група доброволци от Португалия, Чехия, Украйна, Турция и Сърбия помогнах за изграждането на фестивала "Беглика free fest", една седмица в невероятно шарената компания от уникални индивиди от цяла европа, много смях, много веселие, поприпомних си почти забравения руски език, говорейки го с изключително симпатична украика, спуснах се поне 15 пъти по първия в България "North Shore", като минах почти всички препрятствия, запознах се с някои от топ-състезателите в България и имам поне десет охлузвания и синини от паданията по рампите и скоковете, играх пейнтбол с мултинационална компания и пих ракия в компанията на админите на двата ми любими форума :P

Бахти якото :D Аз изкарах само 1 ден там, ама беше уникум :punk Някви тарамбуки, някви гайди, някви тъпани ... няква мъгла над някво езеро в 6 сутринта, някъв далечен транс дето се чува, някво изкуфях просто ...

 

http://i46.photobucket.com/albums/f109/KoWaLsk1/IMG_1883.jpg

http://i46.photobucket.com/albums/f109/KoWaLsk1/IMG_1851.jpg

http://i46.photobucket.com/albums/f109/KoWaLsk1/IMG_1759.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре бе майна - как въобще понасяте миризмата на тва чудо :sick

 

То в това и в кристалите е чара на мастиката, ние заради това я пием. Просто явно не си я опитвал с айран, комбинацията е неповторима.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм я пропуснал. Дали ще може като за мен да разкажеш въпросната история че ме заинтригува сериозно :)

 

Европейско ли беше, световно ли .... вече ми се губи.... чувал маруля... и некой каза - МАСТИКА ША ПИЙМ.... Почваме с TZANTHALI кило, и оттам нататък пещерски емоции - 4 шишета. Тва с чувал маруля.... Аз, бащата, вуйчо - красиво усмихнати - на другия ден отказах МАСТиката.... Езиците ни така се подуха от шибания анасон....Чак след 36 часа си хванахме приказката отново - в смисъл нормализира се дикцията....

Link to comment
Share on other sites

Не знам за мастиката - не съм пил скоро и нямам спомени да ми е харесало, но определено това което сега си посръбвам си е класика: Chivas-on-the-rocks :) Наздраве на всички любители на хубавите питиета!

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Васенце хубаво е да рабереш, че батко ти нема те излъже... Знаеш ли колко пъти преди теб се е спъвал....

 

За всеки случай, но макар и късно:

 

НЕ СЕ НАПИВАЙ С КОКТЕЙЛИ

Единственото по-лошо нещо, което може да си причиниш е напиване с Шампанско

 

аз съм упорит , започвам да влагам всички средства в науката . ще измисля сигурно и действащо лекарство срещу махмурлука и без тва от 4 дена не съм спрял да пия :D та поне да направя нещо добро за света , сигурен съм че като измисля лекарството цял свят ще ми благодари :P

Link to comment
Share on other sites

возих се на влак за сефте от 6-ти клас първия срок.....Те сега съм 4-ти курс след месец. Бая време даго еВа. Ама и по-добре се получи, че слушам страшотни задръствания е имало по това време около Сливен

Link to comment
Share on other sites

возих се на влак за сефте от 6-ти клас първия срок.....Те сега съм 4-ти курс след месец. Бая време даго еВа. Ама и по-добре се получи, че слушам страшотни задръствания е имало по това време около Сливен

Вчера Созопол-Пазарджик го взех за 7 часа заради тях...Мн хубаво си направил, че си се возил с влак :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера Созопол-Пазарджик го взех за 7 часа заради тях...Мн хубаво си направил, че си се возил с влак :)

 

4 часа и 10 минути като съм сигурен, че с малко импровизация падаме под 4 часа :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 часа и 10 минути като съм сигурен, че с малко импровизация падаме под 4 часа :lol:

Значи си бил един от тези, които караха здраво в насрещното и се врезваха пред колите :bgrin: Може да сме се псували с тебе значи :lol:

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Честит! Жив и Здрав!

 

 

ЧРД жив и здрав и твоето желание е мое пожелание. :punk

 

Мерси много и на двамата! :)

Link to comment
Share on other sites

Значи си бил един от тези, които караха здраво в насрещното и се врезваха пред колите :bgrin: Може да сме се псували с тебе значи :lol:

 

малко е криво да си в насрещното с влак :rolleyes:.......нали тогава бях с валака, та се радвах, че съм пропуснал задръстването

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ЧРД, Томахокс! Голям да пораснеш! :devil

Мерси , ти май искаш да съм още по-дълъг от теб :devil

 

Честит да ти е! Много светли дни и много празници ти желая.

И повечко воля! Силата е с теб :]

Мерси , let the force be with you too! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...