Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Antares, това, че слушаме чалга (понякога) не значи, че не слушаме и друга музика... Не за всички чалгата е лайфстайл... Това каква музика се слуша няма значение, важното е да си точен пич! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преоткрих си уникални гръцки песни :rolleyes:

Ако все още не си преоткрил Triantafullos (гръцки изпълнител) - направи го скоро :) Добър е и има стойностни парчета :) Пожелавам ти приятни моменти с Triantafullos :P :)

Link to comment
Share on other sites

Аре аре глупости.Казано си е: "Хората са 2 типа.Такива които слушат чалга и такива които не си го признават".Като се пусне на купон чалга металите повече от мен ги знаят въпреки че аз е слушам само.Стига простотии.

 

Иначе искам да се изфукам че съм доволен от свършената работа днес на село :)

Link to comment
Share on other sites

Казано си е: "Хората са 2 типа.Такива които слушат чалга и такива които не си го признават".

тва в интервю на ивана ли го чу :laughing:

и да не съм офф - сформира се удърната група за снап и във вторник ще разцепим панаира :tongue

Link to comment
Share on other sites

тва в интервю на ивана ли го чу :laughing:

Обади лаф!!! :D :D :D :D :D :D

Да се похваля : Отпочинах си този следобед!!!

Link to comment
Share on other sites

Аре аре глупости.Казано си е: "Хората са 2 типа.Такива които слушат чалга и такива които не си го признават".Като се пусне на купон чалга металите повече от мен ги знаят въпреки че аз е слушам само

 

На мен лично ми се напукват петите и ми протича носът от чалгата :lol: :punk

 

Доволен съм от денят :

 

1 свалих си готино пънк албумче и в момента го слушам

2 Сложих си още 1GB RAM и си оправих записвачката

Животът може да бъде хубав по някога ! :D

Link to comment
Share on other sites

Като се пусне на купон чалга металите повече от мен ги знаят въпреки че аз е слушам само.

Това ще са били някаква специална порода чалга-метъли :) Нещо си се объркал ми се струва ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе май на всички чалгари им трябва специален музикален съпровод, за да се нахранят :) Изглежда не съм дорасъл за тази музика.

Редакция:

Слушателската аудитория.

Признавам - гръцката музика е далеч от чалгата. След като ми се наложи да се запозная по от близо с тези радиа, вече правя разликата :) Но защо да не се заям?

 

а де :P :D . Не разбрах обаче от къде ще се заядеж. От към ръката ли........ :P :D :D

 

Това ще са били някаква специална порода чалга-метъли :) Нещо си се объркал ми се струва ;)

 

Тъй ли.... Защо ли и на мен ми се е случвало ........... Все тая.

Link to comment
Share on other sites

Вижте ся, чалгата, като всички неща в живота е полезна в умерени количества. В моя случай е 1-2 пъти в месеца е добре, за да се разбия с моите приятели, които слушат такава музика.

 

Аре аре глупости.Казано си е: "Хората са 2 типа.Такива които слушат чалга и такива които не си го признават".Като се пусне на купон чалга металите повече от мен ги знаят въпреки че аз е слушам само.Стига простотии.

 

Жоре напълно си прав и за двете неща. Да видиш как метъл е разперил ръце и щтрака с пръсти - БЕЗЦЕННО :lol:

Link to comment
Share on other sites

В арена направиха мирор на мой торент качен в замунда :lol: ХАхах това не го бях очаквал и то 1:1

Между другото повишиха ме в замунда на младши ъпер.

Офф забравих най-важната хвалба :lol: Полека полека се завръщам към активен спорт :woot Надявам се скоро отново да влезна във форма.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

дрис дрис
Дядо Йоцо пак се изсра клавиатурно :)
Не разбрах обаче от къде ще се заядеж. От към ръката ли........ :P :D :D
Това беше оригинално като китайски гуменки на руския пазар :] Евала, Къци - кажи още един ;]

 

П.П. Снощи спечелих първия си долар на online покер. Тексаски "hold`em".

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля и аз. 5,87 по Икономика в УНСС. :punk Ако се справя добре и на матурите октомври студент :lol: :D

 

EDIT: Ванка, ще стискаме палци на 19-ти. :)

Edited by Mad^Jack
Link to comment
Share on other sites

новата работа ми харесва, а и работя само 15 дни в месеца :) дневна, нощна, 2 дена почивка :) Само да им свикна още малко и всичко ще е на 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо Йоцо пак се изсра клавиатурно :) Това беше оригинално като китайски гуменки на руския пазар :] Евала, Къци - кажи още един ;]

 

П.П. Снощи спечелих първия си долар на online покер. Тексаски "hold`em".

 

тцЪ няма. не ми плащат да го правя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля и аз. 5,87 по Икономика в УНСС. :punk Ако се справя добре и на матурите октомври студент :lol: :D

 

Евала :lol: :lol: :lol: Сега трябва да стискаш палци на нас ... :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Artmospheric Festival 2008 - Thursday 1 May 2008 at Trastena / Chemernik

 

The Lineup

 

... surbahar, Direct Source, Sandal Wood, ZawHeR, Timetourist, 1000 names, Vizar, Deflax, Tulpa, moodix, sHev&di.N.A., Res & Mloski, Kalumet in dub, victor's mob, Chakradancer, Auditory Ossicles, Cinnamint, Paskalev, ...

 

:P live dark ambiance by me ;)

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Да се похваля и аз. 5,87 по Икономика в УНСС. :punk Ако се справя добре и на матурите октомври студент :lol: :D

 

Сотка, и моето 5.50 не е за изхвърляне.. :punk София, внимавай, цепаците от НТГ идват!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

От известно време избирам джобна дигиталка, защото няма как постоянно да мъкна този огромен токмак SLR-а с всичките му обективи и накрая попаднах на яка промоция: Canon PowerShot SD750 Digital Elph за $180 крайна цена с такси и доставка. Баси, миналата година по това време продажбите на модела са стартирали на цени от $560. :)

 

Canon_SD750_back.jpg

Link to comment
Share on other sites

бях на снап в панаира :punk

след първата песен турбо б спря да пее и вика няма повече, ако тия отпред не станат - псевдо випаджии, седнали да ядат и пият на маса и им личи отдалече, че 90% от тях бяха отявлени чалгари :sick

след доста викане от страна на истинската публика, с която той каза, че иска да купунясва :tongue , се стигна до компромисен вариант - пуснаха хората да влязат във вип зоната и партито продължи :D

...това бяха 45 минути, които няма лесно да се забравят :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...