Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Приказвах си с посланика на Швеция :)

К'во прави този човек, не съм го чувал от много време :lol:

По какъв повод си говорил с него?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aquila тотално подмени интериора в аквариума ми през изминалия уикенд. Сменихме грунда с тъмен, заменихме коралите с живи растения и се получи нещо прекрасно:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4

 

Иве много съм доволен - голяма красота - благодаря ти :punk

Link to comment
Share on other sites

Aquila тотално подмени интериора в аквариума ми през изминалия уикенд. Сменихме грунда с тъмен, заменихме коралите с живи растения и се получи нещо прекрасно:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4

 

Иве много съм доволен - голяма красота - благодаря ти :punk

Имам още много работа по аквариума докато достигне оптималния си вид; подмяна на осветлението, сваляне на "текелажа", след като се захванат растенията за мопана, леко разместване на лотосите... но първата копка е направена :D радвам се че ти харесва.

 

ПП видя ли сомчето, което ти подарих, за да се реванширам за гафа?

Link to comment
Share on other sites

EDIROL PCR-M50

Ммм.. освен rotary гледам има и fader-чета :) предполагам не е много скъпа.. все пак Edirol... интересно ми е дали клавишите са тежки (пианистични :D) или имат гадното пластмасово усещане в стил m-audio :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. освен rotary гледам има и fader-чета :) предполагам не е много скъпа.. все пак Edirol... интересно ми е дали клавишите са тежки (пианистични :D ) или имат гадното пластмасово усещане в стил m-audio :wacko:
Струваше 260лв. Аз исках с 5 октави, но тя струва 400лв. Много ми се струва за МИДИ. Клавишите са по-добри от среден клас клавир на Яамаха или Роланд, но все пак не са пианистични - нямат хамър механика. Можеш да ги пробваш по всяко време - в магазина на Фендер точно срещу ресторант Скерцо.
Link to comment
Share on other sites

Важното е да има pitch bend, за чалга сола! :P

Чалгар! :D По-важно е да има врътки... тъй като е неудобно в повечето случай да задаваш automation на параметрите с мишката. С подходящ automation... някой друг правоъгълен сигнал от LFO... който да включва и изключва някакви ефекти.. синхронизирано с темпото примерно - и можеш лесно да запълниш честотната лента без да ти се налага да рисуваш хиляди квадратчета по sequencer-а. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da, ama ako iska6 da e precizno - pak 6te ti se naloji da 4ertae6 grafiki. Mejdu drugoto namerih si software-a na software-ite za dobri blendi - Hypersonic 2. Stava i kato plug-in!

Link to comment
Share on other sites

Чукни, Самднане! Hypersonic 2 е изродия! Ужасно добро е, а и е на модули, можеш да си ги връзваш както искаш! Честито откритие и успешна работа!

Link to comment
Share on other sites

:love най-накрая :love

1 I 2

 

добре, че минах през Велико Търново та да намеря подобно нещо... тука прерових града и не намерих :punk

Edited by __smirnoff__
Link to comment
Share on other sites

:love най-накрая :love

1 I 2

 

добре, че минах през Велико Търново та да намеря подобно нещо... тука прерових града и не намерих :punk

 

 

Макетчето наистина е яко.

Но се учудвам как така не си оспял да намериш тук някаде.

 

Понеже на ОMV съм засичал доста голям избор на такива колички.

Link to comment
Share on other sites

да, обаче всичките, които ги имат съм ги изкупил вече :) Пасат никъде не намерих, може би просто съм карък, защото няма начин да няма :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си класически, стилен часовник за абитуриенската. Пасва идеално на костюма, а и от доста време се канех да направя тази покупка :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kolko i kakvi?

Знаеш на какво се радвам :) Значки на спецчасти бадж-ове и тем подобни щреволинки сувенирчета да не ставам нахален :D Да свиркаш като дойдеш, та да разказваш докато те меля на билярд :P

Link to comment
Share on other sites

Бях на най-яката дискотека в живота си. Разглобих се. Жалко, че утре съм 1-ва смяна, трябва да ставам след 2 ч., но си заслужаваше... Но Jozo не беше с мен... :cry

Link to comment
Share on other sites

Ква е тая дискотека, дет в 3 часа си си вкъщи? По - добре остани до край и не си лягай...

Дискотеката в хотел "Хисар", много ме накефи. Иначе се прибрах в 3, защото бях 10 часа на работа, след това и на диско, просто нямах сили, не че нямах желание да остана... Ходилата ми са леш :cry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...