Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

днеска покарах за около 2 часа S 63 АМГ 2006та ..... няма такова животно.......

 

много коне на 7 тона кола :bgrin: . друго си е да си 1100 кг и да имаш същата мощ на задните колела - мъжки коли :rolleyes: :P :D

Link to comment
Share on other sites

Божичко... мъжки и женски коли?! Лол

как ги определяте? На мъжките коли има пишка ли? Или ауспуха е по-голям? Или може би по коляновия вал се определя някак?

 

Освен това, да попитам, че все някой ден ще си взимам кола, сигурно, таа... женските коли имат ли менструален цикъл? И по-старите страдат ли от климактериум? Кое е еквивалента на простата при мъжките коли и как да се грижа по-добре за нея? Май трябваше да питам във форумите за коли, ама ме мързи да кликам толкова много...

Link to comment
Share on other sites

Божичко... мъжки и женски коли?! Лол

как ги определяте? На мъжките коли има пишка ли? Или ауспуха е по-голям? Или може би по коляновия вал се определя някак?

 

Освен това, да попитам, че все някой ден ще си взимам кола, сигурно, таа... женските коли имат ли менструален цикъл? И по-старите страдат ли от климактериум? Кое е еквивалента на простата при мъжките коли и как да се грижа по-добре за нея? Май трябваше да питам във форумите за коли, ама ме мързи да кликам толкова много...

 

:laughing1:

 

по темата: имам рожден ден на Великден :P

Link to comment
Share on other sites

Не знаех че щастието струва на жените $119.99 :) Ако е така... ще осъществя дългогодишната си мечта за харем за нула време чрез няколко 16 GB-тови mp3 плеъра :) Има Господ!

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да си член на Forum Nokia Pro. Днес си поръчах Nokia N82 на невероятната цена от $315 с доставката директно от централата във Финландия. След около две години залитане по разни измислени смартфони като iPAQ (адски съм разочарован от HP) и мотороли, най-сетне се убедих, че Нокия е и си остава ненадминатия производител на телефони. Сега очаквам с нетърпение доставката на това бижу. :)

 

01_n82_lowres.jpg

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да си член на Forum Nokia Pro. Днес си поръчах Nokia N82 на невероятната цена от $315 с доставката директно от централата във Финландия. След около две години залитане по разни измислени смартфони като iPAQ (адски съм разочарован от HP) и мотороли, най-сетне се убедих, че Нокия е и си остава ненадминатия производител на телефони. Сега очаквам с нетърпение доставката на това бижу. :)

 

01_n82_lowres.jpg

От къде я поръча на такава цена,бе човек.И аз искам да си зема такъв,ама са се 800+лв.ДАй нещо сайт едно друго.

Link to comment
Share on other sites

E da, ama za 6tastie moje6 da si pozvoli6 da pora4a6 ot Finlandiq, a tuk sa made in Taivan primerno...

 

Оффтопик/

 

Сандмане септември си купих телефон Нокиа директно от вносител за България. Телефона ми е правен в Германия и определено не е лъжа това което пишеше. т.е имам предвид че не всички са мейд ин Тайван..

 

Има доста телефони дори и в магазини по главната които са си made in Germany или другаде. Поне за нокийте знам че НЕ ТРЯБВА ДА ТИ ПИШЕ ОТЗАД Made by Nokia защото са фалшиви! Финландия,Германия и още някаква страна имаше..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

От къде я поръча на такава цена,бе човек.И аз искам да си зема такъв,ама са се 800+лв.ДАй нещо сайт едно друго.

 

Kакто писах фирмата ни е член на Forum Nokia Pro, за което си плаща съответно. Тези цени са обявени само за членове и има ограничение от два броя за всеки листван модел. Ние вече почти ги изчерпахме. :)

Link to comment
Share on other sites

Божичко... мъжки и женски коли?! Лол

как ги определяте? На мъжките коли има пишка ли? Или ауспуха е по-голям? Или може би по коляновия вал се определя някак?

 

Освен това, да попитам, че все някой ден ще си взимам кола, сигурно, таа... женските коли имат ли менструален цикъл? И по-старите страдат ли от климактериум? Кое е еквивалента на простата при мъжките коли и как да се грижа по-добре за нея? Май трябваше да питам във форумите за коли, ама ме мързи да кликам толкова много...

 

Няма значение. Забравих едни "" ;). За друго иде реч. Не ми се обЕснява обаче ;)

Link to comment
Share on other sites

Оффтопик/

 

Сандмане септември си купих телефон Нокиа директно от вносител за България. Телефона ми е правен в Германия и определено не е лъжа това което пишеше. т.е имам предвид че не всички са мейд ин Тайван..

Мда, и моята е купувана от БГ и е made in Finland. Sandman, когато купуваш, просто поискай да ти е финландска или немска :)

 

Godfather, честито, мн добре изглежда и като характеристики. А и...Carl Zeiss...

Link to comment
Share on other sites

на мене пък ми прилича на нещо средно между сапунерка и сони ериксон к750

 

Ще ме извиняваш ама хич не прилича на К750!!!!

 

Иначе Годфадър така е като не си купуваш Сони Ериксони ще страдаш.С тая Нокиа ще страдаш пък от батерията :)

 

Аз искам да се изфукам че получих великденска премия на работата.Също така шефа ни докара и ново бюро и комп. :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ще ме извиняваш ама хич не прилича на К750!!!!

 

Иначе Годфадър така е като не си купуваш Сони Ериксони ще страдаш.С тая Нокиа ще страдаш пък от батерията :)

 

Аз искам да се изфукам че получих великденска премия на работата.Също така шефа ни докара и ново бюро и комп. :D

 

да не почваме пак спора нокиа - СЕ ..... излишно е и малките деца знаят че нокиата е класика

Link to comment
Share on other sites

до 8ми съм пълен айляк.

 

Иначе няма нокии, се-та и т.н Истината е iPhone. Кефи ме как на епъл просто им хрумва да пуснат телефон и става хит. :)

Link to comment
Share on other sites

Zlobil-е постни някоя снимка или си излей душата в някоя тема за усещането от колата, моля те.Такова нещо си заслужава подробности.

Link to comment
Share on other sites

Zlobil-е постни някоя снимка или си излей душата в някоя тема за усещането от колата, моля те.Такова нещо си заслужава подробности.
Дали?
Link to comment
Share on other sites

Ами да :) 63-ката си да я покараш си е би си било доста приятно.Всичко над 200-250к.с. си е доста приятно изживяване.

Link to comment
Share on other sites

Ами да :) 63-ката си да я покараш си е би си било доста приятно.Всичко над 200-250к.с. си е доста приятно изживяване.
Ако искаш да ти опиша какъв оргазъм преживях наскоро? Също е доста приятно изживяване :)

Ако разбира се схващаш на къде бия ;]

 

Ред:

ама не се опитвам да се заяждам.... :D
Да, наистина опита за заяждане е толкова нелеп, че направо може да се брои, че не се опитваш :) Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

скорпионе , това че примерно за тебе не е особено приятено изживяване незначи че и за другите не е така . и аз не виждам особен смисъл да се спускам като гламав с някакво колело насам натам по кърищата ама не се опитвам да се заяждам.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...