Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Довечера отива да тествам.

 

Сподели мнение че ми е интересно дали вършат работа :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 на колоквиума по АМР. Не е истина колко ползотворно се учи в планината, жалко че основната цел на "екскурзията" не беше по-приятна.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая си купих хендсфрий за телефона , обаче като сложа слушалката отдясно и който седи до мен в ляво докато говоря ... сигурно ме мисли за хахо :D

Link to comment
Share on other sites

Не че е кой знае какво, но току-що уших това за Jozo, не се получи точно както го исках, но за 2 часа толкова. Важното е, че е от сърце... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да направиш две връзчици, че да може да го закачи на огледалото за обратно виждане в Рендака :) Или на задния джам вместо кученце :)

 

Установих в крайна сметка, че очилата дето ги купих уж за нощно каране, се оказаха перфектни за каране през деня, на силно слънце. Даже точно срещу тебе да свети слънцето, очилата го филтрират перфектно. Е, за през ноща не са толкова добре, но пък лятото идва, така че ще са доста полезни :)

Link to comment
Share on other sites

Не че е кой знае какво, но току-що уших това за Jozo, не се получи точно както го исках, но за 2 часа толкова. Важното е, че е от сърце... :wub:

 

Ех, любов ли бе да го опишеш :wub: Но трябваше да добавиш и неговото име, така сега може да циркулира към всеки :devil И Килеринчо както винаги е брилянтен откъм идеи - в Реното на задното стъкло ще заспи, пък може и от полза да е на задната седалка в сюблимен момент :lol:

 

Жоре, замисли се ако почнат нещо да ти плетат, току виж някоя верижчица са ти метнали на вратленцето :ph34r:

 

Оздравяяяях!!! Чувствам се пълна с енергия и хормони! Трябва нещо да замисля...тия дни...

Link to comment
Share on other sites

И твоята идея за практическо приложение на въпросното творение е добра. Който е изпитвал неудобството на автомобила, знае :) Особено пък в малка кола :) Романтика, ехх. Но верно трябва да го има името, иначе не е както трябва да е :)

Link to comment
Share on other sites

Тя че го обича - ясно... Ама дали го обича чак толкова, че да му "ушие" и името? :lol:

 

Иначе, купих си криейтив колонки, че иначе мъка...

Link to comment
Share on other sites

Не че е кой знае какво, но току-що уших това за Jozo, не се получи точно както го исках, но за 2 часа толкова. Важното е, че е от сърце... :wub:

 

Много е готино сърцето.Сега ми седи над главата на леглото което спя :)

 

Трябваше да направиш две връзчици, че да може да го закачи на огледалото за обратно виждане в Рендака :) Или на задния джам вместо кученце :)

 

А де хубава идея.Сега ще искам сърце за огледалото на Рендето. :D

 

 

Ех, любов ли бе да го опишеш :wub: Но трябваше да добавиш и неговото име, така сега може да циркулира към всеки :devil И Килеринчо както винаги е брилянтен откъм идеи - в Реното на задното стъкло ще заспи, пък може и от полза да е на задната седалка в сюблимен момент :lol:

 

Жоре, замисли се ако почнат нещо да ти плетат, току виж някоя верижчица са ти метнали на вратленцето :ph34r:

 

Спокойно аз съм рогат добитък трудно е да ме вържат.Нали трябва да се опъвам преди това :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Малко ОФФ : Значи, не съм искала да бъде закачено това сърце в колата, защото 1-во - прекалено голямо е, 2-ро - ще избелее цвета на плата. По темата да му шия името на Жоро, мисля, че не беше необходимо. Той си знае от кого и за кого е. За верижката на врата - не мога да си обясня какво разбирате вие от хайлайфа на синьо-зелените водорасли в Марианската падина, че се обаждате :) Образно казано... Обичам си го и за мен това няма градация, повече, по-малко от вчера или днес. Няма верижки, всеки е свободен до степен, че да не нарушава свободата на другия. И все пак, щастливи сме, гледайте да не ни урочасате. Благодаря на всички за коментарите. Спокойно, мило, ще имаш и сърчице на 5-чката, но по-малко, това ми е прекалено скъпо, за да позволя да отиде на вятъра.

Link to comment
Share on other sites

Малко ОФФ : Значи, не съм искала да бъде закачено това сърце в колата, защото 1-во - прекалено голямо е, 2-ро - ще избелее цвета на плата. По темата да му шия името на Жоро, мисля, че не беше необходимо. Той си знае от кого и за кого е. За верижката на врата - не мога да си обясня какво разбирате вие от хайлайфа на синьо-зелените водорасли в Марианската падина, че се обаждате :) Образно казано... Обичам си го и за мен това няма градация, повече, по-малко от вчера или днес. Няма верижки, всеки е свободен до степен, че да не нарушава свободата на другия. И все пак, щастливи сме, гледайте да не ни урочасате. Благодаря на всички за коментарите. Спокойно, мило, ще имаш и сърчице на 5-чката, но по-малко, това ми е прекалено скъпо, за да позволя да отиде на вятъра.

Казваме се - Борчески Форумен Елит, 1во.

2ро, никой не ти дава право да ни казваш какво да критикуваме. ТОВА Е ФОРУМ! (гоогълни думата форум!)

3то, щом пишеш подобни неща тук, чакаш ответна реакция.

4то, а къде е мойто сърце? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Казваме се - Борчески Форумен Елит, 1во.

2ро, никой не ти дава право да ни казваш какво да критикуваме. ТОВА Е ФОРУМ! (гоогълни думата форум!)

3то, щом пишеш подобни неща тук, чакаш ответна реакция.

4то, а къде е мойто сърце? :cry:

 

Ваньо по-спокойно, все пак тя е от скоро в нашия форум (въпреки, че е свръх активна), явно днес сутринта не си се събудил в добро настроение.

 

П.П. Утре вечер, ще проверим ли за кво става въпрос в "новия Universe"

Link to comment
Share on other sites

Ваньо по-спокойно, все пак тя е от скоро в нашия форум (въпреки, че е свръх активна), явно днес сутринта не си се събудил в добро настроение.

 

П.П. Утре вечер, ще проверим ли за кво става въпрос в "новия Universe"

В момента съм там. Имат wi-fi... :)

Link to comment
Share on other sites

Казваме се - Борчески Форумен Елит, 1во.

2ро, никой не ти дава право да ни казваш какво да критикуваме. ТОВА Е ФОРУМ! (гоогълни думата форум!)

3то, щом пишеш подобни неща тук, чакаш ответна реакция.

4то, а къде е мойто сърце? :cry:

 

1во - през ципа на бикините ми е как казвате, че се казвате - за мен пък сте *пиййп*... :) така че... Никаква връзка не видях между тази ти изцепка и мнението на опонента ти. Защо го слагаш това на първо място само ти си знаеш - може би защото темата е "искам да ви се изфукам с...", може би избиваш нещо, компенсираш нещо, искаш с това да придадеш тежест на изказването си, както и да е - човещинка е, разбираме те. :)

 

2ро - 2рото важи с пълна сила и за теб, момко - никой не ти дава право да казваш на който и да било какво да критикува, какво да казва и какво да пише - разбира се, ако е в рамките определени от форума. Ти гугълна ли ФОРУМ? :)

 

3то - виж 2ро. Щом пишеш тук, бъди готов да понесеш всякакви реакции. Защо се караш на другите, че РЕАГИРАТ на написаното от теб?! Не си последователен... Или понеже се самонаричате ЕЛИТ, взехте че си и повярвахте, че сте нистина и за вас не важи това което важи за ПЛЕБСА? Плебса не мисли така. Той мисли *пиййп* и му е смешно.

 

4то - Почти в средата на гърдите ти, леко вляво, под лъчевия сплит ли както там се казва тоя кокъл :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...