Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз на 23 се замислям дали да не се уча да карам скейт :) E.T. ако искаш да ходим заедно да се учим там между 13-14 годишните

Ми ако отидеш на съединение , 13-14 годишните скейтъри са рядкост... сравнително по-големи карат :)

Link to comment
Share on other sites

E да но те могат да карат , аз даже не знам дали мога да падам като хората :)

praktika za syvyr6enstvo. pada6 nqkolko pyti po o4i i posle da vidi6 kak se nau4ava6 da pada6 na g*z.

Link to comment
Share on other sites

Xciter го каза най-добре :) Ако ти кажа кви падания съм имал... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз на 23 се замислям дали да не се уча да карам скейт :) E.T. ако искаш да ходим заедно да се учим там между 13-14 годишните

 

redmadman, не ти трябва да си около мен, когато "карам" ролери...Ако пък ти стане нещо тъжно мога да ти демонстрирам уменията си, за да се посмееш от сърце. Вчера поне 20 човека доста развеселих докато обикалях алеите :blush:

Link to comment
Share on other sites

E да но те могат да карат , аз даже не знам дали мога да падам като хората :)
За скейтърите не знам, но тук, в София, хиксърите и трайълс байкърите са повечето над 17-18 годишни. Виждал съм един трайълър (не знам точно как е правилно), който определено правеше трикчетата доста добре, а не ми изглежда да е под 28 годишен.

DaToNik, ако ти не си купиш - никой няма да ти купи... Нали се сещаш - чудесното клише "act your age"...

Link to comment
Share on other sites

На икономиката в Свищов същия резултат, както и в УНСС - 5.50. Започвам да си мисля, че цял живот ще ме преследва това 5.50..... Странното е, че на тази оценка въобще не се радвам, не е както на УНСС-то. Тогава ходихме да я полеем даже, а сега ми е някакво тъпо такова :huh:

 

едит: правописни грешки

Edited by spot_ex
Link to comment
Share on other sites

На икономиката в Свищов същия резултат, както и в УНСС - 5.50. Започвам да си мисля, че цял живот ще ме преследва това 5.50..... Странното е, че на тази оценка въобще не се радвам, не е както на УНСС-то. Тогава ходихме да я полеем даже, а сега ми е някакво тъпо такова :huh:

 

едит: правописни грешки

 

радвай се. я като съм проС и станах студент с 3 и 80 :love - е успеха ми е малко над 5 за миналите 3 семестъра :rolleyes: :P

Тва беше хвалба, ама тая е по-хубава. Отиваме да палим.......палим скарата :rolleyes: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

радвай се. я като съм проС и станах студент с 3 и 80 :love - е успеха ми е малко над 5 за миналите 3 семестъра :rolleyes: :P

Тва беше хвалба, ама тая е по-хубава. Отиваме да палим.......палим скарата :rolleyes: :bgrin:

 

Скарата си е чиста ралта, особено ако освен цвърченето на месото чуваш и приятния звън на пълни чаши. Приятно "палене", аз май също ще измисля нещо подобно тази вечер :lol:

Link to comment
Share on other sites

Core2Duo T7500 2.20GHz,800,4M

17" WXGA+ (1440 x 900)

2.0 MP camera

4096 MB DDR2

256 MB NVIDIA GeForce 8600M GT

160GB SATA (5400RPM)

DVD+/-RW Drive 8x

Primary 6-cell 56WHr Li-Ion Battery

Гаранция 3 години.

 

24398.jpg :love :)

Link to comment
Share on other sites

DaToNik, ако ти не си купиш - никой няма да ти купи... Нали се сещаш - чудесното клише "act your age"...

 

Ще им дам още един шанс скоро и после отивам, ако пак не получа :D Ще си търся после учител :rolleyes:

 

А да се похваля, че имам бримка на чорапа :blush: Обувките с токчета са ми страшно удобни и както каза един съфорумист ;) :D днес съм фръци-фръци...

Link to comment
Share on other sites

А да се похваля, че имам бримка на чорапа :blush: Обувките с токчета са ми страшно удобни и както каза един съфорумист ;) :D днес съм фръци-фръци...

 

 

Кой ли беше тоя съфорумник, че не нещо не се сещам :D

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Core2Duo T7500 2.20GHz,800,4M

17" WXGA+ (1440 x 900)

2.0 MP camera

4096 MB DDR2

256 MB NVIDIA GeForce 8600M GT

160GB SATA (5400RPM)

DVD+/-RW Drive 8x

Primary 6-cell 56WHr Li-Ion Battery

Гаранция 3 години.

 

24398.jpg :love :)

Щях да си зимам таквоз но дизайна въобще не радва окото. Аз за това се спрях на Хп... но ако не ти пука като техника излиза доста ефтинко..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък щях да попитам simbata колко е платил за лаптопа, че след някое време и аз ша трябва да зимам, пък искам да съм запознаат с пазара :)

 

Забравих да се изфукам, че съм айляк въпреки сичките изпити, които ми предстоят :D Ся как ша ги изкарам е друг въпрос ...

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

E 4e kvo mu e pyk na 450W - ne e koi znae kakvo. To ne raboti postoqnno na tolkova. Vse edno sym zapalil 2 100W kru6ki. Ili az ne6to ne shvanah humora. Video sym si haresal - EAH3650 TOP. Kvo 6te kajete?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Ееее, s AMD i Asus sym vse pak, pyk i mi kazaha, 4e ekvivalenta na Nvidia e sys 100lv. po-skyp. :( A taq e 145lv. kvo i pla6ta6? Ne mi se davat 300lv. za video. Pone Assassin Creed 6te ba4ka li s tova video? Otstrani imam 4800+ na 2,5 GHz i 2 Gb ram!

Link to comment
Share on other sites

Аз на 23 се замислям дали да не се уча да карам скейт :) E.T. ако искаш да ходим заедно да се учим там между 13-14 годишните

Ами има и по-дърти от теб,които карат,ама те си карат от малки още и са свикнали.

Абе ако си здрав физически и не си някоя торба може и на 50 да започнеш,стига да имаш здрави кости. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък щях да попитам simbata колко е платил за лаптопа, че след някое време и аз ша трябва да зимам, пък искам да съм запознаат с пазара :)

 

Забравих да се изфукам, че съм айляк въпреки сичките изпити, които ми предстоят :D Ся как ша ги изкарам е друг въпрос ...

2035 лв. с ДДС :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...