Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

тряснах 1500лв от еврофутбол

Аууу.. честито :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз отивам да си взема заплатата, жалко, че няма да бъде похарчена по мое усмотрение, но какво да се прави... съдба! :)

След заплатата : 50 кинта вече заминаха... за 30 мин.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че прекарах една невероятна вечер с любимият човек :love

Link to comment
Share on other sites

Не е истина, колко ме радват коридорасите. Не мога да откъсна очи от новото ми развъдно пасажче. Ако Виден разреши да си взема и "тарторите" на пасажа, ще се размажа пред аквариума.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че прекарах една невероятна вечер с любимият човек :love

И аз, мило, и аз ... :love

Link to comment
Share on other sites

:sick :sick :sick

 

По темата: Винаги съм искал да се пострижа късо и най-накрая събрах кураж. Мязам на гаменче с тая 0.8см дълга коса.

Link to comment
Share on other sites

По темата: Винаги съм искал да се пострижа късо и най-накрая събрах кураж. Мязам на гаменче с тая 0.8см дълга коса.

Ама ти е айляк сега на главата :) :) :) Иначе за първи път да стана събота сутрин преди 10 и като гледам вънка е облачно и топло , което е мноо яко :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Знаеш на какво се радвам :) Значки на спецчасти бадж-ове и тем подобни щреволинки сувенирчета да не ставам нахален :D Да свиркаш като дойдеш, та да разказваш докато те меля на билярд :P

 

 

Oki-doki :) Teniska, neshto, ne shtesh li? :P Shte vidia kakvo moga da napravia po vaprosa s nashivkite, moje i nagrudni znaci da izkrunkam :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Oki-doki :) Teniska, neshto, ne shtesh li? :P Shte vidia kakvo moga da napravia po vaprosa s nashivkite, moje i nagrudni znaci da izkrunkam :bgrin:

:blush: Каквото изкрънкаш - това, да не ставам нахален :P

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер не съм на работааааааааааааааааааааааааааа!!! Събота вечер свободна!!! Не мога да повярвам!!! И тъй като не съм свикнала да е така, сега не знам как да я оползотворя, като Jozo не е при мен...

Link to comment
Share on other sites

Чеф, хвърли насам, кажи кои са :)

 

Various - Ma Pou Na Paw.mp3

05. SKOTOSE ME .mp3

Various - Feugontas.mp3

Един албум на Нотис Сфаканакис(дано така се пише)

40=BARBAIANI--(ORIGINAL).mp3

Anestis Mantas - Ki Os Ta Xaramata.mp3

Anna Vissi - Marturio.mp3

........ примерно тези :)

Link to comment
Share on other sites

Абе май на всички чалгари им трябва специален музикален съпровод, за да се нахранят :) Изглежда не съм дорасъл за тази музика.

Редакция:

Кажи ми само 1 общо нещо с ХУБАВАТА гръцка музика и АМЕТ да речем.(него не го слушам ;))
Слушателската аудитория.

Признавам - гръцката музика е далеч от чалгата. След като ми се наложи да се запозная по от близо с тези радиа, вече правя разликата :) Но защо да не се заям?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Абе май на всички чалгари им трябва специален музикален съпровод, за да се нахранят :) Изглежда не съм дорасъл за тази музика.

 

Кажи ми само 1 общо нещо с ХУБАВАТА гръцка музика и АМЕТ да речем.(него не го слушам ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...