Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1во - през ципа на бикините ми е как казвате, че се казвате - за мен пък сте *пиййп*... :) така че... Никаква връзка не видях между тази ти изцепка и мнението на опонента ти. Защо го слагаш това на първо място само ти си знаеш - може би защото темата е "искам да ви се изфукам с...", може би избиваш нещо, компенсираш нещо, искаш с това да придадеш тежест на изказването си, както и да е - човещинка е, разбираме те. :)

 

2ро - 2рото важи с пълна сила и за теб, момко - никой не ти дава право да казваш на който и да било какво да критикува, какво да казва и какво да пише - разбира се, ако е в рамките определени от форума. Ти гугълна ли ФОРУМ? :)

 

3то - виж 2ро. Щом пишеш тук, бъди готов да понесеш всякакви реакции. Защо се караш на другите, че РЕАГИРАТ на написаното от теб?! Не си последователен... Или понеже се самонаричате ЕЛИТ, взехте че си и повярвахте, че сте нистина и за вас не важи това което важи за ПЛЕБСА? Плебса не мисли така. Той мисли *пиййп* и му е смешно.

 

4то - Почти в средата на гърдите ти, леко вляво, под лъчевия сплит ли както там се казва тоя кокъл :)

В момента си толкова смешен, че ме е срам да ти кажа. Изсра се на метеното, маа му стара. Не знаеш за какво иде реч и пак говориш. Не знам как може да се излагаш толкова много и да спиш спокойно. Аз не казвам, че не мога или няма да понеса нечие мнение. Да го четеш някъде? Не. Ама понеже си дървено философче и требе да кажеш нещо. Станал си точно кат спамерите - на всяка манджа - меродийка. Но проблема е само твой. Радвам се, че не носа на плещите си твоя ограничен мироглед, иначе нямаше да го преживея. Не казвам на никого да критикува. Ти пак и отново четеш, каквото си искаш. Умирам от любопитство, дали можем да проведем някакъв спор на живо. Съмнявам се... Твоя dreamworld е по - голям от моя. Определението "елит" ни бе дадено от друг човек, от форума. Ама понеже си философче и четеш, през 2, през 3, ставаш кифладжия.

Само ми кажи какви са ти цените?..

 

EDIT: И в целия ми пост няма нищо за мен, ама ти пак ме намеси... Евала. Стани философ, а не "инжинер".

И понеже знам, че следващия ти пост, ще бъде свързан със заучени фрази, половинчати отговори, изсмукани от пръстите ти истории за масите, не си прави труда да го пишеш. И без това съм те игнорнал.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Малко ОФФ : Значи, не съм искала да бъде закачено това сърце в колата, защото 1-во - прекалено голямо е, 2-ро - ще избелее цвета на плата. .

 

и 3то хората ще му се смеят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Току що ядох белгийски бонбони ръчно изработени :love Красота и наслада, обаче и скъсан джоб :lol: Чак ме заболява главата като си помисля за цената, но аз съм боктулум...обичащ истински глезотиики :P

Link to comment
Share on other sites

Ти ядеш ли ги?

 

Най-накрая пак съм със свирещо 5.1...звука...звука...там е смисъла на живота ми към момента...нищо друго не ми остана.

Link to comment
Share on other sites

Ти ядеш ли ги?

 

Най-накрая пак съм със свирещо 5.1...звука...звука...там е смисъла на живота ми към момента...нищо друго не ми остана.

Недей така бе , все ще има нещо смислено , поогледай се малко и съм сигурен , че ще откриеш нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Изтървах мача на националите, не мога да си натроя DC++-са и да си извлача пак 10 гигабайта сръбско, няма ги хората с които ми се излиза на по едно малко...худ. литература и философските съчинения ми остават ама те отвличат човек от реалността...и така, добре, че го има радио ФМ+...

 

Да се похваля още нещо...ами...болките в лявото коляно май отшумяват( егати и фукнята ).

Link to comment
Share on other sites

Ти ядеш ли ги?

 

Най-накрая пак съм със свирещо 5.1...звука...звука...там е смисъла на живота ми към момента...нищо друго не ми остана.

 

Ми чупят ми се в ръцете. Некачествени боклуци. Единия го разопаковам и на 10-тата минута отидох да се псувам с продавачите, защото ИЗЛИЗА ОТ КУТИЯТА ДЕФЕКТЕН ;).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудел тези евтинии, които продават за "спортни" волани имат ли някакъв тест, както имат стандартните, взет?Все пак ако се удариш вероятността да имаш удар с волана не е малка.

 

Офф, така е след упр. по ГП с Шопов :) Ами ако ти се счупи и този драсни на ЛС имам един в нас дето само събира прах може да измислим нещо.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудел тези евтинии, които продават за "спортни" волани имат ли някакъв тест, както имат стандартните, взет?Все пак ако се удариш вероятността да имаш удар с волана не е малка.

 

Говорим за волан за комп бре. :):). Как иначе ще ми се счупят три волана в ръцете :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Говорим за волан за комп бре. xmas.gifxmas.gif. Как иначе ще ми се счупят три волана в ръцете xmas.gifxmas.gifxmas.gifxmas.gif

 

Я ми обясни как точно го правиш тва, ти бориш ли се с тях, нхе ми изглеждаш такова момче дето да ги блъска с все сила?

Link to comment
Share on other sites

Я ми обясни как точно го правиш тва, ти бориш ли се с тях, нхе ми изглеждаш такова момче дето да ги блъска с все сила?

 

Ми като карам се раздавам до край. Контриране дрифт и така на татък, но те воланите бяха боклуци. Просто издаваха багажа. Сега обаче нямам това време да играя толкова много

Link to comment
Share on other sites

Ми като карам се раздавам до край. Контриране дрифт и така на татък, но те воланите бяха боклуци. Просто издаваха багажа. Сега обаче нямам това време да играя толкова много

 

Правилно, трябва да се раздаваш докрай! Не е лесно да се кара Ферари, пък дори и виртуално :D Кажи поне късаш ли ги?

Link to comment
Share on other sites

Bahti, stayata mi e zarinata s pliusheni igrachki.... :D Kvo da napravia, kato sam dobar strelec?Mislia da pochna da gi razdavam na jenkite tuka, da se radvat. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Правилно, трябва да се раздаваш докрай! Не е лесно да се кара Ферари, пък дори и виртуално :D Кажи поне късаш ли ги?

 

Ми единствения българин с рекорд на RH2004: във Франция - в сайта www.findthelimit.com. И като бързи обиколки също съм най-напред(от регистрираните българи). Има обаче някви луди дето направяо летят ниско(европейци) :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Bahti, stayata mi e zarinata s pliusheni igrachki.... :D Kvo da napravia, kato sam dobar strelec?Mislia da pochna da gi razdavam na jenkite tuka, da se radvat. :laughing:
Бахахахахахахахахаха... Наско - искам снимка на стаята ти и ако може - ти сред всичкия този плюш!
Link to comment
Share on other sites

Един пич ми даде някъв ваучер за 5лв. в bet-at-home.com и ся трупам богатство. :lol:

Внимавай само да не направиш грешка като мен .Регнах с втори такъв жената и ми блокнаха и двте сметки. Пък точно бях натрупал някой лев по моята. Изък.

 

По темата Бонсая ми и мухоловката ми имат нови листенца , уха точно ги бях отписал и двете.

Link to comment
Share on other sites

V4era vidqh ei tova v Sf Audi

 

A kva kukli4ka go kara6e mani begi. No ina4e kolata e mnoooogo qka. Stra6no mnogo me izkefi.

 

Аз виждам същото в Пловдив през ден 2 на Макдонълдс само че със сив цвят и го кара някав мой набор.Естествено не го е купил с честни пари :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...