Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Психар, дай да се видим на накоя обедна почивка бе! Аз съм на 50 метра от теб.

 

Без да искам открих забравената си, супер луда карта за Doom 2! Баси кефа, тия дни ще си я довърша!

 

288csw8my2.th.png

Link to comment
Share on other sites

2 дена релаксирах на една виличка на язовир Батак и не мислех за абслютно нищо друго освен за агънцето в пеща :wub:

 

голям моабет стана преборихме се с агънцето и с кашончето руски стандарт а и спах повече от 12 часа което си е изключителна рядкост ;)

 

ето го и главният герой

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/33/8082_945.JPG

Link to comment
Share on other sites

Galya says: "Ето това е цунами" - цък

Пък аз съм си цяло бедствие...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Случи се нещо нечувано,невиждано и непредполагаемо-от Мтел ми се обади някаква девойка от отдел обслужване на клиенти,за да ме уведоми,че са ме таксували погрешно(всъщност не са ми приспадали 3 месеца по 30 мин.отстъпка)Да съм отидел в някой офис за да ми върнат парите или да си избера как да ми ги приспаднат от следващите фактури :D Направо съм съборен психически,те такова нещо от нашенски телеком не съм очаквал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Случи се нещо нечувано,невиждано и непредполагаемо-от Мтел ми се обади някаква девойка от отдел обслужване на клиенти,за да ме уведоми,че са ме таксували погрешно(всъщност не са ми приспадали 3 месеца по 30 мин.отстъпка)Да съм отидел в някой офис за да ми върнат парите или да си избера как да ми ги приспаднат от следващите фактури :D Направо съм съборен психически,те такова нещо от нашенски телеком не съм очаквал :laughing:

Според мене някое момиченце те бъзика и ти се смее тайно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Направих си лампичките на кутията,щото бяха изгорели!

П.С. Ся свети синичко! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мене някое момиченце те бъзика и ти се смее тайно :lol:

Няма как да ми се обади от тел.088133...а и си разгледах фактурата,истина е ;-)

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Случи се нещо нечувано,невиждано и непредполагаемо-от Мтел ми се обади някаква девойка от отдел обслужване на клиенти,за да ме уведоми,че са ме таксували погрешно(всъщност не са ми приспадали 3 месеца по 30 мин.отстъпка)Да съм отидел в някой офис за да ми върнат парите или да си избера как да ми ги приспаднат от следващите фактури :D Направо съм съборен психически,те такова нещо от нашенски телеком не съм очаквал :laughing:

True. На мен пък ми се обадиха от Глобул, за да ми кажат, че съм им лоялен клиент и че ако си преподновя договора (смарт с 500 минути), много ще ме обичат и или ще ми подарят евтин телефон, или ще ми продадат на по-ниска цена някой по-хубав апарат. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

True. На мен пък ми се обадиха от Глобул, за да ми кажат, че съм им лоялен клиент и че ако си преподновя договора (смарт с 500 минути), много ще ме обичат и или ще ми подарят евтин телефон, или ще ми продадат на по-ниска цена някой по-хубав апарат. :rolleyes:

Само заради това си струва да си подновиш договора :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само заради това си струва да си подновиш договора :lol:

 

 

Да.Така си зех миналата година моя тел.Бях абонат над 5 години и си го зех с някви точки за 100лв.

Link to comment
Share on other sites

Ще вземам стипендия! Гордея се със себе си! Работа, учене, Жоро, пътуване и успех 5,30 :D

Link to comment
Share on other sites

размених ето това :

Rado-Sintra-Jubile-1.jpg

 

за ето това :

 

Monaco_calibre360.jpg

 

и не мога да му се нарадвам , тази сутрин отидох да си го взема и мисля че целият ми ден ще мине в разучаване на функции и фукане :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Аз пък си купих очила за каране през ноща, че много ми дразнят очите фаровете насреща. И тея дето ми светят с дълги в огледалата да ги таковат манафите. Довечера отива да тествам.

Link to comment
Share on other sites

А аз имах невероятна, незабравима, уникална вечер... :love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...