Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пак земетресение...

 

Иначе мисля, че е много яко да се разкарваш трезвен в 3-4 часът из града. Чист въздух, никакво движение, никакви хора . :rolleyes:

 

 

edit: Може, то беше доста леко.

 

 

Нещо си се объркал. Не е имало земетресение скоро!

http://earthquake.usgs.gov/eqcenter/recent...ps/10/25_45.php

Всъщност явно си е имало http://dnes.dir.bg/2009/06/01/news4540569.html

Link to comment
Share on other sites

Тези малки земетресения дали не ни предупреждават за някое силно и запомнящо се , което ще ни люлее ?

Link to comment
Share on other sites

Тези малки земетресения дали не ни предупреждават за някое силно и запомнящо се , което ще ни люлее ?

 

Ами аз знам, че е по-добре да има малки и леки земетресения по-начестичко така, отколкото едно голямо ;). В смисъл то е ясно, че никой не иска голямо земетресение ама така се били успокоявали земните пластове на порции. Ако греша - поправете ме.

Link to comment
Share on other sites

Бях на концерта на GUANO APES и все още в главата ми звучи гласа на кака ви Сандра! :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен ми казаха че звука бил отвратителен. Т.е. както на почти всички концерти правени в България...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми казаха че звука бил отвратителен. Т.е. както на почти всички концерти правени в България...

Тука си в грешка.

Едно е концерт на Преслави и тем подобни,друго е концерт на Мейдън или нещо подобно(чуждестранна група).

От миналогодишните концерти,на които бях (Кис,Марк Ноплфър и Уайтснейк) бях в супер добро настроение след тях.Изживяването беше велико,въпреки,че Уайтснейк подходиха малко несериозно,но другите 2 концерта бяха...

Както и да е-звукът беше добър.

Link to comment
Share on other sites

За два часа заспах около 4 пъти, т'ва не се търпи, ако ще спя да спя, а не да се събуждам постоянноо... скапана работа.

:angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тука си в грешка.

Едно е концерт на Преслави и тем подобни,друго е концерт на Мейдън или нещо подобно(чуждестранна група).

От миналогодишните концерти,на които бях (Кис,Марк Ноплфър и Уайтснейк) бях в супер добро настроение след тях.Изживяването беше велико,въпреки,че Уайтснейк подходиха малко несериозно,но другите 2 концерта бяха...

Както и да е-звукът беше добър.

Не се заблуждавай, че всички чуждестранни групи са си със собствения звук! Някои групи имат пакети - ако искаш всичко както си му е реда - еди колко си, ако искаш само групата - еди колко си, и си пращат Гиър лист и така... Втория концерт на Металика в Бг на кейсовете на апаратурата пишеше Joker Media... На Корн концерта от към звук беше под всякаква критика ама тировете с апаратурата на Корн минаха транзит през България за Гърция и тук с българаска апаратура. Нали бях на концерта точно до пулта - саунд-инженера хвана къра. През цялото време се опитваше да направи звука да е по-добър, ама то нито залата - зала, нито апаратурата - апаратура. Накрая си отвори една Загорка и си седна и квото ще да става. Т.е. малко са групите, за които нашите са се оръсили да си дойдат с всичко.
Link to comment
Share on other sites

По принцип аз слушам рок и метъл,но не от рода на Корн.

На Металика не ходих,но от другите концерти бях адски доволен.

Най ми хареса на Mark Knopfler(Dire Straits),въпреки,че беше в зала.

Иначе имах предвид всяка група със сопствена апаратура. :) (въпреки,че вече малко идват по този начин)

Link to comment
Share on other sites

Аз отивам да си взема нужните часове сън за деня.

:)

Link to comment
Share on other sites

So close no matter how far

Couldn't be much more from the heart

Forever trusting who we are

And nothing else matters

:rolleyes:

Just shut your pretty eyes

I'll be seeing you again

Yeah, I'll be seeing you, in hell

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

My,darling......

зарибяф ,зарибяф :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз знам, че е по-добре да има малки и леки земетресения по-начестичко така, отколкото едно голямо ;). В смисъл то е ясно, че никой не иска голямо земетресение ама така се били успокоявали земните пластове на порции. Ако греша - поправете ме.

Преди години даваха изследване на някви Хамериканци за трусовете в Турция . Даваха тектонските плочи как са се намествали по-малко по-малко и накрая беше голямото земетресение . Техните прогнози за епицентъра се разминаваха с около 100км. от реалния епицентър , но бяха сравнително верни . Те плочите си се местят постоянно въпроса е с колко .

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Simo_Hayha

 

Най-добрият снайперист на всички времена. Ако имате някакви затруднения с английския: 505 потвърдени убити вражески войници с винтовка, допълнително над 200 убити врагове с автоматично оръжие. НЕ използва телескопичен окуляр на винтовките, защото а) не му се налага да вдига глава до нивото на окуляра и е по-малка мишена, б) така избягва евентуални издаващи отблясъци от окуляра, в) е супер хардкор тип! Държи сняг в устата си, за да не издаде позицията с дъха си... Не знам...

 

[Edit] Забравих да пиша, всичките тези убити врагове са в рамките на 100 дни... :unsure: [/Edit]

 

Ранен в челюстта, възстановява се и след войната продължава като ловец.

 

Разбира да убиеш 700 души не е повод за гордост само по себе си, но в крайна сметка, това са хора, които нахлуват в страната ти. Хвала на тоя човек за духа, способностите и лудите му постижения в стрелбата!

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Simo_Hayha

 

Най-добрият снайперист на всички времена. Ако имате някакви затруднения с английския: 505 потвърдени убити вражески войници с винтовка, допълнително над 200 убити врагове с автоматично оръжие. НЕ използва телескопичен окуляр на винтовките, защото а) не му се налага да вдига глава до нивото на окуляра и е по-малка мишена, б) така избягва евентуални издаващи отблясъци от окуляра, в) е супер хардкор тип! Държи сняг в устата си, за да не издаде позицията с дъха си... Не знам...

 

[Edit] Забравих да пиша, всичките тези убити врагове са в рамките на 100 дни... :unsure: [/Edit]

 

Ранен в челюстта, възстановява се и след войната продължава като ловец.

 

Разбира да убиеш 700 души не е повод за гордост само по себе си, но в крайна сметка, това са хора, които нахлуват в страната ти. Хвала на тоя човек за духа, способностите и лудите му постижения в стрелбата!

 

И умира на 97 :Д. Харабия е хардкор. Преди няколко месеца четох за него, имаше една класация в cracked.com

5 пича, които ще накарат Рамбо да се насере :Д.

 

Ето я: http://www.cracked.com/article_17019_5-rea...like-pussy.html

Link to comment
Share on other sites

Куру, можеш да си спокоен. Повечето от тия сигурно ще ги биеш на UT :]

 

I lol'd irl.

 

Но само защото повечето са вече мъртви... иначе ще поспорим :3. Само не разбрах защо най-коравият пич е 5-ти :Д.

 

ЗАЩО, ГОСПОДИ!!! Яка, БОЖЕСТВЕНА, прекрасна метълка... и ще е от Франция... ЩЕ СЕ ГРЪМНА!

Link to comment
Share on other sites

ЗАЩО ГОСПОДИ!!! Яка, БОЖЕСТВЕНА, прекрасна метълка... и ще е от Франция... ЩЕ СЕ ГРЪМНА!

Pic pl0x :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.myspace.com/spicopat

 

Пожелавам ти приятна безсънна нощ. Слуша работи от които дори аз бих избягал. Мислех си, че като слушам Anaal Natrakh съм достатъчно извратен ама явно не :Д.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...