Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Малко хапване, гушинг, мушинг, цунинг, тунинг, все такива неща... :love
Ааааааа, усетихме го. Блока се позаклати, и то на няколко пъти :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А пък, аз ще ви докарам Дъ Биг Ша да ви рапира на пейката пред входа докЪт' люпите семки (щото той за друго не става)....

Link to comment
Share on other sites

хахах тука се заформя форумно предблоково събиране :) въпроса е пред на кой блока ще се съберем :) от мене сиренето за картофките :)

Link to comment
Share on other sites

Аз официално ви каня на беседката и трите пейки до нея пред моя блок :D

Link to comment
Share on other sites

като гледам ТАЗИ тема, си мисля да не би джантите да вървят с колата комплект.... кой би дал по 1000 лв за джанта, ~4000 - комплект - да не би да са от сребро?! не исках да спамя на пича темата за джантите...

 

Обърни внимание на колата. Нова тази кола е 100+ хиляди... Оригиналните джанти за моята тойота са по 450лв едната... хубави гуми пак там някъде излиза че 900лв ми излиза гумата с джантата ако искам да сложа оригиналните... а моите са 16ки... за мурано вероятно оригинални нови излизат към 1500лв едната гума + джанта

 

Ако докараш Каменица...ще докарам кило семки :laughing:

 

Кило семки е добро начало... пък после можете да минете и покрай жена ми да ви позаглади зъбчетата като се понаръбят леко :)

Link to comment
Share on other sites

Направо се чувствам смазан, уж не съм толкова изморен... отивам да си взема дрямка.

:)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки всичките ми нерви, превода беше успешен и и клиентите, и чужденците останаха много доволни, накрая даже баш-клиентката ми натъпка 50 лв бакшиш в ръката. Как да не си купя едно 9600GT утре? Ще си купя! :D

Link to comment
Share on other sites

Честито :)

Аз пък май най-накрая ще си купя спалня, след като хазяинът ме увери, че ще ми помогне, дори ако се наложи хеликоптер да вика :D

Link to comment
Share on other sites

Обърни внимание на колата. Нова тази кола е 100+ хиляди... Оригиналните джанти за моята тойота са по 450лв едната... хубави гуми пак там някъде излиза че 900лв ми излиза гумата с джантата ако искам да сложа оригиналните... а моите са 16ки... за мурано вероятно оригинални нови излизат към 1500лв едната гума + джанта

 

 

 

Кило семки е добро начало... пък после можете да минете и покрай жена ми да ви позаглади зъбчетата като се понаръбят леко :)

 

Не исках да пиша, ама за 4, 5 бона могат да се сложат доста по-красиви джанти. Като са оригиналните с колата та кво?

В една тема видях 4 17-ки за 400 лева. Сега 1 за 450 лева. Сигурен ли си, че не е 17-ка или 18-ка и то Момо нещо :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снощи отказах 200лв. за 2-3 часа работа като озвучител...

Тоя пост къде да го преместя - в темата за хвалбите или в темата за оплакванията? :P

Link to comment
Share on other sites

Не исках да пиша, ама за 4, 5 бона могат да се сложат доста по-красиви джанти. Като са оригиналните с колата та кво?

В една тема видях 4 17-ки за 400 лева. Сега 1 за 450 лева. Сигурен ли си, че не е 17-ка или 18-ка и то Момо нещо :rolleyes: :laughing:

 

Не е там работата. Може и да се намерят някакви джанти може и по-хубави да са, оригиналните обаче струват толкова. Искаш ли да си направиш справка на ауди оригиналните 18-ки колко струват. Вчера гледах на ауди а4 ценовата листа и ми се върти нещо като 3000лв (само за джантите!!!). Помня че и на Волво бяха подобни цените.

 

И да Чефо, абсолютно сигурен съм че 1та е 450лв за 16ка ако не се бъркам 18ките бяха по 550... ако ти се занимава иди до магазина на тойота и си вземи актуалната листа за аксесоарите на авенсис и гледай. Може и за Land Cruiser да вземеш да ти се завие хубаво свят :)

Link to comment
Share on other sites

Не е там работата. Може и да се намерят някакви джанти може и по-хубави да са, оригиналните обаче струват толкова. Искаш ли да си направиш справка на ауди оригиналните 18-ки колко струват. Вчера гледах на ауди а4 ценовата листа и ми се върти нещо като 3000лв (само за джантите!!!). Помня че и на Волво бяха подобни цените.

 

И да Чефо, абсолютно сигурен съм че 1та е 450лв за 16ка ако не се бъркам 18ките бяха по 550... ако ти се занимава иди до магазина на тойота и си вземи актуалната листа за аксесоарите на авенсис и гледай. Може и за Land Cruiser да вземеш да ти се завие хубаво свят :)

 

Не не искам да знам чесно казано. Един луд продаваше джанти от МЛ за 5 бона. Ония обикновенните(от първия МЛ)....АМГ били. Амг ама друг път. Как да е.

 

http://www.momo.it/tech-guide.php?l=en. Дали онези са по-красиви от тези? Щом ще се дават един чувал пари....нека се дават за нещо качествено и красиво

Link to comment
Share on other sites

Новата песен на Миро не ви ли звучи като нещо на Колдплей?

 

Новата песен на Миро е един от най-големите тъпизми които съм чувал...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...