Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Никога не съм харесвал сноуборда - не мога да възприема идеята и двата крака да са ми вързани за някаква дъска. Иначе разправят, че по принцип по-лесно се свиквало на сноуборд, но аз лично смятам да се придържам само към ските. :)

Лично моето мнение е, че сноуборда е много по - труден от ските. При ските имаш много по - лесни начини за спиране. При сноуборда в момента в който се изправиш и той тръгва в някаква посока. Дори да застенеш перпендикулярно на пистата пак тръгва настрани. Може би и аз като начинаещ не съм свикнал още. Тази седмица може и да ми се отдаде възможност да се пробвам отново.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Лично моето мнение е, че сноуборда е много по - труден от ските. При ските имаш много по - лесни начини за спиране. При сноуборда в момента в който се изправиш и той тръгва в някаква посока. Дори да застенеш перпендикулярно на пистата пак тръгва настрани. Може би и аз като начинаещ не съм свикнал още. Тази седмица може и да ми се отдаде възможност да се пробвам отново.

Не знам, не съм пробвал, но така разправят. Тук сноуборда е голяма мода (повечето само това карат), може би заради факта, че за първи път дисциплината се появява на зимна олимпиада (между другото състезанията по сноуборд ще бъдат точно на мястото, където карам ски). Нямам намерение обаче скоро да го пробвам, просто не ми допада изобщо.

Link to comment
Share on other sites

То и аз предпочитам ските защото имам повече контрол и не мога да възприема че ще се движа странично като рак и това е. Имам приятели харесват го повече от ските, на мен от продължително гледане със завъртяна глава под ъгъл ми се схваща врата...

Link to comment
Share on other sites

Сноуборда е за кифли.Ските са къде-къде по! Пък и искам да видя как някой панти с борда.

Link to comment
Share on other sites

Еее, недей така ве. Ски съм карал 7 години, сноуборд карам от 5. Няма голямо значение какво ще карам, и двете ме кефят еднакво. Ама с борда е по-айляк, щото се пререждам по-лесно на лифтовете :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

@НаскоХакера Подбираш най - яките моменти, изрязваш ги, наслагваш ги и слагаш за beckground песен, която липсва в пълнометражната простотия. (поне така правят Холивуд!)

Случвало ли ви се е да зарибявате няква курва/пичка/гаджето ако щете, но виждате, че положението за довечера е 50/50 и в 1 момент си кажете: "Еби го.". Станете и си тръгнете и отидете да пиете у съседа/ да играйте CS,SC,DOTA,Fifa/ да карате колело ако щете... Демек - да заебете путката заради друга простотия, просто защото не ви се занимава да я омайвате?

Link to comment
Share on other sites

Ванка знам как се прави трейлър, чудя се отде да го фана.Иначе га ми се ебе, по ми се пие. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз от почти готова "работа" (демек - в нейната квартира сме, няма хора наоколо) съм си дигал чуковете 'щото ме е изнервила безграничната тъпотия на "каката" на теб омайването ти писнало... ей ся злобил ще ме зачеше как може такова нещо обаче аз честно ти казвам не издържах, поне успях да се сдържа и не бях груб ми ужким телефона звънна и излезе мега-спешна задача...

Link to comment
Share on other sites

Аз от почти готова "работа" (демек - в нейната квартира сме, няма хора наоколо) съм си дигал чуковете 'щото ме е изнервила безграничната тъпотия на "каката" на теб омайването ти писнало... ей ся злобил ще ме зачеше как може такова нещо обаче аз честно ти казвам не издържах, поне успях да се сдържа и не бях груб ми ужким телефона звънна и излезе мега-спешна задача...

Тъй де, всяко търпение си има граници. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е да зарибявате няква курва/пичка/гаджето ако щете, но виждате, че положението за довечера е 50/50 и в 1 момент си кажете: "Еби го.". Станете и си тръгнете и отидете да пиете у съседа/ да играйте CS,SC,DOTA,Fifa/ да карате колело ако щете... Демек - да заебете путката заради друга простотия, просто защото не ви се занимава да я омайвате?

 

Добре дошъл в моя свят! :lol:

Link to comment
Share on other sites

@НаскоХакера Подбираш най - яките моменти, изрязваш ги, наслагваш ги и слагаш за beckground песен, която липсва в пълнометражната простотия. (поне така правят Холивуд!)

Случвало ли ви се е да зарибявате няква курва/пичка/гаджето ако щете, но виждате, че положението за довечера е 50/50 и в 1 момент си кажете: "Еби го.". Станете и си тръгнете и отидете да пиете у съседа/ да играйте CS,SC,DOTA,Fifa/ да карате колело ако щете... Демек - да заебете путката заради друга простотия, просто защото не ви се занимава да я омайвате?

Да случвало ми се е...кфо пък странно има да заебеш някфа надута п♛тка и да отидеш да поркаш с приятели...слушайки Галена :lol:

Link to comment
Share on other sites

...слушайки Галена :lol:

 

Без ей това последното уточнение си беше добре... сега почвам да си мисля вие слушате ли ги силиконовите каки.. или гледайки ги правите други неща :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди да покана девойка в нас, казвам изрично: НА ЧАЛГА НИ ГО ДИГАМ! Тя да се спасява. Но сега ме успокоихте, че не е само при мен проблема... :lol:

Още 1 явление... Имам на разположение девойче с 1 метър крак, 95 гръдна обиколка и 85 дупенце. И пак искам чуждо... Надявам се и тук да ме подкрепите... Дет са вика: Всички сакат мойто, аз сакам друго!

Link to comment
Share on other sites

Преди да покана девойка в нас, казвам изрично: НА ЧАЛГА НИ ГО ДИГАМ! Тя да се спасява. Но сега ме успокоихте, че не е само при мен проблема... :lol:

Още 1 явление... Имам на разположение девойче с 1 метър крак, 95 гръдна обиколка и 85 дупенце. И пак искам чуждо... Надявам се и тук да ме подкрепите... Дет са вика: Всички сакат мойто, аз сакам друго!

 

 

We have news for you.

Link to comment
Share on other sites

Ванчо, като те чета стигам до извода, че май имаш прекалено много свободно време и се чудиш как да си направиш живота по-интересен. Само да не стане прекалено интересен че тогава става... интересно... :)

Link to comment
Share on other sites

Работя, плувам 2 пъти в седмицата, бягам през останалото време, редовен студент, всяка вечер излизам и пак имам време! :lol: Не се оплаквам! Нито се хваля! Просто - факт.

Link to comment
Share on other sites

Аха.. това малко като: Имам си вила в алпите, малко имение в южна франция, лятна къща на карибите, също така и яхта... а да - и се радвам се на добро здраве... нищо не търся, нищо не предлагам... само да се похваля!

 

Ама ако ти е толкова подредено всичко - май е време да се ожениш и да се сдобиеш с 1-2 деца че да почнеш да се оплакваш чат-пат :lol:

 

Между другото ти имам телефона, ако искаш от време на време мога да ти звъня към 4 сутринта да проверявам спиш ли и да ти разкажа някой виц примерно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е...
Не се сещам, дали ми се е случвало да се занимавам кой-знае колко заради някоя кифла. На тази тема съм безгранично мързелив...
Link to comment
Share on other sites

Ама ако ти е толкова подредено всичко - май е време да се ожениш и да се сдобиеш с 1-2 деца че да почнеш да се оплакваш чат-пат :lol:

Ники, не ми е подредено всичко. Просто от време на време ми остава време! :lol: Деца и жена преди 27 НЕ! (да не казвам голяма дума)

Между другото ти имам телефона, ако искаш от време на време мога да ти звъня към 4 сутринта да проверявам спиш ли и да ти разкажа някой виц примерно :bgrin:

Аз повечето ги знам, недей си хаби минутите! :lol:

Отново са се появили амбицирани юзъри, които определят срещи за бой с модератори :laughing:

 

Колегата се чуди дали да ходи :devil

Дай линк към поста?

Виж ся! Ако тези горе упоменатите работи ги имаш от много време - тогава си е нормално, но ако си пресноебец (дет се вика) и пак те тегли към чуждото (при условие, че дадените мерки са точни), тогава си мисля, че трябва да потърсиш специализирана помощ...

Точни са мерките... А, многото време... Е, па не е от вчера! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още 1 явление... Имам на разположение девойче с 1 метър крак, 95 гръдна обиколка и 85 дупенце. И пак искам чуждо... Надявам се и тук да ме подкрепите... Дет са вика: Всички сакат мойто, аз сакам друго!

 

Виж ся! Ако тези горе упоменатите работи ги имаш от много време - тогава си е нормално, но ако си пресноебец (дет се вика) и пак те тегли към чуждото (при условие, че дадените мерки са точни), тогава си мисля, че трябва да потърсиш специализирана помощ...

Link to comment
Share on other sites

Имам на разположение девойче с 1 метър крак, 95 гръдна обиколка и 85 дупенце.

 

Аз ще го поема, ти бегай за чуждо :laughing:

 

Линк към пост няма, ЛС е към колега :punk

 

 

...като си толкова отворен , ела утре в 19 и 30 пред форума в тракия да видим кой кой...

 

Желаещи?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...