Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък станах металяга в ТЕТ-а(не е гаден Чефо виж колко забавно ни е било там,че дори и почти хора станахме) ама мога да се забавлявам на всякаква музика,зависи от компанията основно и наличния алкохол в последствие :punk

 

Аз под гаден имах предвид многото индивиди от мъжки род :bgrin: и огромна част от тях с фланелки на разни метъл групи. :). Иначе като даскало си е много добро. Трябва да изкарам поне 4 пъти ТЕТ-а, за да се пречупя щото имам песни на Пайнер от 94-та, 95-та година на видео касетка. Хардкор фен :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

:wacko: осъзнавам, че описанието, което един приятел направи на живота ми е много вярно...

 

...	 
void LIFE()
{
...	  //Declare LIFE parameters
do {
 cout<<"1. Get up\n";
 cout<<"2. Bath\n";
 cout<<"3. Breakfest\n";
 switch(day) {
  case Weekday:
cout<<"4. Go to school\n";
break;
  case Weekend:
cout<<"4. Be lazy\n";
break;
 }
 cout<<"5. Lunch\n";
 cout<<"6. Nap\n";
 cout<<"7. Entertainment\n";
 cout<<"8. Dinner\n";
 cout<<"9. Bed\n";
 }
while(life="Alive");
If(life="Dead") {
 If(you="Sinned")
  cout<<"10. Hell\n";
 Else cout<<"10. Heaven\n";
}
}

Link to comment
Share on other sites

:wacko: осъзнавам, че описанието, което един приятел направи на живота ми е много вярно...

 

...	 
void LIFE()
{
...	  //Declare LIFE parameters
do {
 cout<<"1. Get up\n";
 cout<<"2. Bath\n";
 cout<<"3. Breakfest\n";
 switch(day) {
  case Weekday:
cout<<"4. Go to school\n";
break;
  case Weekend:
cout<<"4. Be lazy\n";
break;
 }
 cout<<"5. Lunch\n";
 cout<<"6. Nap\n";
 cout<<"7. Entertainment\n";
 cout<<"8. Dinner\n";
 cout<<"9. Bed\n";
 }
while(life="Alive");
If(life="Dead") {
 If(you="Sinned")
  cout<<"10. Hell\n";
 Else cout<<"10. Heaven\n";
}
}

Имаш грешка в кода! От там идват проблемите :D

 

Иначе, според мен или Бог е допуснал сериозна грешка в кода, или компилатора му не е бил наред, но във вселената има един много голям бъг. Нарича се живот :

Link to comment
Share on other sites

Пазаруването ден за ден от кварталното магазинче излиза по-скъпо, но ограничава съдържанието на хладилника до абсолютния минимум.

Пазаруването за седмица напред от Метро излиза по-евтино, но пък води до стабилно преяждане.

Къде е златната среда? :)

Link to comment
Share on other sites

Пазаруването ден за ден от кварталното магазинче излиза по-скъпо, но ограничава съдържанието на хладилника до абсолютния минимум.

Пазаруването за седмица напред от Метро излиза по-евтино, но пък води до стабилно преяждане.

Къде е златната среда? :)

Фантастико :]
Link to comment
Share on other sites

Откакто отвориха новото ходя само там, по-удобно ми е.

Съгласен съм , че е по спокойно, толкова спокойно, че да се чудиш дали не е пред затваряне.

А за по-зередено може да се поспори, специално сектора мръФки е под всякаква критика в сравнение с преди....забелязвам подобно нещо и в Билла :)

 

 

Май не разбрахте какво визирам - хората спряха да пазаруват.

 

Нещо се бъркате леко. Хората не са спрели да пазаруват. Спряха да пазаруват от Метро, защото са педрасти долни. Преди пакетираха по 2 сега по 4, 6 и 8 шампоаните и сапуните. Ми да си чакат тогава търговците на едро аз нямам намерение да се запасявам за половин година. Кисело мляко е невъзможно да си купиш защото дават по цели каси само освен от тъпата им марка АРО. Прясното мляко не знам как не са го пакетирали и него на каси та по случайност можеш да си купиш само 1 мляко. Разни други мръвки може и да може да се купят само 1 бройка ама аз като тръгна да пазарувам няма да правя като някоя квартална баба да обиколя 10 различни магазина за да си взема каквото ми трябва, а в Билла има всичко.

 

Преди време след неколкократно харчене на суми около 500лв, после подаряване на излишъците дето не се събират в хладилника на родителите ни и след 2 седмици като изхвърля една част от скапалите се вече неща ми мина мерака да ходя до метро. Ходим си го Билла и честно казано излиза ми по-евтино просто защото не купувам 3 пъти повече неща отколкото искам тъй като няма как да купя по-малко. Ами ай сиптир, да си ги тъпчат в задните части като искат, аз нямам намерение да купувам и хвърлям, нито имам намерение да си отварям магазин. От метро се нагледах на тъпотии - то не бяха "продажни единици" то не бяха отказ да приемат кредитни карти (по нареждане на ръководството а не защото нямат терминали), то не бяха забрани да се влиза там с деца (айде последното има смисъл донякъде ама все пак).

 

В метро стъпвам 1 път на 2-3 месеца и то когато има някакви празници и имам да зареждам по-стабилно. Ако щат да го закрият или да си сменят леко "тактиката" мен сегашното положение не ме устройва.

 

И между другото някой виждал ли е договор с Метро за доставка на стоки? След като го видях аз съм изненадан че изобщо има производители които се занимават с тия педерунгели!

 

Дядо Мраз (пак пиша от компютъра на жена ми ... мързи ме да ида до другата стая :bgrin:)

Link to comment
Share on other sites

Абе яка, :blink: яка ама колко да е яка тая графика :D

Link to comment
Share on other sites

Вече ранг-а ми е Майстор :P

 

и щото имам нов ранг поздрав за сички с тази песничка

http://www.youtube.com/watch?v=hewfHTQ4krY

Кавъра е 100 пъти по як от оригинала ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито за ранга човек.

А, Антарес, отпада хавата за сц за днес, свободен съм чак вторник, (който е съгнасен за сц вторник да пише) ще врътнем няколко цифри сигурно.

И Куре, ще иде реч за дуум като имам време.

Дойде време да изчезвам... лек ден на всички.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Мерси стен :)

 

Като става дума за цс, драснете ми по скайп да поцъкам и аз с вас waren_bg

 

не съм про на цс но колко да става фън или пък просто за бройката :P

Link to comment
Share on other sites

Мерси стен :)

 

Като става дума за цс, драснете ми по скайп да поцъкам и аз с вас waren_bg

 

не съм про на цс но колко да става фън или пък просто за бройката :P

Влезнах да видя за какво иде реч и какво забелязват очите ми, говорих за стар крафт, иначе предложението ти е добро, ще ти пиша като се освободя.

:)

Link to comment
Share on other sites

Влезнах да видя за какво иде реч и какво забелязват очите ми, говорих за стар крафт, иначе предложението ти е добро, ще ти пиша като се освободя.

:)

 

Ами 'кей стен, ае пишете като няма кво да праите, да си праим кефа и така :P

Link to comment
Share on other sites

ММ не пуша само испански пури (шото само тва имаме ) :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, но те я обърнаха на чат. При това на чат м/у неизживяния пубер на форума и новия спамър на форума. Not so fun to read!

Мдаа много си прав.Това вече тъпо.Все пак за това съществуват скайп, айсикю и т.н. нали?

Link to comment
Share on other sites

Иване, а чата, който ти проведе беше безкрайно поучителен, полезен, приятен и интересен за четене. Чувствам се нещо повече, само защото имах честта да го прочета.

 

Edit: Снеж, точно ти, като музикант, би трябвало най-малко да се учудваш от това.

 

Хм... Абе кръвно 90:65 и пулс 70 нормални ли са? Май не?

 

Edit2: Иване, именно ежедневното ми личностно израстване ме изпълва с близка до Gotfatherовата мегаломания!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...