Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Някой StarCraft ли каза? Не съм го пускал от няколко месеца, но...Аха, което не е KoЯn или The Offspring е чалга, така ли? Айде да не се обиждаме!

И може би искаше да кажеш гАлена? Ама нали слушаш чалга - простено ти е да си неграмотен ;]Можеш да си отличник в Ръжево Конарското училище за трактористи. Това те прави умен? Можеш да имаш шестици отгоре до долу, да си купуваш изпитите и пак да си тъп като сиво родопско говедо. Оценките го правели умен... боже...

Познавам доста метъли и немалко чалгари. И в двете среди има и умни и тъпи. Просто по мои наблюдения процента е различен.Само си мислиш, че слушаш метъл. Пак си слушаш чалга.Тия с тениските на LP само си мислят, че са метъли. Колкото шлосерите и стругарите са метъли, горе-долу...

Да гАлена имах предвид пиша на тъмно.Първите 2 ги дадох само за пример...нямам намерение да изброявам всички групи грачещи по сцената тъпанари.А щом оценките в училище не те правят умен кое те прави О ти пример за човешка интелигенциО??

Link to comment
Share on other sites

С този си пост доказа, че може и отличник да е тъп :]

Ти доказа,че освен тъпото си заяждане за гелена нямаш за какво да се хванеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да ви кажа, че няма да се разберете и че дискусията е леко безсмислена...

 

...и си четете поустовете преди да ги публикувате, щото сте големи отличници, ама явно не по български...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че няма да се разберем. Не е това целта. Ясно ми е, че трите хикса няма да вдене и една трета от нещата, които съм казал и поради собствената си глупост - не разбира какво точно искам да кажа, и поради вродената мнителност на българина приема, че се заяждам и веднага се надънва на леките провокации. Нормално.

 

Нещата опират до спор, с надеждата да се роди конструктивен такъв.

 

А иначе истината е, че Пърпъл с Ковърдейл и Сабат без Ози миришат ;]

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че няма да се разберем. Не е това целта. Ясно ми е, че трите хикса няма да вдене и една трета от нещата, които съм казал и поради собствената си глупост - не разбира какво точно искам да кажа, и поради вродената мнителност на българина приема, че се заяждам и веднага се надънва на леките провокации. Нормално.

 

Нещата опират до спор, с надеждата да се роди конструктивен такъв.

 

А иначе истината е, че Пърпъл с Ковърдейл и Сабат без Ози миришат ;]

А ти какво по-точно конструктивно за мен каза?

 

3dfx..ти отивай да си пушиш трева и не се меси :wacko:

 

П.П.Ясно е че от спора няма смисъл,ясно е че Антарес е могъщ интелектуалец,с когото аз,простия българин слушащ тази музика на простолюдието наречена чалга нямам шанс за победа в и без това глупавия спор....просто се захванах с него защото ми е тъпо,болен съм,и съм принуден в събота вечер да кисна пред тъпия комп и да се занимаам с глупости вместо да съм навън с приятели...приятно затъпявайки под звуците на чалгата :zzz

Link to comment
Share on other sites

При мен лично, чалгата е като смъртоносно оръжие за масово поразяване, хауса ми троши нервите, метъла ми избива ушите.

Ама си има металисти тука и са си свестни хора, развили са имунитет явно.

Някой StarCraft ли каза? Не съм го пускал от няколко месеца, но...

Еми Антарес, аз не съм пускал зиилотите да се мятат от години, ама ако си навит пиши кога, ако съм свободен (по принцип е нощтно време) ще врътнем нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да крещиш, че нямаш какво да кажеш ;)

 

Стенли, кажи с коя версия си, че аз имам само 1.16. А и в кой сървър...

Празни приказки можем да си говорим цяла вечер.Кажи ми с думи прости какво точно искаш да кажеш и ми дай конструктивните си изречения в нашия така наречен "спор" ;)

 

П.П.Аз не исках да казвам че метълите са тъпи говеда лашкащи си главите нагоре-надолу...ама като сме тръгнали с лошото...

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да крещиш, че нямаш какво да кажеш ;)

 

Стенли, кажи с коя версия си, че аз имам само 1.16. А и в кой сървър...

С последната версия съм, 1.16.0 май е последната, сега ли да влизам... хеадофф или ти предложи някой?

За оригиналният батълнет, има по-нова версия от мойта, има кей, ако си навит може и там само лоадъра да зацепи на новата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Фък...на 1.16 няма минерал хак иначе щях да ви налея. :devil

 

Айде ядо мраз да дойде да подлюти малко темата, че да не загасне огъня между вас. :)

Link to comment
Share on other sites

Който се навие да пише, не съм играл от много време, ще ви дигна самочувствието тамън, че днеска ме удря нещо съчмата за тая игра.

Link to comment
Share on other sites

П.П.Аз не исках да казвам че метълите са тъпи говеда лашкащи си главите нагоре-надолу...
Но го каза ;]
ама като сме тръгнали с лошото...
Ти тръгна да обобщаваш. Не съм казал нищо конкретно. Просто ти пуснах малко фитили и веднага захапа. Дето се вика - шаран да си - с тиган ще те ловя :devil

...

Събота вечер, скука ;)

Link to comment
Share on other sites

Събота вечер, скука ;)

Къде летиш в някаква измислена си времева зона бе човек, неделя сутрин си е... не успях да ти оправя леглото, много бързо излезна от чата хах, лека вечер ти желая.

12028088182.gif - Това било заек уж.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми да...в една здрава рок-банда има 3 задължителни компонента - барабанист, китарист и вокалист :)

а кажи ми какво имат AC/DC??.....освен физкултурник :D

 

 

Хахахахахахах.... Rumba оправи ми настроението :D :D

 

А за хората, мислещи си за СЦ - я дайте да си спретнем един батъл. Сигурен съм, че освен Дядо, ще се навие и Психарчо ;) Аз и аз съм кандидат. Ще почистя ЦД-тата от праха и да се почваме, че почти я забравихме тая игрица :)

 

Отивам да пусна една лига на възглавинцата, пък утре може да направим едно меле.

Link to comment
Share on other sites

Айде ядо мраз да дойде да подлюти малко темата, че да не загасне огъня между вас. :)

 

Ааа омръзна ми - реших че за xXx-a е късно вече и чалгата е увредила мозъка му "beyond repair" и ще ми е по-интересно да погледам няколко филма и реших да опитам от онзи коняк дето толкова го пренебрегвам последните месеци и останах изключително приятно изненадан че като го пия го усещам като леко газиран на езика после приятно затопля надолу по гърлото, невероятен аромат и вкус.

 

remyh.jpg

 

Изгледах последните серии на Firefly сега какво да гледам и аз не знам...

Link to comment
Share on other sites

Дубриутро народииее :read:

 

Като гледам снощи бая сте са навикали кой чалга кой метъл....

 

за xXx-a е късно вече и чалгата е увредила мозъка му "beyond repair"

 

Не е баш така, много си е хубаво момчето стиа сте го нареждали че слуша чалга, ся секи си има глава на раменете и може да си решава кво ше слуша

 

 

Това че слушам чалга пречи ли ми да съм отличник и да взимам стипендия

 

Брат и на мен не ми пречи факта че куфея постоянно на метъл успеха ми да е 5.70~80 (и аз взимам стипендия :P )

 

не може по 5 часа да си лашкаш главата наляво-надясно и да не изтрепеш няколко стотин мозъчни клетки

 

МОЖЕЕЕ :punk

Link to comment
Share on other sites

И вие ще пораснете.

хХх, ако момичетата, които слушат чалга са кифли, то момчетата, които слушат чалга ТРЕЗВИ са гевреци. Надявам се знаеш какво има геврека по средата...

Link to comment
Share on other sites

И вие ще пораснете.

хХх, ако момичетата, които слушат чалга са кифли, то момчетата, които слушат чалга ТРЕЗВИ са гевреци. Надявам се знаеш какво има геврека по средата...

 

страшно сравнение :D

нямам думи направо

сега остава да намесите и емотта дето за всичко са виновни и всичко е 6

Link to comment
Share on other sites

Е стиа бе, как само емотата, ми скинарите :D

 

(ае да спираме шото накрая ше се изпокараме за глупости)

Link to comment
Share on other sites

Е стиа бе, как само емотата, ми скинарите :D

 

(ае да спираме шото накрая ше се изпокараме за глупости)

и кво..анархистите и комунистите ще ги помилваме тогава... :blink:

така ли?!?!?!

разочарован съм :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...