Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе сериозно ли тая песен ще ни представя на Евровизия.... или българите сме оглушали или всичко е въпрос на money makes the world go round... еееех Cabaret.... колко истина има в тоя филм...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Иване, а чата, който ти проведе беше безкрайно поучителен, полезен, приятен и интересен за четене. Чувствам се нещо повече, само защото имах честта да го прочета.

Не знаех, че може да се чувстваш нещо повече, от това което си в момента. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Просто след тва да не се сърдят като се появи някой и ги съсипе от истини!

 

Терминаторът говори само истини, Псюхар! Помни годината 2029! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Хм... Абе кръвно 90:65 и пулс 70 нормални ли са? Май не?

 

Съвсем нормални са - долната граница е от 60 до 85, а горната е от 90 до 135, пулса е от 60 до 90. Всичко в тези граници се счита за нормало. Тъй каза докторката до мен :) Добавка - ако на изпита някой изръси че нормалното кръвно е 120:80 моментално го късали - това някоя баба може да го каже иначе всичко си е с диапазони - няма точни цифри!

 

ПС: Ако се чувстваш кофти и нормалното ти е по-различно от гореспоменатото е друг въпрос... Ако ти е кофти нещо тя ти предписа да изпиеш 1 кока кола :)

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги съм имал по-високо кръвно, това не ми пречи изобщо... и лека вечер от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Значи все пак му е ниско. :)

Зависи ако нормално кръвно налягане му е 60 на 85 сега има високо кръно налягане . Ако ли пък нормалните граници са му 80 на 110 сега му е ниско .

 

 

Чудя се дали да не си сменя професията . Голямо удоволствие ми доставя да върта геврека . И все повече си правя густо като се изпъна на седалката и слушам как работи двигателя . Като се замисля не е късно да изкарам Ц категория .

Link to comment
Share on other sites

Според мене ти прави удоволствие , защото не си изкарваш парите с това. А ако ли не, мисля че в началото ще ти е яко , ама после ще ти омръзне да караш . А да , да не забравим че постоянно ще пътуваш нанякъде...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за поздрава, нищо че не пия пак си падам по доброто.

Станах в 1:39 часа, никъде нямаше ток... измих си зъбите, направих си кафе, та викам да се лепна за малко във форума.

А вън е като ден впрочем, чисто все едно си станах сутринта.

:)

Link to comment
Share on other sites

По всякакви класификации 04:15 си е точно ранно утро. Някои хора в толкова часа стават за да отидат на работа 1ва смяна! :)

Е то сега дойде тока, преди половин час, аз бях изгрял в един и половина, а тогава по принцип повечето вече спят.

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че американската филмова академия се уля в награждаването на тази посредствена английско-индийска продукция. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че американската филмова академия се уля в награждаването на тази посредствена английско-индийска продукция. :bgrin:

Не е за първи път. Преди няколко години по подобен начин беше и с "Планината Броукбек". Световно неизвестен филм преди да го наградят. Така и не се появи в мен желание да го изгледам.

 

Успях да падна по невероятен начин. От много години не ми се беше случвало. Реших да прескоча една купчина сняг за да стигна по - бързо до колата си и да не забикалям 10 метра. Всичко добре до момента с приземяването. Не видях, че от другата страна е лед. Направо ледена пързалка си беше. Явно през деня е било над нулата. В момента е -14. При падането единият крак и глезенът ми се извиха много гадно под тялото. Именно заради хлъзгавата основа все пак успях да си изпъна леко крака. В противен случай щях хем глезена да си счупя, хем някаква сериозно повреда в коляното. Приземих се по гръб накрая. Нямаше хора да ми ръкопляскат за изпълнението. Все пак успях да се приземя на 1 метър от колата :lol:.

Link to comment
Share on other sites

По-важното в случая е дали след това си бил в състояние да я караш... Защото с навехнат глезен ходенето е проблем камо ли карането на кола... И горе-долу там по важност се явява и това че не си се забил в колата че тогава щеше хем да оставиш "следа" по ламарините хем нямаше да ти хареса приземяването :lol:

 

 

За Оскарите - едно време си имах принципи - ако някой филм има повече от 1 оскар - не го гледам защото ще е някаква извъртяна и засукана тъпотия за някакви актуални проблеми представена абсолютно безумно от режисьора и толкова. Ама какво разбира простак като мен от кино?

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че си постигнал целта си :P Добро утро, противогазчета мамини.

Е, не, хахаха, ще заспя с усмивка.

Айде момчета, дългът ме зове, трябва да излитам.

Между другото щях да забравя... добро утро и на теб.

:D

Link to comment
Share on other sites

А как не ми се гони влааак!!!Сериозно се замислям да изляза на Цариградско да бия стопа...Ама много сериозно се замислям...

Link to comment
Share on other sites

Успях да падна по невероятен начин.

Извадил си голям късмет. При подобни ситуации могат да станат кофти травми. Аз така веднъж се разминах с кофти последствия от едно падане от ските. Успях само да си срежа палеца на единия от кантовете и то само защото поради топлото време бях оставил ръкавиците (от тогава никога не ги свалям).

Link to comment
Share on other sites

И горе-долу там по важност се явява и това че не си се забил в колата че тогава щеше хем да оставиш "следа" по ламарините хем нямаше да ти хареса приземяването :lol:

То всичко е пластмаси по нея :bgrin:. Все още не съм я карал. Само си оставях едни неща. Преди години доста време изкарах тренирайки футбол и съм свикнал да бъда контузен. Малка болка има в коляното, но не е фатална. Преди около 2 години имах много интересен случай. Нещо си бях направил на крака и много силни болки изпитвах когато ходя. Левият ми крак, от глезена надолу. На следващият бях планувал да се прибера до България. Едно 10-12 часово каране му се отрази перфектно. Оправи се сам :). Явно от натискането на съединителя и се намести каквото не е било наред :huh:.

 

Извадил си голям късмет. При подобни ситуации могат да станат кофти травми. Аз така веднъж се разминах с кофти последствия от едно падане от ските. Успях само да си срежа палеца на единия от кантовете и то само защото поради топлото време бях оставил ръкавиците (от тогава никога не ги свалям).

Като спомена за ски. Преди няколко години реших да се кача на сноуборд. Какви изпълнения по пистата правих е трудно да се опише с думи. Имах няколко уникалния падния. При едно от тях с такава сила се забих в снега, че шапката ми изхвърча от главата на над 3 метра разстояние. Не мислих до този момент, че шапка може да ти изхвърчи от главата. При падането се забих с ръцете напред в снега. Доста се окопах. След всичките паданият резултатът беше да не мога да се храня с дяснта си ръка в продължение на една седмица. Не можех да я извия навътре.

 

 

Имам и едно въпросче. От доста време ми се върти в глава дали има по - некадърни редактори от тези на dnes.bg?

Link to comment
Share on other sites

Като спомена за ски. Преди няколко години реших да се кача на сноуборд. Какви изпълнения по пистата правих е трудно да се опише с думи. Имах няколко уникалния падния. При едно от тях с такава сила се забих в снега, че шапката ми изхвърча от главата на над 3 метра разстояние. Не мислих до този момент, че шапка може да ти изхвърчи от главата. При падането се забих с ръцете напред в снега. Доста се окопах. След всичките паданият резултатът беше да не мога да се храня с дяснта си ръка в продължение на една седмица. Не можех да я извия навътре.

Никога не съм харесвал сноуборда - не мога да възприема идеята и двата крака да са ми вързани за някаква дъска. Иначе разправят, че по принцип по-лесно се свиквало на сноуборд, но аз лично смятам да се придържам само към ските. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...