Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

бичи яко чалга и рап и тфа е :lol:

 

 

Аааа mon,.....не с чалга :sayjin :D

тва ти избива мозъчните клетки слушай тия от подписа ми :punk

 

а междодругото Curunir е прав подписа е някъде 110, пих не е 100 :rolleyes: :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аааа mon,.....не с чалга :sayjin :D

тва ти избива мозъчните клетки слушай тия от подписа ми :punk

 

а междодругото Curunir е прав подписа е някъде 110, пих не е 100 :rolleyes: :music

Ти луд ли си бе...избива мозъчните клетки друг път.На чалга се свалят най-лесно мацки...така да пуснат някой мазен кючек...айляшка раота :lol:

 

П.П.Разболях се и тая вечер няма да хода на бар :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Стелни, на всякакви стратегии съм срамно зле. На СЦ едвам бия 1 компютър, няма смисъл да играя срещу хора :D

 

Много ме сърбят ръцете за нещо в кооператив, на Doom coop-а е много пивък, мощно меле, с хора е много готино.

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си бе...избива мозъчните клетки друг път.На чалга се свалят най-лесно мацки...така да пуснат някой мазен кючек...айляшка раота :lol:

 

Е който ходи по дискотеки и такива барчета дето пускат чалгий и кючеци :D

Не споря, че доста лесно са свалят така, но моя стил музика пък мноо яко надъхва на купон и пиене, а пияна мацка е още по лесна за сваляне.... :rolleyes:

 

Чалгата ме кефи само като съм пийнал и на маса ( и ако не се слуша нищо друго :bgrin ) иначе в трезвено състояние не слушам такава музика :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Е който ходи по дискотеки и такива барчета дето пускат чалгий и кючеци :D

Не споря, че доста лесно са свалят така, но моя стил музика пък мноо яко надъхва на купон и пиене, а пияна мацка е още по лесна за сваляне.... :rolleyes:

 

Чалгата ме кефи само като съм пийнал и на маса ( и ако не се слуша нищо друго :bgrin ) иначе в трезвено състояние не слушам такава музика :ph34r:

Ммм някак си не мога да си представя как Offspring или KoRn ще ме надъхат повече за купон и пиене отколкото Гелена-Чакам си дозата...хеле пък някоя мадама.Отделно от това метълките не са ми точно представата за секси мацка :bgrin:

 

Ноо всеки си има вкус :zzz

Link to comment
Share on other sites

Малко... Вчера от 9 сутринта до 12 непракъснато работа с почивка за ядене. Днес съм пак така. Утре пак. А това са песни на няй-яката БГ хипхоп формация :D

 

Охоооо, този носи щанга! Това е моят човек, щайга! Не го пребивайте веднага, мой човек е тойзи!

Их бин лимон, бонбонобон! Шайсе майна! Ааа, майка ти е курнишон! Гуте нахт! Гуце мама нахта! Давай нафтаа! Майне ман, живееш ли във шахта? :tongue

 

иСкуство, ей! Ама младежта в наши дни не е запозната с тия герои на българскаа музика. :rofl:

 

Шшш..., ти си изчаткал тотално бре :lol: Я дай някой линк за сваляне, че тези идеално пасват на злобното ми напоследък настроение..

Link to comment
Share on other sites

Е прав си, всеки с неговия вкус, не можеш да си го представиш предполагам защото не слушаш музиката, иначе примерно аз и мойте приятели като си пуснем преимерно

http://www.vbox7.com/play:da36d4ae

тва или нещо от сорта така се надъхваме че няя на къде повече :D

тая музика е на всякъде с нас :D 4 човека си събрахме кеш и си взехме 1 олд скул касетовон дето кара на батерии и се намери кой да ни го направи с батерия от лаптоп и с мп3 плеър лаптоп или квот се сетиш пускаме си ний музичката (задължително е усилено толкова че да дразним околните и да си правим кефа) когат играйм хек, баскет и най-вече като пийм.

btw не е задължително да са метълки, доста момичета се радват на музиката коят се слуша :)

Link to comment
Share on other sites

Шшш..., ти си изчаткал тотално бре :lol: Я дай някой линк за сваляне, че тези идеално пасват на злобното ми напоследък настроение..

 

Пускам стерео-ритАам! Дядо ти ритаааааам! :punk

 

Гадо - е тука е.

Имат още поне една песен, която имам архивирана на диск някъде отпреди 7-8 години, но не знам къде е, ще потърся.

 

Разпространявай смело, това са гениални парчета, хем се смилам от смях, хем ме надъхват.

Link to comment
Share on other sites

От кво се прай халвата бе народе ?

Link to comment
Share on other sites

тя е едни гърди напред :love :love :love :love :love

http://vbox7.com/play:29641cf6 айде поздрав :P

 

А иначе аз кфи песни имам.В локалния тракер има едно Retro Chalga ... просто няма такива песни :D

И ся като стана на въпрос...от години търся песен с текст:

Кръчмарски плъх,покрит с брашно,заврял в гъза си бутилка от вино

кръчмар го дебне,дебне,дебне да го ебне,ебне,ебне

а той си прави ташак със смъртта...

и т.н. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си бе...избива мозъчните клетки друг път.На чалга се свалят най-лесно мацки...така да пуснат някой мазен кючек...айляшка раота :lol:

 

П.П.Разболях се и тая вечер няма да хода на бар :cry :cry

 

Не че рапа не прави същото с мозъчните клетки като чалгата ама ай няма да ви дъвча... много :)

 

Настрана че свалянето на мацки и броя на мозъчните клетки нямат нищо общо - липсата на второто не пречи на първото особено ако мацката има вакуум между ушите и силикон навсякъде другаде :devil

Link to comment
Share on other sites

Не че рапа не прави същото с мозъчните клетки като чалгата ама ай няма да ви дъвча... много :)

 

Дедо, не така бе, има хубав рап, не съди за рапа по Мишо Шамара и черните келеши по MTV и Voice.

Link to comment
Share on other sites

Не че рапа не прави същото с мозъчните клетки като чалгата ама ай няма да ви дъвча... много :)

 

Настрана че свалянето на мацки и броя на мозъчните клетки нямат нищо общо - липсата на второто не пречи на първото особено ако мацката има вакуум между ушите и силикон навсякъде другаде :devil

Е и?Това че слушам чалга пречи ли ми да съм отличник и да взимам стипендия(тъп пример,но...дай ми по-добър че се затъпява :blink: :wacko: ) .Аз не слушам Амет майна...аз слушам айляшка чалга.Слушам и Поп...слушам всичко с изключение на метъл!От тая музика харабия са затъпява...не може по 5 часа да си лашкаш главата наляво-надясно и да не изтрепеш няколко стотин мозъчни клетки :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

изключение на метъл!От тая музика харабия са затъпява...не може по 5 часа да си лашкаш главата наляво-надясно и да не изтрепеш няколко стотин мозъчни клетки :bgrin: :lol:

 

Айде и ти почна с глупостите! :D

Link to comment
Share on other sites

Еееее вие кото я подхванахте темата за музиката... Аз като слушам всичко - от класическа музика до чалга, к'во? Лош човек ли съм? Просто си разширявам музикалната култура :)

 

Колкото до метъла - ша ма извиняваш хХх, ама не мож мина без такива класики като Sepultura - Ratamahata, Metallica - One, Rammstein и т.н. ;)

 

Edit: Изкушавам се да спомена Linkin Park (само за бъзика :P )

Link to comment
Share on other sites

Абе важното е да има айляшки купон и тфа е!Аз си прая купона на чалга,друг си го прай на Offspring.Аз не намирам нищо сексапилно в тфа да си клатя главата редом с някоя мацка дънейки KoЯn,но други го намират за върховния купон...разни хора,разни идеали бацета :D

 

Sepultura - Ratamahata веднъж го чух и мисля да го пропусна :D

 

Edit:Иначе и метъл слушам...ама от тея стабилно комерсиалните...като LP :D

Link to comment
Share on other sites

Да съм споменал каква музика трябва да слушаш за да ти се увеличат мозъчните клетки? То имаше и изследвания по темата всъщност и баш Моцарт се оказа че има благоприятно влияние но още не си дорасъл за такава музика. Виж за метъл - не всичко е клатене на глави там както и чалгата не е само кючеци (въпреки че те най-много радват мъжкото око)... виж за рапа ако усепееш да ми кажеш нещо като плюс ще те призная - няма музика (почти) а текста е ... no comment... та я да чуя какво му харесваш? :)

 

PS: откога LP се класифицира като метъл? Сигурно аз съм изпуснал нещо ама метъл са Металика, AC/DC, Rammstein, Manowar но LP по-скоро някакъв вид диско свирят :P айде от мен да мине - лек рок :P

 

PS2: AC/DC - Thunder ако кажеш че не е 1000 пъти по-готина песен от коя да е чалга направо не те познавам!

Link to comment
Share on other sites

Да съм споменал каква музика трябва да слушаш за да ти се увеличат мозъчните клетки? То имаше и изследвания по темата всъщност и баш Моцарт се оказа че има благоприятно влияние но още не си дорасъл за такава музика. Виж за метъл - не всичко е клатене на глави там както и чалгата не е само кючеци (въпреки че те най-много радват мъжкото око)... виж за рапа ако усепееш да ми кажеш нещо като плюс ще те призная - няма музика (почти) а текста е ... no comment... та я да чуя какво му харесваш? :)

(xXx запретва ръкави :lol: )

Еми точно ритъма и текста му харесвам.Обичам сутрин като се събудя докато си мия зъбите да ми звучи T.I.-Whatever you like :zzz .Радва ме текста...ето ти пример

Ever had one of them days u wish woulda stayd home

Run into a group of ni&&as getting they hate on

U walk by they get wrong u reply then sh*t get blown

Way outta proportion way past discussion

Just u against them, pick one then rush em

Figure you get jump, yeah that next

They don’t wanna stop there now they bussin

Now u gushin, ambulance rushin u to the hospital with a bad concussion

Plus ya hit 4 times bullet hit ya spine paralyzed waist down now ya wheel chair bound и т.н.

Това е текст изваден от улицата...колкото и тъпо да звучи.Така са нещата при днешната българска младеж...погледнеш някой,той те разбере погрешно и завършваш в болницата със спукана глава ;) .За това слушам рап...има песни в които пеят за нещата от живота ;)

 

 

Edit:Не съм казал че AC/DC-TNT,Whitesnake-Here I go again и т.н. не са велики песни...просто незнам защо въобще ги сравняваш с чалгата ...

Link to comment
Share on other sites

PS: откога LP се класифицира като метъл? Сигурно аз съм изпуснал нещо ама метъл са Металика, AC/DC, Rammstein, Manowar но LP по-скоро някакъв вид диско свирят :P айде от мен да мине - лек рок :P

 

PS2: AC/DC - Thunder ако кажеш че не е 1000 пъти по-готина песен от коя да е чалга направо не те познавам!

 

По първия послепис - От когато метълите носят тениски на LP :D:D:D

 

По втория - може да поспорим. Според мен Deep Purple води пред AC/DC с песента Burn :P

А всъщност всичко опира до време, място и настроение :) Ся не мога да събера на едно място отявлени чалгаджии и да им пусна AC/DC, но не мога и да събера майка ми и баща ми, барабар със съседите и да ги наказвам с чалга - то и на мен не ми е яко кат седнем на маса с тях да слушаме излиянията на някоя бездарна силиконка...

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да играем СЦ някой път, Мраза също е навит?
Някой StarCraft ли каза? Не съм го пускал от няколко месеца, но...
Ммм някак си не мога да си представя как Offspring или KoRn ще ме надъхат повече за купон и пиене отколкото Гелена...
Аха, което не е KoЯn или The Offspring е чалга, така ли? Айде да не се обиждаме!

И може би искаше да кажеш гАлена? Ама нали слушаш чалга - простено ти е да си неграмотен ;]

Е и?Това че слушам чалга пречи ли ми да съм отличник и да взимам стипендия
Можеш да си отличник в Ръжево Конарското училище за трактористи. Това те прави умен? Можеш да имаш шестици отгоре до долу, да си купуваш изпитите и пак да си тъп като сиво родопско говедо. Оценките го правели умен... боже...

Познавам доста метъли и немалко чалгари. И в двете среди има и умни и тъпи. Просто по мои наблюдения процента е различен.

метъл слушам...LP
Само си мислиш, че слушаш метъл. Пак си слушаш чалга.
От когато метълите носят тениски на LP :D:D:D
Тия с тениските на LP само си мислят, че са метъли. Колкото шлосерите и стругарите са метъли, горе-долу...
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...