Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ебаси наглите хора има! :blowup: :blowup: :argue :angry1 :angry1 Някъв пич влиза в магазина СЛЕД МЕН, прережда ме, купува си цигари и излиза. Причаква ме да излезна и ми казва:

-Аре да ми дадеш 80 стотинки, за да се прибера, щот ми изглеждаш свясно момче.

И аз му казвам"

- Що си купи цигари, тогаа? Вместо да си остайш пари?!

...и пича казва:

– Аве я си еби майката

Ами ти що не му обясни на "Есперанто", следващият път да не бъде толкова груб с момчета дет му изглеждат свестни ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ебаси наглите хора има! :blowup: :blowup: :argue :angry1 :angry1 Някъв пич влиза в магазина СЛЕД МЕН, прережда ме, купува си цигари и излиза. Причаква ме да излезна и ми казва:

-Аре да ми дадеш 80 стотинки, за да се прибера, щот ми изглеждаш свясно момче.

И аз му казвам"

- Що си купи цигари, тогаа? Вместо да си остайш пари?!

...и пича казва:

– Аве я си еби майката

 

Нищо не си видял братле........лятото много често се такива малумници ме врънкат за цигарка някви стинки и кво ли още не преди 2 седмици такова шоу се разигра пред 1 денонощен някъв седеше пред него а ний с 1 фр хойм да си зейм бира, и с 1 20тачка платихме и тоя кретен на следва около 1 км да м дадем 2 лв да си купел цигари и като стигнахме до компанийката сички изведнъш като го изгледаха на криво тоя ни тегли майната и си тръгна...

тва ако не е бил някъв дето е повторил 6-7-8 клас по един или повече пъти няма кво да е, ми мани, не само че такива са нагли ми ако са повече могат да ти скочат на бой, най-добре подминавай и не се занимвай с такива.......макар и вече и тва не върши особенна работа

 

 

btw яко ме нареди вчера.....верно сори за спама хора.....изпушваха ми бушоните

 

 

Като гледам май още са ти изпушили. Какъв е тоя словоред бе човек ? Вземи се в ръце малко.

 

а ний с 1 фр хойм да си зем бира - срам...

 

Moля те, не ми казвай как да пиша и кво е срам и кво не е, имам си глава на раменете и не ми е нужно да ми казват кво да правя :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам май още са ти изпушили. Какъв е тоя словоред бе човек ? Вземи се в ръце малко.

 

а ний с 1 фр хойм да си зем бира - срам...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси наглите хора има! :blowup: :blowup: :argue :angry1 :angry1 Някъв пич влиза в магазина СЛЕД МЕН, прережда ме, купува си цигари и излиза. Причаква ме да излезна и ми казва:

-Аре да ми дадеш 80 стотинки, за да се прибера, щот ми изглеждаш свясно момче.

И аз му казвам"

- Що си купи цигари, тогаа? Вместо да си остайш пари?!

...и пича казва:

– Аве я си еби майката

ти ме успокои. мислех че само аз привличам навлеците и наглеците.

една баба деликатно се пробва да ме пререди на опашка в хранителен магазин и беше много възмутена, че си сложих също толкова деликатно ръка на рамото и й се извиних задето не ме е видяла. учтивостта предизвиквала учтивост - чушки на филийки и други глупости на търкалета! такива проклятия отнесох, че още ровя в речниците за идиоми и по-стари словоформи, за да осъзная някои от тях пълноценно.

 

просяците редовно си ме псуват, като ги прекъсна с кратък и ясен призив да се предислоцират извън личното ми пространство във възможно най-кратък срок. то и тук не ми прощавате, та съм свикнал (сега направих логическата връзка от току-що написаното: некой сега да не реши да се обижда, че съм го нарекъл просяк?).

Link to comment
Share on other sites

такива проклятия отнесох, че още ровя в речниците за идиоми и по-стари словоформи, за да осъзная някои от тях пълноценно.

АХХААХХААХХААХАХХА!

Link to comment
Share on other sites

Добре де... айде, Ваньо горе-долу ок, но съм останал с впечатлението, че mobo не е от най-дребните. Мен, дето не минавам за кой-знае колко грамаден - просто ме отбягват. Да не би да е заради дългата коса? Толкова лошо мнение ли има за метълите?! И въобще не мисля, че изглеждам внушителен или страшен или нещо там...

 

Иначе... днес поредното повишаване в квалификация - от днес мога да кажа, че се занимавам със сигнално-охранителни системи... :wir

Link to comment
Share on other sites

Извод, хората стават все по-нагли и лукави, ако трябва да им теглиш куршума, с всеки изминал ден отлагане ще ти са нужни все повече амуниции.

:)

Link to comment
Share on other sites

Извод, хората стават все по-нагли и лукави, ако трябва да им теглиш куршума, с всеки изминал ден отлагане ще ти са нужни все повече амуниции.

:)

Чувстваш дълг да си навсякъде?

Link to comment
Share on other sites

Мен, дето не минавам за кой-знае колко грамаден - просто ме отбягват. Да не би да е заради дългата коса? Толкова лошо мнение ли има за метълите?! И въобще не мисля, че изглеждам внушителен или страшен или нещо там...

 

Изобщо не си, работата е другя - явно не им изглеждаш като човек от когото могат да измуфтят нещо затова не те притесняват виж Ванката явно изглежда като баровец.

 

Преди време дотолкова бях изчаткал като вземат да ми се бутат разни мангали по заведението и един път в хепи на главната му викам да се разкара дой продължава да кисне до масата и да мрънка и аз както си бях нещо в кофти настроение не помня вече по каква причина и скочих но явно той схвана навреме накъде отиват работите и хукна да бяга... само дето аз дотолкова бях изчаткал че го гоних до ъгъла на Отец Паисий :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам май още са ти изпушили. Какъв е тоя словоред бе човек ? Вземи се в ръце малко.

 

а ний с 1 фр хойм да си зем бира - срам...

Няма нужда да се хабиш. Той, така или иначе, ще го приеме като заяждане, не като съвет. Аз процедирам по следния начин: Като прочета 2-3 безсмислени поста, или такива, където ми трябва преводач да ги разбера какво са написали от един и същ потребител, просто за в бъдеще им прескачам постовете и не ги чета. Има много положителен, за мен, ефект. Вече имам 4-5 бройки в актива си. Не ползвам игнор, защото...знае ли се...току виж съответният екземпляр се оправил...
Link to comment
Share on other sites

Ама поне могат да бягат гадовете. Бягат по-бързо от Мартин Петров на тренировки за спринт... Дето се вика - развиват скоростта на физически малтретиран хомосексуалист...

Мисля си, ако на олимпиадата, дисциплина сто метра пуснем циганин-лепилар, а зад него скинар на амфети - сигурно ще подобрят рекорда за всички времена...

Link to comment
Share on other sites

братле........ някъв седеше пред него а ний с 1 фр хойм да си зейм бира, и с 1 20тачка платихме и тоя кретен на следва около 1 км да м дадем 2 лв да си купел цигари и като стигнахме до компанийката сички изведнъш ...

 

 

:blink: :nugget: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми нещо през главата, гледах една тема за проблем при пинг с по-големи пакети, оказа се че аз имам същият проблем, обаче съм сигурен за едно... проблема винаги е в доставчика и решението също.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Не знам проблем с какви пакети има, но установявам, че не мога дори да играя мултиплейър от вкъщи, защото ЕК усещат, че използвам връзката си в нещо различно от браузър и си завират кабела толкова дълбоко отзад, че при мен прекъсва.

 

Преди малко пробвах мулти Doom с приятел, губи синхрон и забива. Това е четвъртата игра, която ми върви идеално в сингъл и забива в мулти. После някой да ми обясни, че не е от ЕК.

Link to comment
Share on other sites

Не знам проблем с какви пакети има, но установявам, че не мога дори да играя мултиплейър от вкъщи, защото ЕК усещат, че използвам връзката си в нещо различно от браузър и си завират кабела толкова дълбоко отзад, че при мен прекъсва.

 

Преди малко пробвах мулти Doom с приятел, губи синхрон и забива. Това е четвъртата игра, която ми върви идеално в сингъл и забива в мулти. После някой да ми обясни, че не е от ЕК.

Точно, през деня цялата връзка се срива, аз ако искам да играя нещо от сутрин до вечер не се получава, интернета тези дни им е просто ужасен... няма какво повече да добавя по въпроса.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че американската филмова академия се уля в награждаването на тази посредствена английско-индийска продукция. :bgrin:

А минава ли ти през главата, че тази "посредствено английско-индийска продукция" е награждавана и на Глобусите и в Берлин???

Баси, само тук в Бълагрия май винаги разбираме повече от кино (след като се насушах днес колко незаслужени са наградите на "Милионера"), за това всяка година бълваме по някой друг блокбастър. ..

Link to comment
Share on other sites

Ти какво?Ще отнемаш на хората правото да не харесват даден филм ли?Това, че на теб и на много хора им харесва далеч не значи, че за някой друг не може той да е тотална бозица.

 

Сега...коментирането на Академията е друго нещо...там си има определен начин на гласуване, това са резултатите.Който не му харесва да пие една студена вода, никой не го кара да се съгласява.

 

Сега гледам как хейтърите от бг поп музиката( нарочно е с малки букви всичко ) плюят Краси Аврамов.Е, какво е виновен човека?!Какво е виновен той, че Графа правеше готини песни преди 4 години, че Мариана Попова не влага достатъчно пари в реклама, че хората НЕ ги харесват тях!?

 

Това, че журито не му харесва избрания победител, не означава да имат правото да го обругаят човека и зачеркнат като "такъв и онакъв" "щото аз казвам така и съм местно величие".По-грозна картинка от това не бях виждал скоро.

 

Искам да отбележа, че аз нямам фаворит и далеч не искам да фаворизирам Аврамов, но забелязвам тенденциозност в отношението към този човек.Никой не говори за проверка, нито разпечатки...само се плюе и говорят гадости за него.Това не е поведение на "културни" хора.

Link to comment
Share on other sites

Баси, само тук в Бълагрия
Той е в Канада... Как си пропуснал да го разбереш?

 

Минава ми в главата, че цяла нощ сънувах крийпове и се събудих като пребит... Тодей из нот а гуд дей фор сайънс...

 

Ред: хъх #4700... мале кога станаха толкоз...

Link to comment
Share on other sites

А минава ли ти през главата, че тази "посредствено английско-индийска продукция" е награждавана и на Глобусите и в Берлин???

Баси, само тук в Бълагрия май винаги разбираме повече от кино (след като се насушах днес колко незаслужени са наградите на "Милионера"), за това всяка година бълваме по някой друг блокбастър. ..

Не, но ми минава през главата, че напоследък твърде много политика се намесва във филмовата индустрия. Едно на ръка парите. Това, че филма е спечелил разни глобуси, мечки, че и оскари изобщо, ама изобщо не може да ме накара да го харесам. Аз не гледам наградите, а самия филм. Ако на мен не ми хареса, това, че на някаква група плешиви старци им е харесал не може да ми промени мнението по никакъв начин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той е в Канада... Как си пропуснал да го разбереш?

 

Минава ми в главата, че цяла нощ сънувах крийпове и се събудих като пребит... Тодей из нот а гуд дей фор сайънс...

 

Ред: хъх #4700... мале кога станаха толкоз...

Виж къде ти е проблема, спиш, аз не съм спал, следователно няма такива филми пък и се чувствам като къпан сега.

:)

А, добро утро.

Link to comment
Share on other sites

легнал съм си такъв и си прехвърлям каналите да си намеря нещо за приспиване, и минавам през планетата. И какво да видя... някво порше прави пергели. И оставам на канала, нали от любопитство... Следващия кадър е мощно тунингована голф тройка, а по-следващия е мощно тунингованата голф тройка си пали гумите. Последвалото вече е върха... голф тройката е наредена до бе ем ве тройка... също туннгована, но не толкова мощно - само с един спойлер...

незнам защо, ама някакво такова смешно ми стана... борис дали е голЕм гЪзар...

Link to comment
Share on other sites

Тва не го зацепих. Ще обясниш ли?

 

Есперанто е изкуствено създаден език за вербална комуникация с презумпцията да стане универсален за целия свят. На такива типове които явно не разбират от български трябва да им бъде обяснено по начин достъпен за тях. Най - универсалният начин за разясняване (на някои работи) на навлеците са шамарите...

 

Следователно в случая есперанто = ошамарване :)

 

 

Ред// Чичо Ози, е гигант...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...