Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ЕРА ЕРА педераси! :hump:

 

Снощи ми изгоря GeForce 8600GT, на една година. Гори ми втора карта, взета от тях. И съм взимал една, която беше несъвместима с останалия ми хардуер. Добре че не си купих и монитора от тях, щото...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Каквото ми минава през главата , вече е в нестандартни въпроси :D

А, сега ти минава, че другото ти е минало и вече е там, правилно ли те разбирам?

Пуснах си новият рип на старкрафт, цял час се бъхта да направя инсталатора както трябва!

Сега от датата не иска да ми обнови папките за да го сваля или да дам линк... все пак го свърших вече.

:D

Link to comment
Share on other sites

Не знам от колко време не съм спал, обаче си прекарвам супер, това хубаво време ме събужда повече и от кафето даже, все пак ако не е музиката ще заспя веднага.

Минава ми през главата... пролет.

Този сняг да се стапя и да се радвам на хубавото време вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, може ли да има тоооооооооолкова прости хора? :blink: :blink: :blink:

Пращам следните 2 снимки на 2-ма мои познати - 1 момче и 1 момиче:

42470493.th.jpg28097500.th.jpg

Eто коментара по въпроса на момичето:

[18:41:45] *** каза: kakvo e tova

[18:41:56] Мitko каза: vqtarna melnica

[18:42:27] *** каза: ole gleda mn. lo6o

[18:43:22] Мitko каза: :@

[18:43:45] *** каза: a ne razb za6to na dr. samo taki8va o4i4kite

[18:44:19] *** каза: ama to e normalno

[18:44:25] Мitko каза: za6toto q otvlqkoha izvanzemni i mi q varnaha takava

Ето и този на момчето:

"Голям е изрод!" "Супер строго гледа!"

 

Мамка му, толкова ли е трудно да се забележи, че и 2-те са обработвани на фотошоп? Ясно е, че и от хеликоптер се забелязва. Ако не друго, поне да видят, че снимката е една и съща, ако не да видят, че в отражението на стъклото си е нормална...

Link to comment
Share on other sites

...........

 

Ахахаха снимките обаче къртят мивки. Тая с малките очички не толкова а и краката са прекалено тънки та стои странно обаче опулената просто ме размаза :)

 

Иначе тъй и тъй си тръгнал да даваш снимки - дай някоя актуална и преди всичко нормална снимка на твойто хъски?

 

Иначе за тъпотията - пробвай ме някой път като се занимавам с друго да видя някоя такава снимка да видиш още колко по-"оригинални" въпроси бих ти задал докато стопля какво гледам...

Link to comment
Share on other sites

Ако ще става касапница, някой да ме уведоми на пм, че и без тва ми е тъпня. :lol:

Антареса ги добре ги засуква...само да не спрете с екшъна. Айде решете веднъж завинаги кой е по по

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че ви е скучно :) И май бирата не ви достига като гледам... то и на мен междувпрочем :lol:

 

аз налазих една домашна ракийка. 70 грама и спирам. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аз налазих една домашна ракийка. 70 грама и спирам. :rolleyes:

Офф мани,аз от три дена налазвам доста стабилно домошарката и днес съм решил да карам само на бира.За радост имам достатъчно от кехлибарената течност. :D

Link to comment
Share on other sites

докът не премине овъра да остави едно трийсетинасантиметрово сказание за личните недостойснтва и малоумните пропуски на "спорещите" никъв екшън не може да се заформи. макар че и той поомекна откакто изпадна от списъка на форумоизбраните. или пък просто не му посрещат ехидните захапки толкова на нож. или пък аз бъркам отново. или просто не мисля.

 

абе пред тия или-та точки ли трябваше да има или запетайки?

Link to comment
Share on other sites

От адата може...от Герджика, Нье!

 

Днес гледах 80% от циганското филмче, тотална глупост е.

 

Нито идеята му, нито реализацията му са забележителни.

 

Това, че цял свят го признава за "филма на годината" не пречи да е пълна простотия.Това са КОМЕРСИАЛНИ мероприятия.На тях водеща роля имат паричките.На Сънданс защо не получи нищо?Тоя спор наистина няма смисъл да го водим.

 

@Psihara^^ -а за мене само се хаби да обяснява каквото и да е.

 

Минава ми през главата, че Пит Няма да направи по-добра сериозна роля в кариерата си, а пък Рурк може би му предстоят 2-3 големи филма - много се надявам.

Link to comment
Share on other sites

Пит тепърва ще прави шеметни роли... Тоя има огромен потенциал. За мен е на равно с такива извънземни като Де Ниро и Джак Никълсън... Той и Джони Деп са заместниците. Гледай Вавилон и ще разбереш колко е голям... там ролята му е по-кратка от тая в Бенджамин Бътън, обаче изобщо не може да става и дума да се сравняват по дълбочина, игра, майсторлък и разгръщане на актьорски талант. Отделно двата филма като филми са на светлинни години един от друг. Във филми като "Странния случай с Бенджамин Бътън" Брат Пит само си губи времето и се пилее...

 

А Бенджамин Бътън съвсем заслужено не получи нищо. Още не ми го побира акъла как успяха да сътворят три (3!!) часа филм от разказче което е всичко на всичко 40 страници?!? По муден и тромав филм и тежък и бездействен филм е само "Седем години в Тибет", по една случайност отново с Пит.

 

"Милионера" незаслужено взе толкова награди. Но то не е за първи път да обира Оскарите някаква посредствена картинка. Мен лично ме радва и това, че Вики, Кристина и Барселона остана на опашката. Може би Милк заслужаваше повече, но пък много филми на хомо тема щяха да станат отличени с Оскар... И все пак наградата за мъжка роля си е на мястото...

 

Жал ми е и за Хийт Леджър... това е най-тъпото което можаха да направят. Ще остане в историята като актьора получил Оскар, защото е умрял. А не заслужава това. Колкото и да не ме кефи... да не говорим, че с неговия Оскар ще се кипри и недоразумението Черния Рицар от тук насетне...

Link to comment
Share on other sites

При цялото ми уважение Пит е актьор трудно пресъздаващ дълбочина и различни плоскости."Вавилон" нямах желанието и търпението да го изгледам.

Бенджамин Бътън може да се изучава като режисура - за мен.

Вики, Кристина, БарЦелона е един добър американски опит в европейското кино.Бардем там направи невероятна - пак казвам това си е мое мнение - роля, достойна за награда.Алън отново е невероятен.

 

Ама почнахме да обръщаме темата на друго вече...тъпо се получава.

 

Минава ми през главата, че на Алекси не трябва да му дават да коментира.И че Фиго трябваше да го пуснат да играе 2-рото полувреме.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Алън е на ниво имайки предвид целта на филма и предназначението му.Но наистина не е сред най-силните му.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...