Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бах го, жената снощи пак е логнала от моя комп и не си е изчистила логина, а аз дремя като пиша. Предния пост е мой :D

 

ne se правдавай :lol: :P

 

Да случвало ми се е...кфо пък странно има да заебеш някфа надута п♛тка и да отидеш да поркаш с приятели...слушайки Галена :lol:

 

:lol: ...ама ако е била надута :)

 

Без ей това последното уточнение си беше добре... сега почвам да си мисля вие слушате ли ги силиконовите каки.. или гледайки ги правите други неща :bgrin:

 

аз май повече ги гледам понеже ПОЧТИ не знам как се казват песните :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Желаещи?

В играта сме. Ама понеже ме е страх от Бегемот, да не излезе от някъде и да не получи артроза, ша взема чистачите.

Аз ще го поема, ти бегай за чуждо :laughing:

Днеска е на промоция. Само срещу 1 кег! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бах го, жената снощи пак е логнала от моя комп и не си е изчистила логина, а аз дремя като пиша. Предния пост е мой :D
Това на аватара тя ли е?
Link to comment
Share on other sites

...като си толкова отворен , ела утре в 19 и 30 пред форума в тракия да видим кой кой...

Ако са го казали на килъра ще пометна :]

 

Бих продавал билети :D

 

Също така, бих отишъл, но първо не съм модератор, второ ще ме набият :]

Link to comment
Share on other sites

Аз ще го поема, ти бегай за чуждо :laughing:

 

Линк към пост няма, ЛС е към колега :punk

Желаещи?

Е кфо...ек ек си е най-хубаво :lol: .То тука във форума всеки може да пише колко е умен,красив и як като бик...раотата е пред форума в тракия кфо ша напрайш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да купя първия билет. Да се бия не мога и не искам, обаче сеир искам да гледам :lol:

 

.... от мене семките и.., а имам и две тромби! :D

Link to comment
Share on other sites

С Jozo след малко ще се "надрусаме" с балон с хелий. Много ми е мерак! :love

Link to comment
Share on other sites

абсолютно...

 

Камски ще трябва да бутне царя.

 

46. a3...

 

this is completely over, cant take the pawn, Qe1 was a really good move, defending all the pawns.I think there is resignation coming.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

I have to tell you that I am absolutely stunned with 35.Nb4?? followed by 37...Qf8? This is devastating for Gata psychologically after an impressive win in game 4.

 

Този ход номер 35, дори за мен като нууб, не прави никакъв сенс. Доведе до загуба на черен кон за пешка.

 

Така така. Много съм доволен. Този гейм трябваше да го спечели иначе камски щеше много да си вдигне самочувствието, а и играта на собствена земя със сигурност е вкарала доста pressure на топалов.

 

Бдв не знаех, че Сюзън била world champion n-times при жени. :devil

Link to comment
Share on other sites

54...Qf3 55.g4 +- Gata resigned. Game over. What a tragedy! The bad news is he is trailing by one with only 3 games to play. The good news is he has 2 White in the final 3 games.

 

Тъпо с тая промяна в правилата за цветовете... от една страна ако не бяха ги променили Топалов нямаше да е с белите сега, от друга - в оставащите три партии две ще играе черни...

 

Но пък на Топа му вършат работа и три ремита :) докато на Гата му трябват две победи, за да вземе мача или поне една победа и два равни за тайбрек... при всички положения трябва да играе за победа, което си е рисково, а нашия може да кара на по-ниска предавка за равен, без да рискува много-много...

 

Дано татарина се е травмирал след тая партия и да го държи другите три...

 

сега като се почнат едни обвинения и претенции от щаба му... шаха не е каквото беше - игра за кавалери... сега всичко е пари.

Link to comment
Share on other sites

Отново са се появили амбицирани юзъри, които определят срещи за бой с модератори :laughing:

 

Колегата се чуди дали да ходи :devil

19.30 пред форума в тракия, кажи му някъде в града, че много път до там и знам дали ще мога да стигна, ТЦ Гранд е по-добра оферта и кой е колегата ако не е тайна?

Link to comment
Share on other sites

Ебаси наглите хора има! :blowup: :blowup: :argue :angry1 :angry1 Някъв пич влиза в магазина СЛЕД МЕН, прережда ме, купува си цигари и излиза. Причаква ме да излезна и ми казва:

-Аре да ми дадеш 80 стотинки, за да се прибера, щот ми изглеждаш свясно момче.

И аз му казвам"

- Що си купи цигари, тогаа? Вместо да си остайш пари?!

...и пича казва:

– Аве я си еби майката

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...