Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Точно така правиш, аз също открих хладилника празен, има една супа и мляко, ще ям попара вероятно.

Лек ден от мен, аз ще лягам.

После ме чакат неща за оправяне.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз се чудя как да се оттърва от говоренето , ти за микрофонче ми разправяш .. по принцип си драскаме , ама като ми/и спре нета и идва ред на телефона :lol:

Един приятел успя дори да поспи по време на един разговор. Не говореше с приятелката си. Просто позната беше. В един момент не издържа да казва "да" и го унесло. Събуди се след няколко часа и от отсрещната страна все още му говореха и просто си продължи разговора :lol:.

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=74926&st=20

Тия са ги разпознали... сега ги даваха по новините.

 

 

Дай малко инфо кфо казаха?Че аз късно видях и не пуснах на време

 

РАЗВРЪЗКАТА

 

П.П. Щях да го сложа в съответната тема, но гледам, че е заключена :huh:

Link to comment
Share on other sites

Специално за Мирката:

http://epinikion.com/jeremy-soule-oblivion-theme-music.html

Много готин ремикс с жици.

Мда. Добре се е получило.

 

Един приятел успя дори да поспи по време на един разговор. Не говореше с приятелката си. Просто позната беше. В един момент не издържа да казва "да" и го унесло. Събуди се след няколко часа и от отсрещната страна все още му говореха и просто си продължи разговора :lol:.

:rofl: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тони Стораро - Уникат.....бушмилс - последни капки и мезенце.....от рано се подкарах :lol:

 

 

Ееееххх идилия :D Няма страшно аз ша наваксам тая вечер за предните 2 седмици ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Как ти се пуши толкова? Нямаш ли някакви притистискания? Как не ти се става от PC-то? Нямаш ли притистискания? Станал си кат КИТ. Притистискания?

Link to comment
Share on other sites

Знаех, че ще последва най-евтината и глупава аналогия евър. Отказвам се от разговора, ако никой не иска да го вземе насериозно, няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, момчета, как ви се пие по толкова и толкова често? Някакви притеснения нямате ли от това?

 

az ne se nalivam ;). пийвам колкото ми е сладко...(това не е повече от 250 грама) ;) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...