Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз не казвам, че всеки ден се правите мармалад пияни, просто толкова чест прием дори на по 200 грама отива много мощно на алкохолизъм.

Алкохолизъм е когато не можеш да живееш без алкоолец и мислиш само за тфа...мислиш си как блаженно ша люшнеш поредните 200-300 грама ракийчица...не мисля че Чефо по цял ден си мисли как ще пие Буш :lol:

 

П.П.Дон–Чефо...вчера си мислих "абе дейба на тоя няма ли да му свършва вече уискито" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз не казвам, че всеки ден се правите мармалад пияни, просто толкова чест прием дори на по 200 грама отива много мощно на алкохолизъм.

 

ti me направи алкохолик бре :lol: . чакай малко.....хич не е начесто. поне при мен де ;) Аз ако пия всеки ден по 200 грама по-добре да се обеся :wacko:

 

Алкохолизъм е когато не можеш да живееш без алкоолец и мислиш само за тфа...мислиш си как блаженно ша люшнеш поредните 200-300 грама ракийчица...не мисля че Чефо по цял ден си мисли как ще пие Буш :lol:

 

П.П.Дон–Чефо...вчера си мислих "абе дейба на тоя няма ли да му свършва вече уискито" :bgrin:

 

предните дни само по 50 грама колкото да изплакна бурето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тони Стораро - Уникат.....бушмилс - последни капки и мезенце.....от рано се подкарах :lol:
Как ви харесват тия ирландски пикни не знам :wacko:
ti me направи алкохолик бре :lol: . чакай малко.....хич не е начесто. поне при мен де ;) Аз ако пия всеки ден по 200 грама по-добре да се обеся :wacko:

 

 

 

предните дни само по 50 грама колкото да изплакна бурето :lol:

Чак пък да се обесиш... Аз цяло лято съм пил и по повече на ден без да се обеся...
Link to comment
Share on other sites

az ne se nalivam ;). пийвам колкото ми е сладко...(това не е повече от 250 грама) ;) :rolleyes:

 

Стефчо, ти с малките 'кийки ли почна пак? Дръж се на нивото на уискито - излез, разходи се до магазина за още една бутилчица, тъкмо ще ти се разкара предишното и продължавай със същото! Що ся разваляш вкуса с ракия? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, ти с малките 'кийки ли почна пак? Дръж се на нивото на уискито - излез, разходи се до магазина за още една бутилчица, тъкмо ще ти се разкара предишното и продължавай със същото! Що ся разваляш вкуса с ракия? :lol:

Олеее пепел ти на устата...как хули ракийката :love :sick

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, ти с малките 'кийки ли почна пак? Дръж се на нивото на уискито - излез, разходи се до магазина за още една бутилчица, тъкмо ще ти се разкара предишното и продължавай със същото! Що ся разваляш вкуса с ракия? :lol:

 

трябва чак до Метро да ходя...няма да е днес :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро (добър вечер) на всички.

Има ли човек от форума който да не слуша чалга и да не пие изобщо, просто да не му допада?

Днес уж нямаше да сядам на компа, обаче се намърдах за известно време!

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за алкохол - забелязах, че след три големи рома започвам да вадя перфектен ирландски акцент :D

 

Как ви харесват тия ирландски пикни не знам

Анатема!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро (добър вечер) на всички.

Има ли човек от форума който да не слуша чалга и да не пие изобщо, просто да не му допада?

Днес уж нямаше да сядам на компа, обаче се намърдах за известно време!

:werewolf:

 

човече, как виждаш балканска страна без "чалга". Сащ без хип-хоп. Слушам чалга, сръбско, гръцко и Ошите ми плющят :lol:

 

Разграничавай чалгата от сръбската музика......

 

Отивам в петъчния офис :D "Куцо Магаре" до Детски свят - там ще ги разграничваме :lol:

Link to comment
Share on other sites

По твойта логика, като съм в балканска страна да съм като останалите, интересуваше ме въпроса просто... явно причината е точно различният му вкус към нещата.

:)

Link to comment
Share on other sites

По твойта логика, като съм в балканска страна да съм като останалите, интересуваше ме въпроса просто... явно причината е точно различният му вкус към нещата.

:)

абе като се сетя на ква малка територия сме наблъскани едни и същи народности с едни и същи претенции за "величие" направо ми става и смешно, и тъжно. Балканите сме кенефа на света!!! :sick

Link to comment
Share on other sites

човече, как виждаш балканска страна без "чалга". Сащ без хип-хоп. Слушам чалга, сръбско, гръцко и

 

Няма да кажа в прав текст какво мисля за чалгата и за хип хопа че ще ме анатемосате (особено пък хип-хоп феновете), само ще спомена че на няколко пъти съм теглил майни на супер яки мадами именно заради това. Един път хем беше съвсем опечена работата и след "дискотеката" (или както там му викат) щяхме да ходим у нас - е не издържах, честно и си тръгнах пък нея я оставих да си се кефи на музиката щом и харесва, на мен ми мина мерака за всичко!

 

 

По твойта логика, като съм в балканска страна да съм като останалите, интересуваше ме въпроса просто... явно причината е точно различният му вкус към нещата.

:)

 

Всеки си има вкус.. казало кучето и си облизало г.з. нали знаеш. А чий вкус е странен може да спорим ако някой държи с мен да спори :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз подкрепям дедушка Мароз!

В този дух мога да слушам чалга,но чак да кажа,че ми харесва твърдо ТЦ :pirate

Link to comment
Share on other sites

Аз държа да споря с някой, ама да не е във форума, защото ще го превърнем в чист спам, пък форума не е чат.

Е, имам във всички чат клиенти акаунт, избери си някой и да дялкаме дискусия там, само не знам за какво точно ще спорим.

:)

Link to comment
Share on other sites

Няма да кажа в прав текст какво мисля за чалгата и за хип хопа че ще ме анатемосате (особено пък хип-хоп феновете), само ще спомена че на няколко пъти съм теглил майни на супер яки мадами именно заради това. Един път хем беше съвсем опечена работата и след "дискотеката" (или както там му викат) щяхме да ходим у нас - е не издържах, честно и си тръгнах пък нея я оставих да си се кефи на музиката щом и харесва, на мен ми мина мерака за всичко!

Всеки си има вкус.. казало кучето и си облизало г.з. нали знаеш. А чий вкус е странен може да спорим ако някой държи с мен да спори :lol:

 

 

 

тва ако е верно ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

заклевам се да те бъзикам много :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:rofl: Само Злобила е способен да даде линкове, единия от които се отваря 30 секунди, а другия дава 404. Обичам та, Злоба! :hump:

 

Няма да хулите сръбското, кога михлюзите в Пайнер или Ара или :ph34r: ДИАПАЗОН РЕКЪРДС :ph34r: направят авторска песен, която да струва колкото една средностатистическа, не много хитова сръбска, тогава пак ще говорим кое е чалга и кое какво е изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Еми как иначе.

Преди малко цъкам на линк за субтитри от популярен сайт за торенти и ми излиза следното съобщение, "permission denied" към уж директният линк, хората не се научиха как да дават линкове, а ония спамър го прави с кеф.

Извън мислите ми, цитат: Правя малък комикс от около 80 страници... много е малък.

:D

Link to comment
Share on other sites

човече, как виждаш балканска страна без "чалга".

Човече как си представяш балканите без цигани, албанци, цигания, тарикатлък на дребно, простащина, алъш-вериш и закона "да не се мина"?

 

П.П. И аз правя разлика между сръбска, гръцка и чалга музика. Първите две ги понасям по-леко, без трайни увреждания.

Link to comment
Share on other sites

Пак щях да пиша нещо объркано.

Трябва тази тема да е преименуваме на спам, а да направим друга са странни мисли.

Така ще си имаме място за чат... или да се вгради едно джава чатче от горе на форума.

:)

Link to comment
Share on other sites

Фсскккффффф!

 

Отиде, започнах пак да зарибявам стар рок!

 

Яко Пърпъл, Цепелин и Крийм!

 

Как е можело едно време с един Хамънд и един луд вокал... ей!... :punk :music

Link to comment
Share on other sites

Фсскккффффф!

 

Отиде, започнах пак да зарибявам стар рок!

 

Яко Пърпъл, Цепелин и Крийм!

 

Как е можело едно време с един Хамънд и един луд вокал... ей!... :punk :music

Аз зарибявам Whitesnake-Here I go again :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...