Jump to content
BulForum.com

Нова емотикона във форума?


Psihara^^

Емотиконка, която се покланя.  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

От доста време насам чета мнения, в които някой се покланя на някого поради една или друга причина и след това - хоп нямало такава иконка. Поста ми е провокиран от ето този пост на Дядо мраз. Не съм сигурен към кого трябва да се обърна, това ли е каналния ред на нещата, може ли изобщо да се сложи такава икона, тук ли е мястото на темата, но ми е любопитно другите какво мислят по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Абе то тая тема доникъде няма да доведе навярно, ама няма лошо да има повечко емотикони. Аз самия не ползвам, че ме мързи да ги диря(не са особено удобни тука), но ми харесва как придават колорит на постовете.

 

Така че - колкото повече, толкова повече... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще има иконка за "поклон", настоявам да има и иконка "пикая на мнението ти" :D Трябва да има баланс.

 

Хахаха. Аз съм "за" иконката "пикая на мнението ти".

Link to comment
Share on other sites

Вижте в moto-zone има яка емотиконка с поклон...иначе и аз съм ЗА...особено при положение,че обичам да плякам емотиконки в почти всеки мой пост :D

Link to comment
Share on other sites

Също така среден пръст, задник (може и други човешки органи), но преди всичко такава с поклон, ръкопляскане, както и такава където някой си тегли куршума :)

Link to comment
Share on other sites

О, аз мнения в които има под 10 емотикони направо ги прескачам и изобщо не ги чета!! Колкото повече емотикони, толкова по-умно и по-етелигентно и по-риспектирашто и по-достоверно е написаното! Сложете повече емотикони! Ама повече!

 

Искам да дойде деня в който няма да има нужда от думи - с пет-десет-питнайсе-двайси емотикони да може човек спокойно да предаде това което има да каже! И тогава, и тогава... майната му на писането и правиписа!!

 

Добавете моля и ass-lick имотикона... за къде без нея, девет от десетте най-активни участници във форума биха имали огромна полза от нея :) такава орална любов цари наоколо, че само с имотикона може да се изрази...

 

post question:

 

Psihara^^, нужна ти е "кланяща се" имотикона, за да започваш и завършваш с нея постовете си посветени на [един.нов.модератор] ли? Да ти помогна все пак - каналния ред на нещата предполага да потърсиш темата в която се правеха предложения за подобрения на сайта и форума и да изразиш мнението с в нея - ако си спомням правилно не би трябвало да отваряш нова тема при положение че има тема която покрива идеята/въпроса/мислата ти... но не бой се - това нарушение на форумните правила ще ти струва най-много десетина поклона пред модератора... ти не си случаен форумен мембър все пак, нали? :asslick :asslick - и готово, все едно нищо не си направил, карай нататък по кАналния ред...

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

abortivus - иди изтрезней малко, после прочети си писанието и 'земи си оправи глупостите, 'щото тва си е "изцепка" на мокър пясък...

 

Направи си малко :asslick и може и да изтрезнееш.

 

А аз си гласувах за "Да". Хубаво е да има разни емотиконки, защото по-добре описват мнението :) Но постове само от емотикони си е боза....

Link to comment
Share on other sites

аборт - скритата интелектуална мисъл в мнението ти беше заличена от простотията ти. Отдавна съм забелязал, че твоите мнения за никъв х*й не стават. Любопитен съм как реши, че правя асслик на някого? Това, че ти обичаш да ти лижат дупето, не значи да обвързваш мен с това. Жалко, че не прочетох по - раншко мнението ти, за да се изкажа по въпроса... Имаш късмет, че съществуването ти не ми пречи. Иначе асслик на модератора и хоп - банан. Идиотче.

Link to comment
Share on other sites

....

Ахахахахахаахах, човек, просто като напишеш нещо ей такова и майка идва да ме пита закво се смея като луд :laughing: :laughing: Ей за такива случаи трябва да се въведе кланяща се иконка :punk

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм - моите мнения за х♚й не стават - те имат по-други предназначения... за разлика от твоите дето само за х♚й стават... :)

 

Любопитен ли си - ами просто си прегледай мненията и писаниците от последните шест месеца тогава, не е трудно.

 

И, о, ах, какъв късмет че съществуването ми не ти пречи... леле леле леле... верно ли си верваш?! Премествам си го в другия крачол, да му е по-лабаво, по повод височайшата милост която ми оказваш, като се отказваш да изтичкаш и да се оплачеш на другарката от мен и да излижеш задния проход, та да ти помогне срещу големия лош батко...

 

но ти не бой се - друг повод ще се появи, лизане пак ще има, гладен няма да умреш с тоя избор на прехрана с меню втора ръка :) ще просперираш в тоя форум...

 

Както се казваше в един хубав български филм - цъфтял си, цъфтиш и ще процъфтяваш! Докато можеш да се навеждаш за връзваш връзките на обувките на когото трябва!

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Фактът, че темата ти въпреки, че дублира други теми, въпреки че има тема за предложения за форума - тоест гази две правила на ведзнъж, все още стои отворена и дългата модераторска ръка не я е застигнала, май иде да потвърди, че се намираш на място дето модераторската ръка рядко ходи - под гъза... на правилното място демек... народа има термин за това - подгъзник се нарича подобен индивид...

 

А ако имаше иконка за гъзолиз?! Малии колко по-лесно щеше да ти е...

 

Пусна ли репортче вече? Или ти на ЛС лижеш, пардон, докладваш?

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Нещо на злобичка ми лъха от теб... и на комплекси...

Не знам откъде си изпълзял, ама с това поведение няма да се задържиш ми се струва...

:laughing: :devil :angry: :bgrin: :D :( :cry :punk :punk :unsure: ;) ;) :wub: :woot :sick

Link to comment
Share on other sites

А фактът, че ТИ пишеш неща в тема, които въобще не я засягат и то по начин, който цели заяждане с другите юзъри и още не си получил банана наистина говори, че модераторите не си гледат работата...

Link to comment
Share on other sites

Фактът, че темата ти въпреки, че дублира други теми, въпреки че има тема за предложения за форума - тоест гази две правила на ведзнъж, все още стои отворена и дългата модераторска ръка не я е застигнала

 

Съжалявам, но този път не позна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...